PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش ساخت نصاب براي برنامه شما

تکنیک برتر
30-03-2007, 03:31
با سلام
سال نو مبارك
خوب دوستان عزيز و عرجمند من ديدم خيلي از دوستان عزيز و عرجمن دوست دارند خودشون براي برنامه هاي خودشون نصاب بسازند. منظورم از نصاب همون اينيستالر هست.
پس گفتم يك سري سورس كد و يك سري آموزش ها رو براتون بزارم كه اينكارو انجام دهيد.
توجه: تا ندادن تاپيك بعدي از زدن تاپيك خودداري كنيد.

تکنیک برتر
30-03-2007, 03:47
خوب براي شروع از يك پروژه كامل استفاه مي كنيم كه نصب يك برنامه را در پي دارد . اي سورس كد هم امكان نصب دارد هم امكان پاك كردن سورس كد كاملي است و جالب.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (download)

تکنیک برتر
30-03-2007, 03:53
حتما تو فكر اين هستيد كه ocx dll هارو چجوري رجستر كنيد فكر اونشم كردم يكي از راهاش سورس زيرو دانلود كنيد فقط اينكه اينو بايد دستكاريش كنيد تا بطونين خودكار انجام دهيد يدونه خودكارم براتون ميزارم.
حله
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (downlod)

تکنیک برتر
30-03-2007, 04:05
به احتمال زياد تو فكر فوت فارسي هم هستيد مگنه اونم حله.
لينك زير يكسري فونت براي فارسي مي باشد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (download)
لينك زير هم سورس كدي است كه من قديم براي فارسي نوشتم نوشته بودم برنامه بسيار كارايي هم است قبلا گزاشته بودم و دوستان هم استفاده كرده بودنند.

تکنیک برتر
30-03-2007, 04:07
و يه چيز جالب براي زيبا سازي برنامه نصابتون بگيريد جالبه
ProgBar4

shamsoft
30-03-2007, 08:27
آقا مجید کارتون حرف نداره.

LOVEMT
02-04-2007, 02:13
سلام تکنیک جون
دوست من سلام من یه برنامه نوشتم که پر فایل های صوتی و تصویری هست که حدودن 1 گیگ هست میخام با برنامم براش یه ستاپ بسازم ممنون میشم اگه به من یاد بدی که چطور میشه یه ستاپ دو سی دی ساخت
---------------------------
واقا تکنیکت برتره ایول
---------------------------
راستی دوستم من اون پلاگین شبیه ساز Xp تو مسائل جالب لینکش کار نمیده میشه یه لینک دیگه بدی

LOVEMT
02-04-2007, 02:16
راستی تکنیک برتر جون میشه Dll من رو که تو امظام هست رو ببینی و نظرت رو به من بدی ممنون

تکنیک برتر
03-04-2007, 04:52
LOVEMT سلام دوست عزيز
يه برنامه بسيار جالبي ساختي البطه dll جالبي ساختي اگه بتوني به برنامت فرمت هاي ديگري هم بدهي خوب مي شه
كه كاربر بتونه فرمت مورد نظر خودش رو انتخاب كنه ويا خودش فرمت بزاره جالب تر ميشه و اينكه همراه dll ات بهره راهنما و يكسري سورس كد آموزشي قرار بدي كه راهت تر از dll استفاده كنن. اينجوري به نمظر من خيلي بهتره.