PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست : کمک براي تهيه آلبوم عکس با فلش؟؟؟

nt
01-04-2007, 03:12
سلام :20:
خسته نباشید
من می خواستم با فلش از تعدادی عکس یه آلبوم عکس بسازم ؛ یعنی اول عکس ها را نشون بده بعد هر کدوم که انتخاب شد با افکت خاصی به نمایش در بیاد :5:
می خواستم بدونم از دوستان کسی فایلی در این زمینه داره که به من کمک کنه
امیدوارم تونسته باشم منظورم را برسونم
ممنون ميشم اگر کسي سورس فلش يا سوئيش در این زمینه داره معرفي کنه
پیشاپیش از کمکتون ممنون :10:

M A T I N
01-04-2007, 15:24
بهترین کار اینه که از نرم افزار های مخصوص درست کردن آلبوم فلش استفاده بکنی ....
چون با فلش هم یه کمی سخته هم هیچ چیز آماده ای نداره هم درست کردن افکت برای هر عکس جدا گونه وقت گیره ...
مثلا یکی از این نرمافزار ها تو خود همین سایت معرفی شده : :: از تصاوير ديجيتالي خود آلبوم فلاش بسازيد :: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه بگردی بازم پیدا میکنی ...

....موفق باشی....

nt
01-04-2007, 15:32
بهترین کار اینه که از نرم افزار های مخصوص درست کردن آلبوم فلش استفاده بکنی ....
چون با فلش هم یه کمی سخته هم هیچ چیز آماده ای نداره هم درست کردن افکت برای هر عکس جدا گونه وقت گیره ...
مثلا یکی از این نرمافزار ها تو خود همین سایت معرفی شده : :: از تصاوير ديجيتالي خود آلبوم فلاش بسازيد :: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه بگردی بازم پیدا میکنی ...

....موفق باشی....

سلام
ممنون از کمکتون
ولی این نرم افزاری که گفتید پاک شده و در اون آدرس وجود نداره:18:
ممنون میشم کمکم کنید:11:

M A T I N
01-04-2007, 15:58
این رو امتحان کن:cool: .... برای کرک هم میتونی تو انجمن در خواست كرك و سريال برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درخواست بدی....;)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توضیحات :

FLASH-Album creates amazing digital photographic albums that you can leaf through. Equipped with graphic interface, it automatically realises photo collections in a very easy, intuitive and fast way and it can be published on the web. A realistic 3D effect simulates the flipped pages, with a click (images automatic optimisation) publish and share the album in internet, send the album's Ftp address. Viewing album online with plugin Flash Player MX. Bookcase to choice between different covers, background, and decorations, frame and animated clip-art for the paging personalitation. Making the images smaller and wheeled. Autoflip and automatic paging. Insert multiple images and texts on the pages. Slide show and formidable Zoom. It supports the JPG background images for covers and background of the pages. Drop SWF files. Send until 5 images, with a list of the most used addresses. Print images or pages.

لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nt
01-04-2007, 16:29
سلام:5:
من این آدرس را که می زنم The page cannot be displayed را میگه حتی آدرس صفحه اول را هم دادم اما بازم The page cannot be displayed را میده:41: :41:
ممنون میشم اگر سورس فلش یا سوییش را دارید معرفی کنید:19: :19:

M A T I N
01-04-2007, 17:20
شرمنده چون لینک اولیش Referer بود وقتی صفحه دانلود باز شد من دیگه چک نکردم :9:....
معرفی نرمافزار به من نیومده :9:.....
اگه نرمافزار خواستی تو انجمن در خواست نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درخواست بده ..... اونا از من پروفشنال ترن ....
بازم شرمنده :45:....

.....موفق باشی.....

nt
01-04-2007, 17:46
سلام
ممنون از کمکتون
من باید شرمنده باشم که مزاحم شدم ؛ همین که نام نرم ازار را گفتید کلی بهم کمک شد
بازم ممنون

M A T I N
01-04-2007, 18:48
اینا چهار تا مقاله درباره ی درست کردن آلبومه فلشه:happy: .... ( برای تلافی اون دو تا;):rolleye: )

Photo Album ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Photo Album v.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Photo Album v.3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Flash photo Album ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Aminneo
01-04-2007, 22:57
من که میگم اگه فلش بلد باشی مشکلی نداری برا درست کردن...

nt
02-04-2007, 00:01
من که میگم اگه فلش بلد باشی مشکلی نداری برا درست کردن...
خوب شما که بلدی برای من زحمتش را بکش:5: :27:

nt
02-04-2007, 00:18
اینا چهار تا مقاله درباره ی درست کردن آلبومه فلشه:happy: .... ( برای تلافی اون دو تا;):rolleye: )

Photo Album ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Photo Album v.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Photo Album v.3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Flash photo Album ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون از لطفتون :11:
برم ببینم چه جوریه:8:

Aminneo
02-04-2007, 14:49
متاسفانه وقتم کمه....