PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تروجانهاي مختلف به دستگاه من هجوم مي آوردند

amirshahabi_A
20-07-2005, 20:17
با سلام

اين چندمين بار هست كه به محض ورود به سايتهايي كه شما براي كرك معرفي مي كنيد تروجانهاي مختلف به دستگاه من هجوم مي آوردند.لطفا اگر برنامه سريال ندارد يا از سايت كرك مطمپن نيستيد اين برنامه را معرفي نكنيد.

Mehdi_Best
20-07-2005, 21:20
امير جان اين موردي كه مطرح كردي اصلا مشكلي براي سيستم شما به وجود نمي آورد. مگه اينكه شما اون تروجانها رو دانلود و سپس اجرا كنيد. ولي اگر اونها رو دانلود نكنيد يا اگه دانلود كرديد اجرا نكنيد هيچ مشكلي پيش نمي آيد. در ضمن اكثر سايت هاي كرك اين تروجان ها رو دارند. چاره اي نيست جز اين كار. پس ببين ما چطور كار مي كنيم كه هر روز از صبح تا شب دائم در اين سايت هاي كرك بايد بگرديم و كرك براي بچه هاي انجمن پيدا كنيم! :shock:

amirshahabi_A
21-07-2005, 13:01
با سلام

دوست عزيز باور كنيد كه من چيزي دانلود نكردم و با وجود داشتن norton anti ---- اكسپلورر من دچار مشكل شده و با هيچ anti spy ware هم از بين نمي رود.

باز هم از زحمات شما قدرداني مي كنم و اعتراف مي كنم كه از هر 10 بار شايد يكبار به اين وضعيت دچار شدم .

Mehdi_Best
21-07-2005, 13:13
امير جان مي شه بيشتر توضيح بدي كه دقيقا چه اتفاقي افتاده؟ اسم تروجان مورد نظر رو نمي دوني؟

nardin
21-07-2005, 14:03
با سلام

اين چندمين بار هست كه به محض ورود به سايتهايي كه شما براي كرك معرفي مي كنيد تروجانهاي مختلف به دستگاه من هجوم مي آوردند.لطفا اگر برنامه سريال ندارد يا از سايت كرك مطمپن نيستيد اين برنامه را معرفي نكنيد.

دوست عزيز هيچ سايتي بدون تروجان نيست كلا درآمد سايتاي كرك از همين راهه جاسوسي و دزدي مدارك و شماره كارتهاي بانكي (اعتباري ) ؛ اگه اين برات مشكلي شده بهتره دور كرك خط بكشي و از سريال هاي نوشته شده در فوروم استفاده كني چون هيچ احدي قادر به غربال كركها نيست و كسي هم مسوليت قبول نميكنه ؛ تا آنجا كه مقدوره از سايتاي تميز تر كرك معرفي ميشه ولي هميشه كرك هاي خوب و كمياب رو سايتاي بد و آلوده دارن ............

amirshahabi_A
21-07-2005, 14:50
مشكلي كه براي من ايجاد شده اين است كه يك toolbarمسخره اي به اكسپلورر من اضافه شده و در هر
search engine هر چيزي جستجو مي كنم نتيجه آن يكسري سايتهاي پورنوگرافي است .

و كلا سرعت adsl را بسيار پايين آورده و قدرت جستجو را از من گرفته .

Mehdi_Best
21-07-2005, 17:15
امير جان در add/remove اسم برنامه اضافه نشده كه آنيستالش كني؟ اسم تولبار رو هم اگه بگي شايد بشه كمكي كرد.

Navid
21-07-2005, 17:25
amirshahabi_A جان بسیاری از این تروجان ها ازطریق مرورگر شما وارد کامیپیوتر می شن - شک نکن - مرورگر IE دربازه یه وارد شدن این تروجان ها به کامپیوتر هست . شما از یه مرورگر خوب و یک فایروال خوب و یه آنتی ویروس استفاده کنی از این تروجان ها نمی گیری . حتی اگه مسائل امنیتی رو رعایت کنی به آنتی ویروس هم احتیاچی نیست !! من خودم یه مدتی از آنتی ویروس و آنتی تروجان استفاده نمی کردم ولی وقتی آنتی ویروس و آنتی ترجان رو بعد از چند ماه نصب کردم هیچ موردی پیدا نشد ! البته فایروال ور داشتم . به هر حال اگه می خوای راحت بشی این مرورگرت رو عوض کن

Mehdi_Best
21-07-2005, 17:29
نويد جان شما اگه دچار مشكل نمي شي به خاطر اينه كه از فايرفكس استفاده مي كني. من خودم كه از صبح تا شب تو سايت هاي كرك مي گردم اگه به جاي فايرفكس از IE استفاده مي كردم حداقل هر 2-3 روز يكبار بايد ويندوز عوض مي كردم! اما الان با خيال راحت واردشون مي شم. البته آنتي ويروس و آنتي اسپايوير و فايروال كه خيلي مهمه. اما مرورگر هم خيلي تاثير داره.

Soda
21-07-2005, 18:02
خوب البته كه يه مرورگر خوب خيلي كمك ميكنه
مرورگرهايي مثل opera-firefox-mathon-avant, .... كمك بسيار زيادي تو اين زمينه بهت ميكنن
خيالت راحت