PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل یا ویروس خودتان تشخیص بدهید

E2
02-04-2007, 02:29
با سلام من این مطلب رو تو یه سایتی دیدم حالا می خواهم در موردش بحث کنیم از تمای P30wolrd ها دعوت به همکاری می شود

ویروسی یا قفلی بنام سوسمار

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این ویروس یا قفل که یک Autorun است رو می تونین روی سی دی ها رایت کنین و حال طرف رو بگیرین . و اما شرح کارهای این سووووسماااار :
1. کپی سه فایل به استارت آپ ویندوز :
Logof.exe
reset.exe
shutdown.exe
فکرشو کنین چی میشه!
و کارهای دیگری که کمر سیستم رو میشکنه!!!!!!!!!
فقط مواظب باشین که فایل SOOSMAAR.exe رو اجرا نکنین چون باید قید ویندوزتون رو بزنین .

متن و توضیخ خود سازنده:
خوب من ورژن جدیدتری از این به اصطلاح ویروس! درست کردم که کارش خیلی جالبتره!
به این صورت که شما می خواین یه سی دی رو رایت کنین ، فایل های داخل این فایل زیپ رو می ریزین تو سی ای که می خواین رایت کنین. و وقتی طرف سی دی رو داخل سی دی رام گذاشت ، آتوران اجرا میشه و تصویر زیر میاد :
لینک عکس :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه خروج بزنه ، فایل hall.dll از system32 اون پاک میشه و ویندوزش دیگه بالا نمیاد ولی این به منزله ی این نیست که ویندوزش خراب میشه! اگه طرف حرفه ای باشه ، فایل hall.dll رو به طریقی کپی میکنه به system32 ویندوزش و اگه خروج سی دی رو بزنه فایل log off.exe به استارت آپش کپی میشه! (خودتون فکر کنین چی میشه!) و تنها راهش اینه که آلت+کنترل+دلت را بگیرین و برنامه royal.exe رو اند تسک کنین و هرگز آلت اف4 رو نزنین چون... !!!

چرا این رو ساختم؟
جواب: در همه جوامع ، شهرها و ... آدمهای سود جویی هستن که می خوان مفت و مجانی چیزایی رو بدست بیارن که متعلق به خودشون نیست. هدف من فقط توسعه ی فرهنگ کپی رایته و هیچ گونه افکار خرابکارانه ندارم و از همه کسانی که از این فایل استفاده می کنن تقاضا دارم که در جهت مثبت از این برنامه استفاده کنن و این فایل رو روی سی دی های نرم افزاری به کار نبرن و فقط روی سی دی های تصویری و ام پی تی ری استفاده کنن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود البته از رپیدشر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

piremard
02-04-2007, 04:58
اولا شما با ایزو باستر می تونید تمام محتویات این سی دی ها رو کپی کنید و اصلا سراغ اتوران نرید
ثانیا رجیستری و اپیلیکیشن بلوکر کسپرسکی جلوی ران شدن تمام اینگونه فعالیت ها رو می گیره
این ویروسک سوسمار یک کمی سوسمارش کوچولو هست یعنی اندازه ی یک بچه مارمولک
این برنامه باید اینقدر قوی باشه که در موقع رایت شدن خودش رو ضمیمه ی اتوران نسخه ی کپی کنه که ظاهرا بازم ناتوانه
ارادتمند پیرمرد

mx_2dar
02-04-2007, 05:33
تکراری بود
این تاپیک توسط سازنده ویروس ارائه شد

Elfin-D
02-04-2007, 12:24
تکراری بود
این تاپیک توسط سازنده ویروس ارائه شد
+