PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كرك براي دو نرم افزار Spy Sweeper و Window Washer از شركت Webroot

Novan
22-07-2005, 15:33
سلام دوستان
من دو نرم افزار spy sweeper 4 و window washer 6 كه هر دو از شركت webroot هستند رو تو كامپيوترم دارم كه هر دو به صورت مدت دار نصب هستند
قبلا از يه آدرسي تو اينترنت يه patch براي هر كدوم پيدا كردم كه اونها رو رجيستر كرد و از حالت مدت دار بودن بيرون آورد ولي بعد از اينكه ويندوزم رو دوباره نصب كردم يادم رفت آدرس رو حفظ كنم به همين خاطر الان هر كاري مي كنم نمي تونم پيداشون كنم
از دوستان خواهش دارم كه اگر كسي اين patch ها رو داره يا آدرسش رو مي دونه يه لطفي كنه و به من هم بده
فقط يادتون باشه منظورم سريال نامبر نيست patch هست (كرك) :wink:

AveCina
22-07-2005, 15:45
سلام
در مورد spy sweeper بگم که کرک برای اون نسخه که خواستی نبود ولی برای نسخه پایین تر چرا !
یه سریال هم برای نسخه 4.1 پیدا کردم شاید به ماله تو هم بخوره !

SSDC-ONLN-AAAA-JFJO-PZVL

اینم لیک کرک :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای window washer 6 :

به این سر بزن :

و به این

ببین بدردت میخوره ! چون هیچکودوم 6 نیست !

Mehdi_Best
22-07-2005, 18:09
novan جان سلام. متاسفانه من الان از سيستم يكي از دوستانم آنلاين شدم و اينجا نمي تونم كار خاصي بكنم. اما فردا صبح كمكت مي كنم. اما لازم به ذكره كه براي هر 2 برنامه فوق قبلا كرك معرفي شده اگه جستجو كني به نتيجه مي رسي.

Novan
23-07-2005, 00:22
سلام
AveCina عزيز خيلي ممنون از راهنماييت
ولي اين لينك ها كمكي نكرد (گفته بودم كه سريال نامبر نمي خواد ولي در مورد كرك widow washer هم كرك نمي شد چون ماله نسخه 5 اون بود) در هر صورت بازم ممنونم از لطفت

Novan
23-07-2005, 00:25
novan جان سلام. متاسفانه من الان از سيستم يكي از دوستانم آنلاين شدم و اينجا نمي تونم كار خاصي بكنم. اما فردا صبح كمكت مي كنم. اما لازم به ذكره كه براي هر 2 برنامه فوق قبلا كرك معرفي شده اگه جستجو كني به نتيجه مي رسي.

سلام مهدي جان
خيلي ممنونم از لطفت
منتظر كمكت هستم
اگر هم تو پرانتز كرك DAP 7.4 رو هم بدي خيلي خوبه :wink:
قربانت

Novan
23-07-2005, 15:38
سلام
واقعا اين دو تا نرم افزار چقدر بدقلق هستند؟
دوستان يه كمكي بكنيد تا خيالم راحت بشه ثواب داره :cry:

nardin
23-07-2005, 16:20
Spy Sweeper v4.0.2.352
S/N: SSDA-ONLN-AAAA-CKNW-BSSX

Spy Sweeper 4.0
SSDC-ONLN-AAAA-JFJO-PZVL

Spy Sweeper 4 beta 1
SSYLONLNNRAAKZXMVZYI

Spy Sweeper 4.1 New
SSDC-ONLN-AAAA-JFJO-PZVL

Window Washer v6.0.2.411 CRK-FFF

براي : DAP 7.4.0.1

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] light=dap&start=0

يا:

Mehdi_Best
23-07-2005, 16:53
novan جان سلام. شرمنده كه دير شد.

در مورد spy sweeper اين شماره سريالها رو تست كن. به احتمال 99 درصد جواب مي ده.

SSDA-ONLN-AAAA-MZRJ-BCZR
SSDF-ONLN-AAAA-RZDG-CVXD
SSDC-MSNI-AAAA-OYJA-VKCF
SSDF-ONLN-AAAA-SDSS-UYHH
SSEA-ONLN-AAAA-STEJ-RZBJ
SSDF-ONLN-AAAA-SDGW-GGXZ

اين هم لينك نسخه فول يك نسخه از اين نرم افزار است:

Webroot SpySweeper 4.0.3 Build 374 Full Retail

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در مورد dap هم كه ناردين جان لينك تاپيك هاي مربوطه رو دادند. اگه مشكلي بود بفرماييد كه كمك كنيم.

Novan
24-07-2005, 01:06
سلام
بسيار بسيار از لطف دوستان خوبم Mehdi_Best و nardin سپاسگزارم
كرك window washer رو كه اجرا كردم با موفقيت بود ولي نمي دونم چرا هنوز مدت زمان به پايان رسيدنش از بين نرفته
در مورد spy sweeper والا موقع نصب اصلا سريال نامبر نمي خواد تا بهش بدم نسخه trial هستش
اگه يه محبت كنيد و مثل window washer كركش رو بدين خيلي ممنون ميشم اگر هم نشد اين نسخه فول رو دانلود مي كنم
خيلي ممنون

Mehdi_Best
24-07-2005, 07:06
novan جان سلام. در مورد spy sweeper بايد بگم كه اين آنتي اسپاي وير كرك نداره. يا بايد از سريال استفاده كني يا نسخه كرك شده رو دانلود كني. اگه نسخه اي كه شما داري جايي براي وارد كردن سريال نداره مي توني از خود سايت نسخه اي رو دانلود كني كه فول باشه و جاي وارد كردن سريال داشته باشه. اگه خواستي من لينك دانلودش رو بدم. اگر هم نخواستي همين نسخه كرك شده رو دانلود و نصب كن.

Novan
26-07-2005, 01:11
novan جان سلام. در مورد spy sweeper بايد بگم كه اين آنتي اسپاي وير كرك نداره. يا بايد از سريال استفاده كني يا نسخه كرك شده رو دانلود كني. اگه نسخه اي كه شما داري جايي براي وارد كردن سريال نداره مي توني از خود سايت نسخه اي رو دانلود كني كه فول باشه و جاي وارد كردن سريال داشته باشه. اگه خواستي من لينك دانلودش رو بدم. اگر هم نخواستي همين نسخه كرك شده رو دانلود و نصب كن.

سلام آقا مهدي
دستت درد نكنه
اگه محبت كني و لينك هر دو نرم افزار رو بدي ممنون ميشم (نسخه هايي كه سريال نامبر احتياج داشته باشه)
فقط يادت نره كه آخرين نسخه اونها باشه
خيلي ممنون از لطفت :wink:

Mehdi_Best
26-07-2005, 09:12
Webroot SpySweeper 4.0.3 Build 405 (براي وارد كردن سريال، لطفا به صورت دستي بنويسيد)

----------------------------------------------
Webroot Window Washer 6.0.2.411 (اين نسخه كرك شده است)

borzou_one
04-09-2005, 19:30
Spy Sweeper v4.0.4 Build 430

Download:

Code:

Serials: (Untested - Pick One)

Code:
SSDF-ONLN-AAAA-RZDG-CVXD
SSDF-ONLN-AAAA-SDSS-UYHH
SSEA-ONLN-AAAA-STEJ-RZBJ
SSDF-ONLN-AAAA-SDGW-GGXZ
SSEA-ONLN-AAAA-SQQJ-HTNY
SSDF-ONLN-AAAA-RZDG-CVXD
SSDA-ONLN-AAAA-MZRJ-BCZR
SSDF-ONLN-AAAA-PEHN-UCZR
لینک دانلود ابدیت دستی :
Code:

rezralous
05-09-2005, 00:25
سلام . بابت همه اين اينكا تشكر اما مشكل اينجاست كه برنامه سريال قبول نميكنه و فقط بايد با كرك رجيسترش كرد من يه فايل كرك از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفتم اما با اونم رجيستر نميشه .

Mehdi_Best
05-09-2005, 09:39
رضا جان سلام
من فكر مي كنم شما نسخه فول اين برنامه رو نداري. چون نسخه فول اين برنامه با سريال رجيستر مي شه.
در ضمن همون اول هنگام نصب شماره سريال را بايد وارد كني. شما جايي براي وارد كردن سريال نديدي؟
در ضمن من يك پچ دارم كه آپديت اين آنتي اسپاي وير رو انجام مي ده. يعني حتي اگه سريالتون در ليست سياه اين سايت قرار گرفته باشه با اين برنامه مي توانيد آپديت رو انجام بدهيد.
اين هم لينكش:

hippo
07-09-2005, 08:07
تو خود انجمن ها تو قسمت کلکسیون های نرم افزار لینک فول وزژن هست

shahbab
20-10-2005, 15:23
لطفا برای این ورژن از این آنتی اسپای ور خوب یک کرک و یا Fixer خوب بهم معرفی کنید ،یک fixer داشتم به این ورژن نخورد 4.0xFIX.
در ضمن اینرا بگویم که چند روز قبل من این نرم افزار را از سایت *********** دانلود کردم ، اما Fixer ی که گذاشته بودند نمی تواند آنرا کرک کنم و گوش مسئولان این سایت هم به پیام ها بدهکار نیست.. من که دیگر چیزی ازش دانلود نمی کنم .
ناگفته نماند که این نرم افزار سریال را قبول می کند و نصب می شود اما موقع آپدیت اعلام انقضا می کند و fixer هم عملا کاری انجام نمی دهد
در ضمن لینک های آقا مهدی کار نمی کند.

shahbab
22-10-2005, 13:33
آقای Mehdi_Best عزیز :
اوامر شما اطاعت شد و من سوالم را به این تاپیک اختصاص دادم و منتظر راهنمایی شما و دیگر دوستان هستم.

Mehdi_Best
22-10-2005, 21:43
شهباب جان سلام
ببخشيد اگه دير جواب مي دهم.
ببين اين احتمال زياد كار مي كنه:

Webroot Spy Sweeper 4.5.3 Build 560

shahbab
23-10-2005, 16:56
مهــدی عزیـز...باتشکر از محبت های شما...این کرک را دانلود کردم اما...
فکر می کنم که rar pass که گذاشته اید اشتباه باشد چون موقع آنزیپ کردن پیام می دهد که پسورد اشتباه است.
خواهشمندم مجددا این پاسورد Rar pass: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را چک کنید.

Mehdi_Best
24-10-2005, 10:27
شهباب جان سلام
پسورد درسته. فكر مي كنم اشتباه تايپ كرده باشي.
دقيقا اين رو تايپ كن:

shahbab
24-10-2005, 11:52
مهدی عزیز سلام.
امیدوارم همیشه سرحال و سلامت باشی .آن مشکل آنزیپ کردن حل شد .البته با دانلود مجدد پچ..چون پچ قبلی ناقص دانلود شده بود (چند کیلو بایت کمتر از مقدار واقعی که البته در ظاهر چیزی را نشان نمی داد ولی باز نمی شد)
ولی این fixer هم نمی تواند مشکل آپدیت را حل کند (حالا نمیدانم مشکل از fixer است یا از سریالی که باید مو قع نصب وارد کنیم)
سریال موجود در فایل پچ شما SSDF-ONLN-AAAA-SDGW-GGXZ
سریال قبلی SSDC-ONLN-AAAA-NIXW-GGDX
همچنین در این پچ شما قید شده که این fixer برای ورژنWebroot Spysweeper 4.5.2 (Build 530) beta می باشد.
در حالی که ورژنی که من دارم spy sweeper v-4.5.3 Build 560 است.
اگه به نتیجه ای رسیدید منو راهنمایی کنید...مرسی

Lord_theOne
26-10-2005, 19:58
Code: SSDF-ONLN-AAAA-UTZC-XMMJ
ببين بكارت مي ياد؟

Rooz
04-11-2005, 12:26
مهدی عزیز سلام.
امیدوارم همیشه سرحال و سلامت باشی .آن مشکل آنزیپ کردن حل شد .البته با دانلود مجدد پچ..چون پچ قبلی ناقص دانلود شده بود (چند کیلو بایت کمتر از مقدار واقعی که البته در ظاهر چیزی را نشان نمی داد ولی باز نمی شد)
ولی این fixer هم نمی تواند مشکل آپدیت را حل کند (حالا نمیدانم مشکل از fixer است یا از سریالی که باید مو قع نصب وارد کنیم)
سریال موجود در فایل پچ شما SSDF-ONLN-AAAA-SDGW-GGXZ
سریال قبلی SSDC-ONLN-AAAA-NIXW-GGDX
همچنین در این پچ شما قید شده که این fixer برای ورژنWebroot Spysweeper 4.5.2 (Build 530) beta می باشد.
در حالی که ورژنی که من دارم spy sweeper v-4.5.3 Build 560 است.
اگه به نتیجه ای رسیدید منو راهنمایی کنید...مرسی

سلام
این لینگ رو امتحان کن کارت رو راه میاندازه

/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahbab
05-11-2005, 09:24
دوستان متشکرم با پچ جدید مشکلم حل شد