PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست كرك يا سريال game optimizer pro v1.02

mohammadgame
01-04-2007, 18:27
سلام
من كرك يا سريال game optimizer pro v1.02 رو مي خواستم
تا حد ممكن سريال باشه بهتره
فقط خواهشن سريال يا كركش سالم باشه من چند بار كرك رو گرفتم خراب بوده

majjidd
01-04-2007, 22:55
سلام
اینا رو امتحان کن ببین چطوره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Game Optimizer Pro v1.02 Cracked by EiTheL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Game Optimizer Pro v1.02 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یا اگه ف ی ل ت ر بود از اینجا دانلود کن DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hwP249MTMxNzUw&hl=1011101001)

mohammadgame
02-04-2007, 17:00
دوست عزيز از بابت كرك ممنون ولي من فايل رو دانلود كردم و رفتم به درون پوشه كرك و فايل gop رو كپي كردم و به جاي كه برنامه رو ريخته بودم paste كردم و بعد فايل eithel.nfo رو كه داخل فايلي كه دانلود كرده بودم رو اجرا كردم و اون رو هم تو همون جاي كه برنامه رو نصب كرده بودم save كردم
ولي بعدش وقتي رفتم برنامه رو اجرا كنم اصلاً برنامه باز نشد ولي اومد تو گوشه ي سمت راست status bar ويندوز و وقتي موس رو مي بردم روي آيكونش از اونجا هم مي رفت
حالا چيكار كنم ؟

majjidd
02-04-2007, 21:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif فکر کنم کرک بهش نخورده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammadgame
03-04-2007, 12:39
پس حالا بايد چي كار كنم :sad:

mohammadgame
05-04-2007, 13:09
دوستان كسي سريال اين برنامه رو نداره ؟