ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مي خواهم كارت leadtek TV بخرم .آيا اين كارت TV خوبي هست؟

farhad60sg
21-07-2005, 13:36
خواهش ميكنم در مورد اين كارت tv منو راهنمايي كنيد

leadtek

Nutillus
21-07-2005, 20:17
سلام اين مارك سه تا مدل اكارت تي وي توي بازار داره كه به ترتيب 30 و 45 و 70 حدودا قيمتشونه آخريش ورودي دي وي ههم داره در كل كارت حوبيه . در ضمن اين كارت ها رو آواژنگ گارانتي كرده . مدل اول تفاوتش با دومي اينه كه FM نداره و (البته خروجی که می ده فرمت های کمترس رو پشتیبانی می کنه) در ضمن نکته مهم این کارت ها اینه که این ها وردی صوت رو از طریق cd in یا aux مي گيرن كه اگه يكي از اين ورودي ها رو داشته باشي ديگه از cd in نمي توني استفاده كني براي سي دي درايو البته بچه ها مي گن براي اين كار تبديل هست به هر حال . در كل كارت خوبيه برنامه اي هم كه همراهشه جالبه . نسبت به MSI . ( من بازي ايران و بحرين رو با همين كارت ديدم :D )

mhentezari
21-07-2005, 20:44
راستش منم يك مدت كه گير داده بودم كارت tv بخرم يه من گفتن leadtek winfast tv 2000 xp delux بخرم. از هر كس كه پرسيدم گفت خيلي خوبه. ديگه نميدونم.

Arashi
21-07-2005, 20:57
مرسي Nutillus جان
ولي يه سوال :
aux چيه ؟؟
مرسي - موفق باشيد :wink: :wink: :wink:

reza12100
21-07-2005, 21:58
در حدود یک ساله که از leadtek مدلWinFast TV 2000 XP استفاده میکنم در کل راضیم
اما ایرادات این کارت به نظر من :
1- همانطور که میدانید این کارت هم کارت tv است وهم کپچر
تصویری که از کانالهایی که با انتن -منظورم کانالهای داخل ایران-دریافت میکنی کفیت چندان جالبی ندارد
2-کفیت تصویر چه کپچر و چه tv در 3 حالت قابل تنظیم است
normal ,good ,optimal که بالاترین ان optimal است ومشکل اینجاست که اگر تصویر را بروی optimal تنظیم کنی تصویری دارای نوعی سایه میشود این مشکل در تصاویر پر تحرک بیشتر خود را نشان میدهد
ودر حقیقت به نوعی تصویر کند است
البته من از طریق ----- تصویری که بروی این کارت مشاهده کردم به علت بالا بودن کفیت کانالهای هات برد از جمله vox بروی این کارت تصویر خوب و شفافی داشتم
اما مزایا :
1-از هر نوع فرمت پشتتیبانی میکند mpeg1 , mpeg2 ,mpeg4 ,dvd ......
2دارا بودن time shifting
3-نصب راحت
4-کپچر با فرمت vcd ورایت مستقیم روی سیدی
5-اپدیت درایور و اضافه شدن امانات نرم افزاری
اما مهمترین چیز ساپورت فرمت mpeg2 به صورت سختافزاری است که فکر میکنم این کارت این قابلیت را داشته باشد

در کل برای کارهای معمولی و در حد یوزر خانگی بد نیست
اما برای انتظاارات بیش از این حد و برای کفیت بالای کپچر
بهتر از کار تهای قدرتمد تری نظیر dc10 یا ...
استفاده کنید

farhad60sg
21-07-2005, 23:06
آقا دست همه درد نكنه خيلي ممنونم

saghy
22-07-2005, 01:50
سلام
در مورد كيفيت تصوير بر روي كارت هاي تلوزيون بايد بگم حتما و حتما از آنتن خوب با تنظيم دقيق استفاده كنيد و اگر همان انتن روي تلويزيون شما تصوير خوبي ميده به آن بسنده نكنيد . همونطوري كه رضا گفت وقتي كيفيت ورودي خوب بوده تصوير هم خوبه و اين بر ميگرده به آنتن

m_h_hadavi
22-07-2005, 04:48
اگه كارت تي وي داريد و از اين برنامه استفاده نمي كنيد نصف عمرتون در فناست كيفيت نمايش تصاوير در اين برنامه نسبت به برنامه ي خود كارت چندين برابر است و قدرت كپچر بالايي دارد
InterVideo WinDVR

Arashi
22-07-2005, 11:10
كسي جواب مارو نداد ؟؟ :oops: :oops:

mhentezari
22-07-2005, 13:16
آقا اگه كسي ميتونه يك كم حدود 30 ثانيه با اين كارت كپچر كنه و بگذاره تا ما هم ببنيم كيفيتش چجوره.

saghy
22-07-2005, 15:01
سلام
آرشي جان AUX در حقيقت يك ورودي براي سيستم هاي صوتي ميباشد كه در كامپيوتر به عنوان Line-In گفته شده . اما اين ورودي داراي امپدانس ورودي پايين تري نسبت به ورودي ميكروفون هاي خازني كه در حدود 50 كيلو اهم ميباشند را دارا است و ميتواند با امپدانس هاي 4 و 8 و 16 اهم كار كند

Nutillus
22-07-2005, 21:55
aux یه نوع ورودی مثل line in ولی روی مادربود که همه مادربورد ها ندارن معمولان هم کنار cd in قرار داره

Strasboorg
27-07-2005, 13:29
aux = auxilary