PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر در فایل Pdf

subrosa
04-04-2007, 11:40
سلام

من یه مقاله به صورت Pdf دارم که میخوام بعضی از قسمت هاشو پاک کنم .میتونم این کار رو انجام بدم؟
اگر میشه چطوری؟

Shahin King
04-04-2007, 15:04
سلام

اگر مقاله شما انگلیسیه که میشه کاری کرد . چون نرم افزارهایی وجود داره که فایلهای pdf رو به word تبدیل می کنه .

اما اگر مقاله شما فارسیه ...

فکر نکنم بشه کاری کرد . اگر هم راهی وجود داشته باشه بنده بی اطلاعم .

قربانت : شاهین

mahsoft
04-04-2007, 15:16
سلام

اگر مقاله شما انگلیسیه که میشه کاری کرد . چون نرم افزارهایی وجود داره که فایلهای pdf رو به word تبدیل می کنه .

اما اگر مقاله شما فارسیه ...

فکر نکنم بشه کاری کرد . اگر هم راهی وجود داشته باشه بنده بی اطلاعم .

قربانت : شاهین

سلام
یسری برنامه ها هم هستن که مستقیم فایل پی دی اف رو ادیت میکنن ولی مشکلات زیاد دارن
فارسی رو هم پشتیبانی نمیکنن

بهترین راه پیشنهاد شاهینه :46:

Saeed kmss-D
04-04-2007, 16:44
منم چند تا نرم افزار واسه این کار داشتم ولی همینطوری که دوستان هم گفتن رو فارسی جواب نمیده.
خود فتوشاپ هم میتونه یه کارایی بکنه.

Elfin-D
04-04-2007, 22:17
سلام

من یه مقاله به صورت Pdf دارم که میخوام بعضی از قسمت هاشو پاک کنم .میتونم این کار رو انجام بدم؟
اگر میشه چطوری؟
میتونید از اکروبات پرو استفاده کنید که نمیدونم فارسی رو ساپورت میکنه یا نه....

mahsoft
05-04-2007, 00:45
میتونید از اکروبات پرو استفاده کنید که نمیدونم فارسی رو ساپورت میکنه یا نه....

رضا جان من چک کردم جواب نمیده:13:

azh
05-04-2007, 00:51
من هم دنبال چنین نرم افزاری عمری گشتم ولی چیزی گیرم نیومد...دوستان ایرانی ها نمی خواند یکی بسازند.؟

x boy
05-04-2007, 04:12
من هم دنبال چنین نرم افزاری عمری گشتم ولی چیزی گیرم نیومد...دوستان ایرانی ها نمی خواند یکی بسازند.؟

من که بعید میدونم ایرانیا بسازن!

ولی با برنامه iris reader میتونی عکس تکس رو به تکس تبدیل کنی (فارسیم ساپورت میکنه!)
picture to editable text

subrosa
05-04-2007, 20:35
سلام
از همتون ممنون ولی از اونجایی که مقاله ی من فارسی بود , کاری نتونستم بکنم و همه ی مطلب رو دوباره خودم با کلی دردسر تو word نوشتم !!

x boy
05-04-2007, 22:13
سلام
از همتون ممنون ولی از اونجایی که مقاله ی من فارسی بود , کاری نتونستم بکنم و همه ی مطلب رو دوباره خودم با کلی دردسر تو word نوشتم !!

سلام
فکر کنم متوجه نشدید!
اگه از iris reader استفاده کنی میتونی عکس نوشتتو به فایل ورد تبدیل کنی!( مثلا میشه یه صفحه از کتابو اسکن کرد بعد با این برنامه نوشته های اون عکسو تبدیل کنی به فایل وردو بعد هم ادیتش کنی).

subrosa
05-04-2007, 22:54
سلام
اون موقع خیلی توجه نکردم چون خیلی وقت نداشتم و اون کاری که گفتم انجام دادم. البته الانم متوجه نشدم و به این چیزی هم که شما گفتید دسترسی ندارم.