PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه اي براي بالا بردن كيفيت آهنگ

aminspy12
20-07-2005, 17:15
آقا اگه كسي همچين نرم افزاري مي شناسه معرفي كنه!!!ا

با تشكر :o

Mohammad_Ahrari
20-07-2005, 17:22
منم چند وقته دنبال همچنينبرنامه اي ميگردم

ممنون ميشم اگه كسي كمك كنه

sa3er
20-07-2005, 18:44
سلام؛
تا انجا که بنده اطلاع دارم همچین نرافزاری موجود نیست زیرا
این کار در مورد فرکانسهای صوتی امکان پذير نيست.
تنها راه موجود استفاده از equalizer ها جهت ارتقا نسبی کيفيت صداها می باشد...

عصر بخير.

Mehdi_Best
20-07-2005, 19:27
امين جان تنها برنامه اي كه ادعاي چنين كاري رو داره mp3 doctor است ولي اون هم فقط ادعا است و در عمل تفاوتي نخواهيد ديد.

Nesta
20-07-2005, 19:33
سلام دوست عزیز من با یک برنامه برای تبدیل به فرمت های دیگه این کار رو می‌کنم یعنی‌ برنامه مال این کار نیست ولی‌ این کار رو انجام میده مثلا 64kb به 128 یا 164 یا 192 تبدیل می‌کنه.
اسمش هست :fair starts Audio convertor

Mehdi_Best
20-07-2005, 19:45
نستا جان سلام. اين برنامه اي كه شما مي گي كلا خوبه اما در اين مورد كه دوستمون سؤال كرده اند متاسفانه جواب نمي دهد. يعني از نظر كيفيت صدا هيچ تاثيري نداره جز اينكه حجم فايل رو بالا ببره.

Nesta
20-07-2005, 20:31
نستا جان سلام. اين برنامه اي كه شما مي گي كلا خوبه اما در اين مورد كه دوستمون سؤال كرده اند متاسفانه جواب نمي دهد. يعني از نظر كيفيت صدا هيچ تاثيري نداره جز اينكه حجم فايل رو بالا ببره.
سلام مهدی جان من کلا 1 سال هست که این کار رو انجام میدم و کیفیت هم میبره بالا باید تنظیم کنی‌ من که می‌تونم براتون اپلد کنم یک جا اگه خواستی‌ ولی‌ 80% کیفیت رو افزایش میده .
این که شما فرمودید که فقط حجم رو میبره بالا که کمی‌ بی‌ انصافی‌ هست چون که این همه زحمت نکشیدند که برنامه بنویسن بد فقط حجم افزایش بده .
متشکر .
:wink: :roll:

Soda
20-07-2005, 21:39
سلام مهدی جان من کلا 1 سال هست که این کار رو انجام میدم و کیفیت هم میبره بالا باید تنظیم کنی‌ من که می‌تونم براتون اپلد کنم یک جا اگه خواستی‌ ولی‌ 80% کیفیت رو افزایش میده .
این که شما فرمودید که فقط حجم رو میبره بالا که کمی‌ بی‌ انصافی‌ هست چون که این همه زحمت نکشیدند که برنامه بنویسن بد فقط حجم افزایش بده .
متشکر .
:wink: :roll:
واي از آن روزي كه آدمي يكم فقط يكم اغراق كنه :wink:
من كه 80% رو ديدم نزديك بود پس بيفتم
دوست خوبم نستا جان
اگه دوروغه يه كم يواشتر
اگه خالي بنديه يه كم كوچيكتر
اگه .............................
اگه ..............................
بابا اينجوريشو ديگه نديده بوديم :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Nesta
21-07-2005, 02:42
سلام سودا جان حالا چون شمائی‌ باشه 60% ولی‌ منظور این هست که افزایش میده .ولی‌ اینو میدونم که می‌شه و می‌کنه حالا دیگه در مورد درصد حالا شاید کمی‌ رفتم جلو.
کیلید نکن ....
:mrgreen:

Mehdi_Best
21-07-2005, 10:32
نستا جان سلام. مي شه گفت كار با اين نوع برنامه ها خوراك من هست! :wink: يعني اينقدر از اين برنامه ها استفاده مي كنم كه حد نداره (بنا به دلايلي).
ولي بايد خدمت دوست خوبم كه شما باشي عرض كنم كه اين تغيير كيفيت كه شما مي گي و همينطور تنظيمات آن در اينجا كاربرد نداره. يعني وقتي شما يك سي دي صوتي (track) يا يك نوار كاست يا هر نوع صدايي آنالوگ رو بخواهي به فايلهاي ديجيتال مثل mp3 تبديل كني اين تنظيمات و مثلا كيفيت 128 يا 96 يا ... تاثير داره.
اما وقتي يك فايل از ابتدا با يك كيفيت ضبط شده و تبديل شده به فايل ديجيتال ديگه با تغيير كيفيت مثلا از 128 به 192 تغيير در كيفيت آن صورت نمي پذيره. در عكسي كه در زير مي بينيد تنظيمات فراواني رو مي بينيد كه در برنامه easy cd extractor 8.2.1 قابل تغيير است ولي همونطور كه گفتم اين تنظيمات و تغيير كيفيت كه شما گفتين فقط در هنگام تبديل از سي دي صوتي به mp3 يا از نوار كاست يا صداهاي آنالوگ به mp3 يا فايلهاي ديجيتال انجام شدني است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

IVAN
22-07-2005, 10:18
سلام خدمت دوستان و احترام به تمام نظرات من خودم چون خوراكم sound forgeهست و از ورژن 4 تا 8 رو فول بلدم .و مي تونم بگم كه با تنظيمات به نسبت زياد مي تونيد كيفيت آهنگ رو به نسبت خوبي افزايش دهيد اين برنامه رو توصيه مي كنم . ولي باز از من مجربتر ها هم بودند كه نظر دادند و من هم به نظرات آنان احترام زيادي قائلم

Mehdi_Best
22-07-2005, 11:12
هادي جان سلام. حرف شما صحيحه. با برنامه اي كه شما نام بردي مي شه تا حدي كيفيت رو افزايش داد (البته تا حد كمي) ولي اين ربطي به اينكه 128 رو به 196 بكنيم نداره. يعني فكر كنم شما هم قبول داري كه با تغيير از 128 به 196 كيفيت فرقي نمي كنه (البته در شرايطي كه من در بالا گفته ام).

IVAN
22-07-2005, 18:31
بله مهدي جان درسته چون شما بالفرض يه قسمت رو ميزني اون برنامه ي بد بخت بايد از كجا اون كيفيت قبلي رو براتون پيدا كنه . حرف شما كاملا درسته :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tohave
22-07-2005, 21:07
سلام

اميدوارم دوستان منظورشون از بالا رفتن كيفيت ٫ بيشتر شدن صدا و كمتر شدن صداي باد پس زمينه نباشه ! آخه اينها ربطي به كيفيت ندارن. همونطوري كه مهدي بست گفته بايد از ابتدا به فرمت و تنظيمات فايل توجه بشه. اگه يه فايل صوتي كيفيتش پايين باشه نميشه كيفيت اون رو تغيير داد. شما نميتوني هيچ فريم اضافي ايجاد كني تا خلا بين دو تا فريم رو پر كنه

nazar
22-07-2005, 23:09
دوستان عزيز برنامه هست به نام DFX 7.2 for Windows كه حيرت‌آور كيفيت صدا رو بهبود ميده. منهم در ابتدا نظرم همين صحبت دوستان بود و با ناباوري اين برنامه رو نصب كردم. ولي بعد از شنيدن صداي آهنگهاي بدون كيفيت دانلودي و تغييراتي كه اين نرم‌افزار ايجاد كرد كاملا نظرم عوض شد. اين برنامه كه در واقع يك Plugin هست روي انواع پلير مثل Media Player9-10 , Winamp, RealPlayer&RealOne, Sonique, MusicMatch سوار ميشه. حتما كارتون رو راه خواهد انداخت. متاسفانه من الآن آدرس لينكش رو در دسترس ندارم ولي از اونجايي كه من خودم از نت دانلود كردم حتما ميتونيد پيدا كنيد. اگر پيدا نكرديد ميتونم بعدا خودم براتون آپلود كنم. حجمش با كي‌ژن حدود 2 مگابايت هست.

nazar
22-07-2005, 23:42
اينم لينك DFX . ترجيح دادم براي دانلود لينك مستقيم نگذارم تا اينطوري اطلاعات بيشتري قبل از دانلود داشته باشيد. اگر تبليغات براي روسها محسوب نشه :wink:

نسخه 7.2
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نسخه 7.210 كه من خودم اين رو امتحان نكردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mehdi_Best
23-07-2005, 06:51
دوست عزيزم سلام. ممنون از لطفي كه كردي. اما بايد بگم كه اين برنامه قبلا معرفي شده و پلاگيني است كه فقط حالت هاي اكولايزر صدا و اينطور كارها رو انجام مي ده و اون كيفيتي كه مدنظر دوست سؤال كننده در اول اين تاپيك بوده رو نمي تونه بهبود ببخشه. من خودم با اين برنامه كار كرده ام و همونطور كه گفتم اين برنامه چيزي نيست كه بتونه كار دوستمون رو راه بيندازه.

aminspy12
27-07-2005, 17:35
ممنون از اينكه جوابم رو داديد
تا حدودي متوجه شدم
من متاسفانه اين چند روز كار داشتم و وصل نشدم!ا