PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرويس PhotoMail ياهو ارسال تا 300 عكس بوسيله ايميل ياهو!!!

drweblog
22-07-2005, 00:06
سلام دوستان خسته نباشيد چرا كسي در مورد سرويس photomail ياهو چيزي ننوشته بود؟ خوب البته اشكالي ندارد ما مي نويسيم :lol: :P
اين موضوع تقريبا مال 2 ماه پيش است :!:
یاهو اقدام به معرفی یک سرویس جدید در نمونه بتا بنام فتومیل کرده است که به یوزرها امکان میدهد تا 300 عکس در یک ایمیل قرار داده (حتما بايد يك ايميل بر روي سرور ياهو داشته باشيد) و از فضای ذخیره نامحدود استفاده کنند. این سرویس نسبت به ارسال عکس با ایمیلهای معمولی یاهو بسیار ساده است.براي دسترسی به این سرویس به آدرس اینترنتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه نمائید سپس برنامه اي را كه به شما معرفي مي كند دريافت كنيد و آن را اجرا نماييد.سرویس فتومیل PhotoMail به یوزر امکان میدهد تا ادیتهای اولیه را روی عکسها انجام دهند مثلا یک عکس را بچرخانند تا در زاویه درست رویت شود يا حتي قابي را براي عكس انتخاب كند.یاهو عکسها را دریافت کرده و فقط کوچک شده آنها را برای طرف مقابل شما میفرستد لذا گیرنده نامه هايی با حجم کوچک دریافت می کند. هر عکس بصورت کوچک شده فقط حدود پنج کیلوبایت جا می گیرد.در ضمن اصل تصاویر هم بر روي سرور یاهو باقی می ماند :!: :!: :!:

AHT
22-07-2005, 07:41
خبرهايي كه همه ميدونند مهم نيست ولي خب بازم خوب بود :wink:

drweblog
22-07-2005, 10:49
خبرهايي كه همه ميدونند مهم نيست ولي خب بازم خوب بود :wink:
سلام عزيزم خسته نباشيد البته بنده هم مي دونستم كه شما مي دونيد ولي گفتم باز هم شايد افرادي باشند كه ندونند در ضمن ديدم كه هيچ بحثي هم در اين مورد نشده است اينو نوشتم حالا اگه ميشه شما به بزرگواري خودتون من رو ببخشيد :lol: :wink:

Hamed_P30
22-07-2005, 10:54
چيز جالبي بود من كه نمي دونستم.
دستت درد نكنهdrweblog عزيز :wink:

drweblog
22-07-2005, 15:07
چيز جالبي بود من كه نمي دونستم.
دستت درد نكنهdrweblog عزيز :wink:
حامد عزيز سلام
باز هم خدا خيري به شما بدهد يكي هم پيدا شد گفت كه خبر نداشتم.انشاا.. كه موفق باشيد
مرسسسسسسسسسسسسييييييييييي ييييييييييييييييي :lol: :D :)

Hamed_P30
23-07-2005, 12:46
خواهش ميشه drweblog جان :wink:
به نظر من اگر كسي مياد چيزي مطرح ميكنه حتي اگر تكراري باشه يا ديگران از اون اطلاع داشته باشن نبايد به اون عزيز ضدحال زد:arrow:
ولي خدايي من از اين موضوع و ابتكار جديد !Yahoo بي اطلاع بودم.
موفق باشيد. :wink:

Erfaan
04-09-2005, 15:33
بله درسته بعضي وقتا آدم يه چيزي مينويسه كه براش مهمه ولي بعضيا (البته سو تفاهم نشه كلي ميگم ) مياند با يه نظر كل افكار و به هم ميريزند و كاري ميكنند كه كسي ديگه تو اون تاپيك كاري نداشته باشه يا ديگه در اون مورد و اون نظر كسي بحث نكنه.

مثلا من خودم چند بارشده كه يه جا يه سوال مطرح كردم و بلافاصله يكي كه چيزي در اين مورد نميدونه و يا ميخاد نظرشو بده...
مياد و يه ضد حال ميزنه و مثلا ميگه دمن كه پيداش نكردم فكر نكنم بقيه هم گيرش بيارند و بقيه هم به احترام او ديگه به اين موضوع پاسخ نميدند.
اين واقعا يه مشكل بزرگه !؟

Hossein_Bahal
05-09-2005, 16:26
اگه طرف ایرانی باشه که بدبخته . چون باید 300 تا عکس رو باز کنه اون هم با این سرعتای ایران . :P :P