PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه سوال در مورد دانلود منيجر idm

mehdidll
03-04-2007, 23:11
سلام دوستان آقا چند وقتي دارم از اين دانلود منيجر استفاده ميكنم و واقعا عالي هست
Internet Download Manager يا همون idm ولي چند تا سوال دارم كه فكر كنم از ايرادات برنامه باشه شايد !!
1- آيا ميشه موقع دانلود وقتي يك فايل دانلود شد فقط يك فايل خودش بره سراغ فايل بعدي و يكي يكي فايل هارو دانلود
كنه اين امكان تو فلش گت هست ولي تو اين برنامه نيست !!‌
2- آيا امكانش هست مثلا چند تا فايل همزمان دانلود بشه و سرعت بين اونها متعادال باشه يعني بشه هر كدوم رو مثلا
روي 2 باشه (سه تا فايل هر كدوم روي 2 )
3- و سوال اصلي كه تو سوال اول هم بود آقا خود به خود فايلها دانلود بشه يعني دستي من resum رو نزنم يعني رو حالت انتظار باشه و هر وقت دانلود فايل قبلي تموم شد فايل جديد خود به خود شروع به دانلود بشه ؟
منتظر راهنمايي دوستان هستم
ممنون

pd2006
04-04-2007, 12:26
سلام دوست عزیز .

جواب ها :
1- بله امکانش هست البته فقط برای سایتهایی که اجازه Resume کردن میدن . برای اینکار شما در صفحه اصلی IDMAN روی Scheduler کلیک کن . در سمت چپ پنجره باز شده لیست فایل های نیمه کاره رو میبینی و بالاش یک عدد که معمولا 4 هست . شما میتونین اون عدد رو روی یک بزارن و در زیر همون پنجره گزینه Start رو بزنین .
خودش شروع میکنه و فایل هارو یکی یکی دانلود میکنه .
اگه خواستین بعد از تموم شدن دانلود سیستم کاملا خاموش بشه ، در سمت راست کنار Turn off computer when done تیک بزارن . بعد Apply کنین .
2-وقتی تعداد اونها رو مشخص میکنین با توجه به پهنایی که سرور سایت اجازه بده سرعت رو تنظیم میکنه .
3- بله . در قسمت 1 توضیح داده .
البته باید شما اول اون فایل ها رو مشخص کنین و یا چند کیلوبایتی دانلود کنین و بعد کنسل کنین .
من معمولا شب میزارم خودش دانلود کنه .

خوش باشین .

mehdidll
04-04-2007, 14:33
ممنون دوست عزيز