PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وقتی تلفن زنگ میزنه کامپیوترم خود به خود روشن میشه!

rootnt
22-07-2005, 20:21
من خط تلفن رو به کامپیوتر وصل کردم و بعد از کامپیوتر به گوشی تلفن (فکر کنم همه همین کار رو میکنن)
جدیدا وقتی تلفن زنگ میزنه کامپیوتر خود به خود روشن میشه
اعصابم رو خرد کرده
از چی میتونه باشه؟

masoud_35_teh
22-07-2005, 21:00
خوبه ديگه كنترل از راه دوره !

M.R.M
22-07-2005, 21:00
سلام دوست عزيز.
اين مشكل معمولا از قسمت تنظيمات مادر برد ميباشد. بنابراين تنظيمات يا همان Setup مادربرد خود را بررسي نماييد و اين قابليت را در آنجا غير فعال نماييد.
موفق باشيد.

Nesta
22-07-2005, 21:54
سلام دوست عزیز شما در قسمت wake up سیستم در setup نگاه کن ببین فعال شده و آیا enable شده؟

drweblog
23-07-2005, 04:41
سلام دوست عزيز
همانطور كه دوستان ديگر هم گفتند اين اتفاق مربوط به تنظيمات مادر بورد شماست دستور العمل نستا عزيز رو دنبال كن
موفق باشي :wink:

AHT
23-07-2005, 04:56
من هم خودم قبلا با زدن Space كامپيوتر روشن ميشد مشكل از تنظيمات مادر بورد بود پس بايد به Setup كامپيوتر برويد براي رفتن به Setup كامپيوتر بعد از ريستارت كردن كامپيوتر دكمه Del را فشار دهيد :wink:

rootnt
23-07-2005, 07:39
مرسی
چشم یه نگاه میندازم
اگر همه را default کنم درست میشه دیگه؟

AHT
23-07-2005, 08:00
اگه بخواهي تو Setup دستگاه همه رو Default كني بايد باتري مادربرد رو در بياري
:idea:

rootnt
23-07-2005, 09:34
امیر حیسن جان
منظورم کلید F7 هستش

mpsjavad
23-07-2005, 13:09
با ســـــلام ..

دوست عزيز rootnt, جان شما بايد وارد تنظيمات مادر بورد خودت بشي و قسمت Power Manager مادر بوردتو از قسمتي به نام Ring غير فعال (Disable ) کني .

اگه مدل مادر بوردتو ميگفتي دوستان بيشتر ميتونستن شما رو راهنمايي کنن ...

موفق باشــــي

rootnt
23-07-2005, 13:34
من اونی که نستا گفت رو پیدا نکردم و default کردمش حالا هم منتظرم یکی زنگ بزنه
البته قبلا اینتطوری نبود و جدیدا این مشکل پیش اومده
مادربوردمم PIII Gigabyte GA-60X هستش

Nesta
23-07-2005, 16:22
سلام دوست عزیز .
انی‌ که من گفتم شاید در مادر برد شما در قسمت alarm باشه اونجا باید نگاه کنی‌ چون این گونه مشگل ها در بیدار باش هستش wakeup که همون alarm هست.

ZiTaNiX
23-07-2005, 16:57
منم همین مشکل رو داشتم
ولی اصلا به تنظیمات کامپیوتر ور نرفتم و تنها کاری که کردم این بود که دوشاخه تلفن رو بر عکس زدم و درست شد
شما هم یه بار امتحان کن شاید درست شد
:arrow: :idea:

Nesta
23-07-2005, 18:25
منم همین مشکل رو داشتم
ولی اصلا به تنظیمات کامپیوتر ور نرفتم و تنها کاری که کردم این بود که دوشاخه تلفن رو بر عکس زدم و درست شد
سلام آقا این کامپیوتر هم عجب مار مولک بازی ها داره ها .
دوشاخه رو بر عکس کردی درست شد .؟
پس آقا اول این راه که آسان تر از همه هست رو شما امتحان کن شاید درست شد و شما نیزی نبود که دیگه این همه زحمت به خودت بدی .
:shock: :shock: :D :shock:

Mehdi_Best
23-07-2005, 18:40
منم همین مشکل رو داشتم

سلام. اين ديگه از اون كارهاست!!! :shock: :shock:
فكر نمي كنم با اين راه درست بشه. شايد براي شما استثنا بوده. من خودم همين مشكل رو ديده بودم اما هر جور كه 2 شاخه رو در پريز مي زدي باز هم مشكل حل نمي شد. از همون راههاي بالا استفاده كني بهتره.

ZiTaNiX
23-07-2005, 21:59
نمی دونم والا ماله ما که درست شد
من تازه وقتی کامپیوتر خاموش بود و دوشاخه رو از پریز تلفن در می اوردم و دوباره میزدم کامپیوتر روشن میشد
اما وقتی دوشاخه رو برعکس می کردم روشن نمیشد
باورش سخته اما شد :?

KhalijefarS
23-07-2005, 23:08
این دنیای کامپیوتر همه چی ازش بر میاد.... :mrgreen:
ولی منم فکر کنم از همون تنظیمات بایوس باشه

rootnt
24-07-2005, 06:48
مرسی من اینهایی که گفتید رو انجام میدم
ولی میگم نکنه از تنظیمات این ویندوز لعنتی باشه
آخه یکی از دوستام سیستمش رو روی فکس گذاشته بود یعنی با کامپیوترش فکس دریافت میکرد به خاطر همین هر موقع تلفنش زنگ میزد اگه کامپیوترش خاموش بود روشن میشد و فکس دریافت میکرد و دوباره خاموش میشد
من رفتم تنظیمات فکس رو نگاه کردم ولی موردی نداشت
حالا میگم شاید چیز دیگه ای هم باشه