PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال ساده فتوشاپ؟

aria irani
02-04-2007, 15:42
سلام دوستان
یک سوال ساده داشتم،من یک فایل رو تو فتوشاپ باز میکنم یه چندتا از پیکسلهای خراب عکس رو درست میکنم 20 تا 25 تا پیکسل .خب موقع ذخیره کردن فایل با فرمت اولیه عکس که Jpeg هست چندتا گزینه میده ،روی ماکزیمم و کیفیت 12 یعنی بالاترین می گزارم حجم عکس از حجم اولیه بیشتر و دوبرابر اون میشه یعنی 3 مگ در حالی که عکس اولی 1.5 مگ هست. ولی در ماکزیمم با کیفیت 10 همون 1.5 مگ سایز عکس میشه . کدوم درسته یعنی میخام با تغییرات رودر عکس انجام بدم وباهمون کیفیت اولیه عکسم ،ذخیره کنم.

مرسی

mahsoft
02-04-2007, 17:37
سلام دوستان
یک سوال ساده داشتم،من یک فایل رو تو فتوشاپ باز میکنم یه چندتا از پیکسلهای خراب عکس رو درست میکنم 20 تا 25 تا پیکسل .خب موقع ذخیره کردن فایل با فرمت اولیه عکس که Jpeg هست چندتا گزینه میده ،روی ماکزیمم و کیفیت 12 یعنی بالاترین می گزارم حجم عکس از حجم اولیه بیشتر و دوبرابر اون میشه یعنی 3 مگ در حالی که عکس اولی 1.5 مگ هست. ولی در ماکزیمم با کیفیت 10 همون 1.5 مگ سایز عکس میشه . کدوم درسته یعنی میخام با تغییرات رودر عکس انجام بدم وباهمون کیفیت اولیه عکسم ،ذخیره کنم.

مرسی

سلام

شما تنظیم رو رو پیشفرض بذارید

حالت QUALITY

رو 7- یا 8 بذارید

aria irani
03-04-2007, 14:27
سلام

شما تنظیم رو رو پیشفرض بذارید

حالت QUALITY

رو 7- یا 8 بذارید

سلام همه چیز رو پیش فرض هست فقط کیفیت رو روی 10 گذاشتم در حالت ماکزیمم چون حجم فایلی که بهم میده تقریبا برابر با حجم فایل اولیم میشه. این کار درسته دیگه ؟