PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : منم یه برنامه میخوام...کی داره؟

Linux Learner
01-04-2007, 03:03
سلام
من یه برنامه می خوام که یه چندتا دکمه کوچیک کنار صفحه بیاد (هر چی بیشتر بهتر) و رو هر کدوم که میزنی یه نوشته که خودت تعیین کرده بودی کپی و در جایی که داری چیز مینویسی پیست بشه

همچنین یه برنامه که بتونه کارهایی که روی یه برنامه دیگه انجام دادیم رو تقلید کنه وخودش انجام بده:
مثلا تو فتوشاپ یه کارایی رو یه عکس میکنی وبعد می خوای خودش رو بقیه عکسا این کارو انجام بده
(یه چیز مثل Easy Setup)

اگه امکان داره کمکم کنید

با تشکر:11:

Elfin-D
01-04-2007, 13:18
مثلا تو فتوشاپ یه کارایی رو یه عکس میکنی وبعد می خوای خودش رو بقیه عکسا این کارو انجام بده
(یه چیز مثل Easy Setup)

اگر برای فتوشاپ میخواید که خود فتوشاپ همچین امکانی رو داره

Linux Learner
06-04-2007, 13:54
اگر برای فتوشاپ میخواید که خود فتوشاپ همچین امکانی رو داره

میشه بپرسم فتوشاپ چطور خودش اینکارو میکنه
اگه میشه آموزش بدید

Mohammad amir bazrafshaN
07-04-2007, 14:22
با سلام

فكر ميكنم نرم افزار هاي Clipboard بدردتون بخوره.اينا اينجورين كه شما يه چيزي رو كه كپي ميكنيد توي حافظه خودشون ميگيرن.حتي 200 تا نوشته رو هم توي حافظه شون ميگيرن.شما فقط روي نوشته انتخابي كليك ميكنيد و اونوقت فقط توي مكان مورد نظر فقط بايد Paste رو بزنيد.اگه اينو ميخواهيد بگيد تا بلينكم

Linux Learner
07-04-2007, 21:24
با سلام

فكر ميكنم نرم افزار هاي Clipboard بدردتون بخوره.اينا اينجورين كه شما يه چيزي رو كه كپي ميكنيد توي حافظه خودشون ميگيرن.حتي 200 تا نوشته رو هم توي حافظه شون ميگيرن.شما فقط روي نوشته انتخابي كليك ميكنيد و اونوقت فقط توي مكان مورد نظر فقط بايد Paste رو بزنيد.اگه اينو ميخواهيد بگيد تا بلينكم

خیلی ممنون من اینو دانلود کرد Clipboard Magic 4.01 همون برنامه ای که شما گفتید دیگه؟
خیلی خوبه همین بدردم خورد ممنون:40:
اگه برنامه ای در این خصوص پیدا کردید بیزحمت بمن اطلاع بدید

Linux Learner
07-04-2007, 21:27
سلام دوباره
آقا محمد امیر دستتون درد نکنه
من یه برنامه هم میخوام که تو یاهو بتونه شکل نوشتن کلمات رو عوض کنه
خود یاهو یه کارایی میکنه ولی بعد از باز و بسته کردن یاهو همچی به حالت اول بر میگرده
منظورمو فهمیدین؟
مثلا" من مینویسم "سلام" بعد بزرگش میکنم و بهش رنگ میدم ، این حالت برقراره تا نبستن یاهو ، وقتی یاهو رو بستی این حالت از بین میره