PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه اي براي افزايش واقعي سرعت اينترنت

Spider Man
20-07-2005, 19:32
سلام
يه برنامه مي خواهم كه واقعا سرعت اينترنت را افزايش دهد.
مرسي از سايت خوبتون

Spider Man
22-07-2005, 21:57
سلام
ببخشيد چرا كسي جواب نمي ده؟
لطفا سريعتر جواب بدين.
مرسي

rootnt
22-07-2005, 22:09
سلام
به دلیل اینکه این کار رو نمیشه با هیچ برنامه ای انجام داد
شما باید یا اینترنت ماهواره ای یا DSL یا فیبر نوری یا چیزهای دیگر بگیری تا بتونی سرعت اینترنتتو بالا ببری
تنها برنامه هایی هم که سرعت اینترنت رو افزایش میدادند onspeed , nitro بودند که اونها هم با تغییر در پکیجهای ردو بدل شده بین سرور و کلاینت و کم کردن حجم اونها و سبک کردنشون سرعت رو افزایش میداد که این برنامه ها پولیه

Spider Man
23-07-2005, 06:03
سلام
خيلي ممنون و مرسي

Spider Man
24-07-2005, 20:05
سلام
ببخشيد اين برنامه ها كه مي فرماين پولي هستن به چه شكلند يعني از نظر قيمت و طريقه ي خريد و آيا با خريد اونها سرعت اينترنت افزايش پيدا مي كند و از كجا بايد خريد.
اين برنامه هارو كه خودتون گفتين.
onspeed , nitro

مرسي

tohave
24-07-2005, 21:26
سلام

اين برنامه رو هم امتحان بكن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MaFia
25-07-2005, 02:23
سلام
ببخشيد اين برنامه ها كه مي فرماين پولي هستن به چه شكلند يعني از نظر قيمت و طريقه ي خريد و آيا با خريد اونها سرعت اينترنت افزايش پيدا مي كند و از كجا بايد خريد.
اين برنامه هارو كه خودتون گفتين.
onspeed , nitro

مرسي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن اعتماد كردن به سايت زير بر عهده خودت هست و من فقط معرفي كردم
در ضمن خيلي تاپيم در مورد onspeed داريم كه مي خوندي بد نبود اين هم معرفي شده بود

K053_LSH_KV90
25-07-2005, 07:08
سلام
يه برنامه مي خواهم كه واقعا سرعت اينترنت را افزايش دهد.
مرسي از سايت خوبتون
بابا به جون كوسه كه مرده هيچ برنام اي نمي تونه سرعت رو افزايش بده حتي تغيرات توي ريجستري هم اثر نداره
فقط يه راه داره كه همه مي دونن مخابرات

Spider Man
25-07-2005, 12:51
سلام
ببخشيد من يك logo مي خواستم .
يا يك امضا و يا يك قالب.
مرسي

AveCina
25-07-2005, 13:09
spiderman, اینو باید تو PM به آقا موسه میگفتی !نه این وسط که

Friend
28-07-2005, 02:04
آقا سرعته این اینترنتا رو که اصلا نمی شه واقعی زیاد کرد برو DSL بگیر ماهی سی هزار تومان می دی البته چهل هزار تومان هزینه نصبشه

K053_LSH_KV90
28-07-2005, 06:43
سلام
ببخشيد من يك logo مي خواستم .
يا يك امضا و يا يك قالب.
مرسي
من اصلا اينو نديده بودم اگه تو پيغام خصوصي مي گفتي مي فهميدم هنوز هم مي خواي يا بيخيال شدي :lol:

Spider Man
28-07-2005, 12:39
سلام
خيلي ممنون از معرفي كردن اين سايت.
فقط براي درخواست كردن اين برنامه بايد يك ميل فرستاد كه من هر كاري مي كنم پيغام خطا ميدهد و چون من اولين باري هست كه ميخواهم ميل بفرستم به مشكل برخورده ام .
لطفا طريقه ي ميل فرستادن را بگوييد .
مرسي

Spider Man
28-07-2005, 20:21
سلام
ببخشيد اگر ممكن هست سريعتر جواب بدين.
مرسي

reza_one_love
28-07-2005, 20:41
:mrgreen:

reza_one_love
28-07-2005, 20:43
شرمنده نمیدونم چرا اینجوری شد
این برنامه ترافیک رو کم میکنه و از پهنای بیشتری استفاده میکنه تا سرعت اینترنتتون بیشتر بشه

tohave
28-07-2005, 21:02
سلام

سرعت اينتر نت به 3 بخش عمده بستگي داره :

سرعت كامپيوتر Client

سرعت ISP

سرعت سرور Server

الا شما ميتونين با تغيير در يكي از اينها به سرعت بهتري دست پيدا كنيد. برنامه هاي سوم شايد زياد تاثير گذار نباشن

Spider Man
29-07-2005, 10:52
سلام
ببخشيد چگونه ميتونم در سرعت كامپيوتر Client و سرعت ISP و سرعت سرور Server كه شما فرموده اين تغيير ايجاد كنم .
لطفا راهنما يي كنيد چون من هيچ كدام از اين مواردي كه شما فرموده ايد نميدانم در كدام قسمت كامپيوتر است و لطفا راهنمايي كنيد.
يك دنيا ممنون
مزسي

Spider Man
29-07-2005, 19:55
سلام
خسته نباشين
اطفا زودتر جواب بدين.
چون لازم دارم.
مرسي و ممنون

AveCina
29-07-2005, 20:04
شما فقط میتونی روی سرعت Client که کامپیوتر خودته تغییر ایجاد کنی ، با استفاده از مودم خوب ، خط تلفن خوب و.... ! در مورد ISP , Sever ,... شما حتی دسترسی هم بهشون نداری ! در واقع اینها عرض کنندگان خدمات اینترنتی هستند و شما میتونی ISP رو که بهتره رو انتخاب کنی !

tohave
30-07-2005, 00:06
سلام

ببخشید که دیر شد

سرعت كامپيوتر Client مربوط به سیستمی است که شما دارید یعنی هرچقدر پردازنده اش سریعتر و مودمش قویتر و نیز حافظه اش مناسبتر باشد سرعت ارتباط تا حد كمي زيادتر خواهد بود

سرعت ISP به شرکتی مربوط است که شما از آنها ارتباط اینتر نتی میخرید. این شرکتها بعنوان واسطه بین شما و سرور قرار میگیرند و هر چه سرعت تبادل اطلاعات توسط این بخش بیشتر باشد شما سریعتر میتوانید به سایتها دسترسی پیدا کنید. اين مرحله مهمترين مرحله است كه بايد در آن دقت بيشتري كنيد و شركت مناسب را بيابيد

سرعت سرور Server به مرکز ذخیره سایتها بستگی دارد. اطلاعاتی که شما بصورت نوشته و عکس و فیلم و بطور کلی یک سایت میبینید در این سرورها (هاستها) ذخیره شده اند و سرعتی که این سرورها برای دسترسی به اطلاعات داخلشان اختصاص داده اند عامل مهمی در سرعت میباشد

امیدوارم با این توضیح کوتاه توانسته باشم شما را با شرایط موجود آشنا کنم.
شما شخصا میتوانید با ایجاد تغییر در کامپیوتر ، مقدار نه چندان زیادی به سرعت ارتباط بیفزایید. البته با تمیزکاری هارد و نیز تنظیم برنامه های فعال (که وقت پردازنده را میگیرند) و حافظه بيشتر نیز میتوانید به این کار کمک کنید
با انتخاب ISP مناسب میتوانید تا مقدار قابل توجهی بر سرعت ارتباط بیافزایید. البته نمیدانم در کدام کشور هستید اگر در ایران هستید شرمنده (اطلاعاتي ندارم) ولی در اروپا و آمریکا یکی از بهترین سرویس دهنده ها AOL میباشد
و اما در مورد سرعت سرور ديگر كاري از دست شما ساخته نيست چون سايت مربوطه در آن سرور است و كاري براي بيشتر كردن سرعت دسترسي نميتوان كرد

Gilopa
30-07-2005, 05:06
من internet turbov كمي قبول دارم.

Spider Man
31-07-2005, 20:39
سلام
ببخشيد در (cmd) چي بايد تايپ كرد تا سرعت اينترنت افزايش يابد.
مرسي

Ali_k
01-08-2005, 06:03
در ضمن دوستان این برنامه که لینکشو میدم دانلود کنند این برنامه برای افزایش سرعت اینترنته

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حجمش:2و.. مگابایت
نظر هم بدید
spider man اینو امتحان کن ببین خوبه
من با فایر فوکس دانلود کردم

Spider Man
01-08-2005, 12:29
سلام به همگي دوستان
دوست عزيزم آقاي Ali_K برنامه ي خوبي بود.
مرسي :P :P :P :lol: :lol: 8) 8) 8) 8)

hippo
18-08-2005, 16:10
Webroot ACCELERATE 2k3
این برنامه واقعاً سرعتا بالا می بره نه5 یا 6 برابر ولی کمکم دو برابر می کنه من خودم استفاده می کنم واقعاً خوبه
برای دانلودش یه لینک تو خود سایت هست قسمت کلکسیون هاي نرم افزاري هست که با دیگر محصولات شرکت Webroot که میتونید دانلود کنید فکنم فولم هست فقط مشکل اینکه حجمش یکم زیاده 26 مگابایته تقریباً
دوستانی که اینترنت پرسرعت دارن لطف کنند این مجموعه را بگیرید و برنامه ACCELERATE 2k3 را به صورت تکی در همون سایت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپلود کنند تا بقیه دوستان هم استفاده کنند جون سایت خیلی خوبی
اینم لینک دانلودش
اینم پسورد
Pass:- Teardrops

hippo
18-08-2005, 16:13
اگه این کارا کردید لینکشا برام بفرستید چون من خودم تریالشا دارم و 15 روز وقت داره
ممنون
imanakbareian@yahoo.com