PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست برنامه ای برای باز کردن قفل Zip

ali_dubai
21-07-2005, 10:02
با سلام خدمت دوستان ارجمند خودم

من یک فایلی دارم که بوسیله Zip قفل شده است و زیپ از من پسورد میخواهد . لطفا نرم افزاری بمن معرفی کنید که بتوانم راحت این قفل را باز کنم . و خوشحال میشوم اگر لینک دانلود نرم افزار به همراه کرک و یا سریال نامبر همراه باشد .

قبلا از لطف همه عزیزان بسیار متشکرم . :arrow:

Soshiant
21-07-2005, 10:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_dubai
21-07-2005, 12:29
يا سلام دوست ارجمند لینک معرفی شده کار نمی کند و ارور می دهد

Iranian_sports
24-07-2005, 05:32
سلام
شما ميگي باز نميكنه حتما باز نميكنه ولي مشكلي نداشت و باز كرد
ولي لينك دانلود برنامه
اين هم كركش
اين هم توضيحات برنامه
بسياري از افراد براي محافظت از اطلاعات و آرشيو هاي خود آن ها را رمز گذاري مي كنند , براي مثال آرشيو هاي فشرده Zip و يا متون Microsoft Word از جمله اين موارد مي باشد كه كاربر مايل نيست تا شخص ديگري به آرشيو متني و يا فايلي او دتسرسي و توانايي ويرايش مجدد آن را داشته باشد . ولي ممكن است شما پسوردي كه براي اين فايلهاي مهم خود گذاشته ايد فراموش شود و يا شايد مايل باشيد به پسورد يك فايل رمز گذاري شده دسترسي پيدا كنيد !

Ultimate ZIP Cracker نرم افزاري براي بازگرداندن و كشف پسور فايلهاي Microsoft Word , Microsoft Excel و فايلهاي آرشيوي Zip و Arj مي باشد ! اين نرم افزار از روش هاي مختلفي براي يافتن پسورد استفاده ميكند كه از آن جمله مي شود به روشهاي : Password Wizard ( يافتن پسورد مرحله به مرحله ) , Brute Force Attack ( امتحان كردن تمامي پسوردهاي ممكن ) , Smart Search ( امتحان كردن تمامي پسوردهاي قابل تلفظ ) , Dictionary Search ( امتحان پسورد هاي موجود در ليست ديكشنري ) , Date search ( امتحان كردن بيش از 5000 فرمت تاريخي ) و ....

اين نرم افزار از روش ديگري به نام Guaranteed decryption سود مي برد كه با تضمين پسورد مورد نظر را برايتان كشف خواهد كرد ! فقط به يك سيستم پنتيوم 4 و حد اكثر و در سخت ترين حالت به 4 روز زمان براي انجام اين عمل نياز دارد !
موفق باشيد
فعلا

hellboy
24-07-2005, 06:05
Iranian_sports
ممنون از اطلاعات مفيدت :wink:

Iranian_sports
24-07-2005, 06:16
سلام
ممنون
البته اينها مال همون لينكي هستش كه mrhamzeh, گذاشتن
موفق باشيد