PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي براي ساخت قالب

shahroozm
22-07-2005, 13:48
سلام
دوستان من يه برنامه اي ميخوام كه تا با اون بتونم قالب بسازم
اگه كسي ميشناسه معرفي كنه ممنون ميشم
:wink:

Nesta
22-07-2005, 13:51
سلام
دوستان من يه برنامه اي ميخوام كه تا با اون بتونم قالب بسازم
اگه كسي ميشناسه معرفي كنه ممنون ميشم
:wink:
سلام دوست عزیز شما قالب برای چی‌ می‌خواهید بسازید اگه برای وب می‌خواهید بسازید بگید که من معرفی‌ کنم.

K053_LSH_KV90
22-07-2005, 13:57
اگه براي وب مي خواي بسازي نستا جان يكي به من معرفي كرده web page maker 2اگه هم براي قالب براي وبلاگ مي خواي بسازي سيستم هاي وبلاگ نويسي مثل ميهن بلاگ مترجم دارن براي خودشون ميتوني با همون بسازي اگه html بلدي ACE HTML PRO خيلي خوبه
راستي بعضي از سيستم هاي وبلاگ نويس هم مترجم ندارن ونميشه با وب پيج ميكر و امثال اون توي اون سيستم ها كاري كرد.
----------------------------------------------------------------
اگه قالب براي وبلاگ مي خواي بسازي بگو من تا اونجايي كه بلدم توضيح مي دم براي شما

shahroozm
22-07-2005, 14:00
من براي وبلاگ ميخوام

Nesta
22-07-2005, 14:02
سلام دوست عزیز
همونطور که دوست بالائی‌ فرمودند web page maker 2 برنامه خوب و راحت هست .
این برنامه هم خوبه
Antenna Web Design Studio v2.3.9
ششما هم وبمستر هستین ؟ میخواین خودتون واسه سایتتون قالب بسازید ؟ خوب من این برنامه رو بهتون پیشنهاد میکنم .ببینید چطوره ؟!

اینم اگه باهاش کار کنی‌ خوبه
Selteco Flash Designer 5.0.16
اگه فکر میکنین که وب سایت و یا وبلاگتون از نظر گرافیکی در سطح نسبتا پائینی هست با استفاده از این برنامه میتوانید آیتم های فلش را وارد قالب سایتتون کنید. این برنامه یک مزیت خوبی هم داره اونم اینه که میتونین از Action Script استفاده کنین تا بتونین به آیتمتون قابلیت های خاصی ببخشین.

shahroozm
22-07-2005, 14:03
من html بلد نيستم :cry: :cry:

Nesta
22-07-2005, 14:05
من html بلد نيستم :cry: :cry:
سلام دوست عزیز شما اگه می‌خواهید بسازید باید با اینا کار کنید یا فتو شاپ اگه می‌خواهید آماده بگیرید که قضیه فرق می‌کنه.

shahroozm
22-07-2005, 14:05
Nestaجان
شما لينك اين برنامه هارو داريد؟

Nesta
22-07-2005, 14:06
دوست من سهم اگه تو گول جستجو کنی‌ با همین نسخه هائی‌ که من دادم حتما پیدا می‌کنید فقط قبل از این اسم ها بزنید که download همین .

shahroozm
22-07-2005, 14:10
منمنون از هر دوتاتون :wink:

Nesta
22-07-2005, 14:14
سلام خواهش می‌کنم کاری نکردم .امید وارم که بتونی‌ مشگل رو حل کنی‌ . :wink:

K053_LSH_KV90
22-07-2005, 14:15
من براي وبلاگ ميخوام
نستا جان ايشون گفتن كه براي وبلاگ مي خوان
خوب درحالي كه دارند از اون برنامه ها استفاده مي كنند بايد يكسري كد هاي مخصوص هر سيستم رو رعايت كنند مثلا[time]رو براي ثبت وقت در ميهن بلاگ استفاده مي كنن
--------------------------------------------
شهروز جان شما از كدوم سيستم وبلاگ نويسي استفاده مي كني

Nesta
22-07-2005, 14:28
سلام آقای کوسه (شرمنده) .
ولی‌ آخه سوال اینجا هست که وبلاگ که خودش قالب داره یا نه؟ من آخه زیاد وارد نیستم تو وبلاگ /
خودش که باید title baner که همون تبلیغات هست رو داره و کادر هم داره دیگه ..
:?: :roll:

tohave
22-07-2005, 20:41
سلام

همه سيستمهاي وبلاگ يه سري تگهايي دارن كه بدون اونها قالب كار نميكنه. اونها رو اول بايد بگيريد و بعد تو هر برنامه اي كه قالب رو ساختين ميتونين اون تگها رو هم وارد كنيد. براي تاريخ و متن و پيام و... بايد از تگهاي مخصوص هر سيستم استفاده كنيد. دوما Macromedia Dreamweaver و Microsoft FrontPage بهترين و كاملترين برنامه ها هستند كه فارسي رو هم ساپورت ميكنن. فلش و اسكريپت و Layer و Action و غيره رو هم همينطور البته حجمشون بالاست

shahroozm
22-07-2005, 23:20
بنظر شما من ميتونم يه قالب بسازم؟؟

Nesta
23-07-2005, 03:42
سلام اگه حوصله داشته باشی‌ و حال داشته باشی‌ و کمی‌ وقت بگذری چرا نمیتونی‌ مگه کاری داره البته وقت باید بگذری . :wink:

K053_LSH_KV90
23-07-2005, 06:38
آره ولي بهتره اول از دستكاري در داخل قالب ها شروع كنيد مهمترين نكته اي كه بايد رعايت كنيد جدول بنديه و همين طور تگ هاي اصلي يك سيستم
كه قبلا گفتيم.
اگه جايي به مشكل برخوردي همين جا بگو تا راهنمايي كنم
-------------------------------------------------------------