PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ftp manager

sanam.b
31-03-2007, 01:39
سلام دوستان
من یک برنامه خوب از گروه ftp manager می خواهم(مثل CuteFTP و FlashFXP . WS_FTP.TurboFTP) هرچه سریعتر بهتر
ممنون

Jalal
31-03-2007, 13:37
ftp manager pro 1.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

WooKMaN
31-03-2007, 13:40
CuteFTP Pro 7.2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

;)

sanam.b
01-04-2007, 03:16
در استفاده از نرم افزار ftp manager
برای ftp server ,user name , password چه چیزی را باید بنویسیم

*NashenaS*
01-04-2007, 03:25
در استفاده از نرم افزار ftp manager
برای ftp server ,user name , password چه چیزی را باید بنویسیم

سلام دوست عزیز...

شما برای اتصال به یک سرور نیاز به یوزر و پسورد اون سرور دارید... بعضی سرور ها ورود به صورت ناشناس (Anonymous) و هم اجازه می دن که با توجه به سرور های مختلف فرق می کنه...

در صورتی که این گزینه فعال نباشه توسط سرور شما حتما بایستی User account با اون سرور داشته باشید...

موفق باشین :20:

sanam.b
01-04-2007, 03:25
من برنامه CuteFTP Pro 7.2 را دانلود کردم اما هنگام اجرا کردن ویندوز می پرسد که با چه نرم افزاری آن را باز کنم من باید چه کار کنم؟

sanam.b
01-04-2007, 03:29
ببخشد من چطوری می تونم به User account سرور ها دسترسی پیدا کنم (من برای نصب یک زبان برنامه نویسی باید چند فایل را از یک ftp دانلود کنم شما من را راهنماییی کنیدچکار کنم.

*NashenaS*
01-04-2007, 03:40
ببخشد من چطوری می تونم به User account سرور ها دسترسی پیدا کنم (من برای نصب یک زبان برنامه نویسی باید چند فایل را از یک ftp دانلود کنم شما من را راهنماییی کنیدچکار کنم.

ببینید شما برای دسترسی به لینک ftp یک سایت نیازی به داشتن User account روی اون سایت نیستید... بلکه فقط با داشتن لینک ftp می تونید این فایل ها رو حتی با اینترنت اکسپلورر هم دانلود کنید...

این ها همه بر میگرده به سایت مربوطه... شما برای دسترسی به User account یک سرور 2 راه دارید... یکی هک کردن و دیگری درخواست این ها از admin مربوطه ... همون طور که اشاره کردم ممکن هم هست که اصلا نیازی به داشتن این ها نباشه و شما بتونید به صورت Anonymous از امکانات سایت استفاده کنید...

شما اگر خواستید سایت مورد نظر رو بگید تا در صورت لزوم براتون چک کنم...

موفق باشین. :20:

sanam.b
02-04-2007, 02:23
سلام با تشکر از شما
راستش من اسم سرورهای ftp رابلد نیستم
این هم آدرس ftp://ftp.gwydiondylan.org/pub/gd من باید به اینجا بروم و پوشه مربوط به ویندوز و دوفایل را دانلود کنم وقتی من خواستم از راه copy -paste آنها را دانلود کنم نوشته شد که 4ساعت و نیم طول می کشه . پرسیدم گفتند که باید از ftp manager استفاده کنی فکر می کنم بقیه اش را بدانید
ولی مشکل اینجا است که من تا سه شنبه شب وقت دارم چون برنامه را هم باید نصب کنم خیلی لطف می کنید اگر زودتر آن را چک کنید. با تشکر