PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود منيجر

alirezatz
04-04-2007, 10:06
:18: Internet Download Manager
من اينو نصب كردم از همه لحاض ازش راضيم فقط نميدونم موقع دانلود از راپيد شر چطوري از كار بندازمش حتي بعضي از فايلهاشو دليت ميكنم ولي بازم مياد بالا و راپيد اجازه دانلود نميده

ninimba
04-04-2007, 11:12
چه طور ميتونيم ما هم داشته باشيم و روي گوشي نصب كنيم

pd2006
04-04-2007, 12:04
سلام عزیز

نمیدونم چرا باهاش مشکل داری من با همین از راپیدشر هم دانلود میکنم بدون هیچ مشکلی .

اما اگه دوست داری وقتی برنامه ای رو میخواهی دانلود کنی ، IDMAN اجرا نشه ، در صفحه اصلی برنامه option رو انتخاب کن . در قسمت General پایین یه پنجره (Integrate IDman into Browsers) میبینی که در اون اسم مرورگرهایی که IDMAN در اونها اجرا میشه میبینی .
هر کدوم رو که نمیخواهی تیکش رو بردار و بعد ok کن .
بعد از IDMAN خارج شو .

(نمیدونم از کدوم ورژنش استفاده میکنی ولی ورژن 5.09 که من ازش استفاده میکنم از راپیدشر دانلود میکنه با سرعت عالی . البته قابلیت Resume نداره . اگه خواستی این ادرس این ورژن با کرک :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجمش کمتر از 2 و نیم مگا بایت)

خوش باشی .

Hamidreza2007
05-04-2007, 14:28
اگه خواستی از دانلودر Internet Explorer دانلود کنه هنگام کلیک روی لینک دانلود کلید Alt رو بگیر

baharan_2122
05-04-2007, 16:32
سلام
دوست عزیز
این کار خیلی راحته
فقط هنگامی که می خوای برنامه ای رو از رپید دانلود کنی برو روی منوی دانلود و از اونجا به قسمت اوپشن و زبانه فایل تایپ رو اننخاب کن و تمام پسوندها رو پاک کن و او کی کن برای برگشتن به حالت قبلی در همون صفحه دیفالت رو انتخاب کن
همین

shahin666
05-04-2007, 18:36
يعني با Internet Download Manager ميشه از Rapidshare دانلود كرد (حتي بدون Resume ) يعني بدون اينكه اكانت هم داشته بشيم :question:

pd2006
05-04-2007, 19:55
سلام

والله منکه دارم با همین ورژن Idman که معرفی کردم از راپید دانلود میکنم .

از مگا اپلود هم دانلود میکنم که خوشبختانه قابلیت Resume داره ولی راپید نداره .

خوش باشین .