PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشخصات سامسونگ D500 و نوكيا 7610

Mr.Mohamad
20-07-2005, 09:54
من خودم يه دو ماهي هست كه D500 خريدم و كاملان هم انسان حق بيني هستم چون معتقد هستم ما كه از اين شركتا نون نمي خوريم يا اسپانسرشون كه نيستسم در ضمن ارث پدر ما هم كه نيست اگه چيزه خوبي توليد ميكنند مي خريم استفاده ميكنيم و همين .
اين رو گفتم كه نگيد داره طرفداري مي كنه!!
من خودم تو يه خونه دانشجويي با سه تا از بچه ها زندگي خوبي داريم اين سه دوست من دوتاشون Nokia 7610 دارند و يكي ديگشون به اضافه خودم Samsung D500 داريم و تو اين مدتي كه هم اين گوشي هارو باهاشون كار كرديم هر كدومشون محاصني براي خودش داشت كه در مجموع به نتيجه زير رسيدم كه هر چهارتامون روش اتفاق نظر داريم
1) LCD Samsung D500 خيلي بهتر از nokia 7610
2) ظرفيت حافظه nokia 7610 خيلي بيشتره اونم به خاطر ممموري خور بودنش
3) آنتن دهي اونا هيچ فرقي نمي كنه ( البته چون ما دائما با هم ميريم بيرون و از محدوده آنتن خارج مي شيم معمولا Samsung D500 نسبت به nokia 7610 يه مقداري بيشتر تحت شبكه مي مونه كه البته خيلي محسوس نيست ولي گفتم چون تو اين تاپيك همه كوري ميگن ما هم بگيم )
4) حجم و اندازه گوشي nokia 7610 خيلي بيشتره كه من به شخصه دوست دارم كه موبايلم سبك و كوچيك باشه كه از اين لحاظ Samsung D500 بهتره
5) دوربينش كه نسبت به nokia 7610 خيلي خيلي بهتره كه هر كه اين رو منكر بشه واقعا بي انصافيه
6) Samsung D500 براي گرفتن عكس فلاش هم داره كه nokia 7610 نداره
7) محيط كاربري نرافزار هاي كامپيوتري كه رو pC نصب ميكنيم نوكيا يه سرو گردن جلو ، كه واقعا نرم افزار مديرتي توپي داره وهم به واسته محيط كاربري خوبي كه داره كل موبايل رو مي توني مديريت كني كه خيلي خيلي عالي
8) امكانات اديتوري بر روي عكس و فيلم كه nokia 7610 رو خيلي جلو مي اندازه و از اين لحاظ خيلي سر ولي من ميگم كه موبايل بايد باهاش عكس و فيلم بگيري ولي روي كامپيوتر باهاش ور بري و اديتش كني چون معمولا موبايل براي مكالملات و بعلاوه دائما در حال حركت و جابجايي هستي و وقت كارهاي اينچنيني رو نداري تازه براي ذخيره باطري هم كه وقتي بيروني اين مسئله به وجود مياره ...
9) محيط كار با منوهاي Samsung D500 روي گوشي خيلي بهتر و راحتر هستش و كاملا بهش مسلط هستي ولي nokia 7610 زيادي از فكرت كار مي خواد تا بتوني كوچكترين كار ها رو هم باهاش انجام بدي و اين هم براي يه كسي كه موبايل رو گرفته كه بيرون استفاده كنه زياد جالب نيست چون بايد سريع به اون چيزي كه مي خواي برسي
10) كيفيت پخش MP3 و كلا موزيك در Samsung D500 فوق العاده است ولي از اين لحاظ nokia 7610 هم عقب نيست
11) Samsung D500 محدوديت پخش فرمتها رو داره كه nokia 7610 اين مشكل رو نداره
12) از حافظه Samsung D500 نميشه به عنوان انتقال دادن اطلاعات استفاده كرد و اين در حالي كه از nokia 7610 ميشه اين كار رو خواست.
13) كار با بلوتوس Samsung D500 خيلي حرفه ايي تره و داراي امنيت بيشتري نسبت به نوكياست
14) Samsung D500 اينفرارد دارد ولي نوكيا ندارد
------------------------------------------------------------------------
همين اميدوارم كه اطلاعات خوبي در اختيار شما گذاشته باشم بخصوص اونايي كه مي خوان يكي از اين دوگوشي رو بخرن و بيشتر از اون اميدوارم كه رعايت بيطرفي رو كرده باشم . قربان شما. :lol: :lol: 8)

sap
20-07-2005, 11:40
عالي بود ... استفاده كردم ...ممنون
به اين ميگن يك پست بيطرفانه :lol:

Vallio
20-07-2005, 12:05
عالي بود ... استفاده كردم ...ممنون
به اين ميگن يك پست بيطرفانه :lol:دي 500 عاليه :wink: :wink:

مجید فینا
20-07-2005, 13:33
گوشیهای سامسونگ اکثرا شیک و خوشگل هستند ولی حرفه ای نیستند و در مقابل نوکیا و سونی اریکسون کم میارن

. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مجید فینا
20-07-2005, 13:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mtamin
22-07-2005, 16:13
يك برنبمه غير ازpim & file manger برايd500
معرفي كنيد

Mr.Mohamad
27-07-2005, 23:39
اگه كسي اطلاعات بهتر و بيشتري از اين مدل گوشي {Samsung D 500} داره بده تا من و ديگران استفاده كنيم.

pmsoft
29-08-2005, 15:41
اگه كسي اطلاعات بهتر و بيشتري از اين مدل گوشي {Samsung D 500} داره بده تا من و ديگران استفاده كنيم.بابا اي ول واقعاْ راست گفتي چون من d500دارم و پدر بنده 7610داره ولي باز يه ياد آوري كه گوشيهاي نوكيا چندين معايب دارند
1-اگر خداي ناكرده در آي بيفتند بلافاصله مي سوزند در حالي كه گوشيهاي سامسونگ اين مشكل را ندارند چون وقتي مي افتند باتري ازشون جدا ميشه
2-مموري كارخونشون (فابريك) خيلي كمه
3-خيلي بزرگ و ناظريف هستند
4-باتري ها در طي 4 الي5 ماه بشدت ضعيف ميشود
اما d500هم معايبس دارد ازجمله اينكه پسوند amrوwav را نمي پذيرد مطمپن باشيد بي عدالتي نكرده :arrow: ام

d_oxid
29-08-2005, 16:25
به نظر من ما هيچكدوم چه از نظر علمي و فني و چه از نظر مقام(مدير عامل سوني اريكسون كه نيستيم) در حدي نيستيم كه بگيم فلان مارك حرفه اي نيست و فلان مارك خوبه...ما بايد به مقايسه ساده بپردازيم.....اگه رو يه گوشي فلان چيز هست ولي رو اون يكي نيست يه حكمتي داره...مطمئن باشيد مهندساي اون شركت اينقدام خر نيستند...سامسونگ هم اسمش بد در رفته وگرنه پيشرفتش فوق العاده بود......v200 سامسونگ از اولين گوشي هايي بود كه دوربين داشت و خيلي چيزاي ديگه....سامسونگ تكنولوژي فوق العاده اي داره.....بزرگترين توليد كننده lcd هست......همه جور لوازمي هم داره ... وقتي كه مردم سر نيم مگاپيكسل دوكيا دعوا ميكنند و وقتي كه n90 نوكيا 2 مگاپيكسله سامسونگ گوشي 7 مگا پيكسل داده بيرون....آدم با توجه به سليقه ميتونه گوشي بخره.
تو بيابونم زندگي نميكنيد كه خط دهي اين قدر محسوس باشه...در ضمن من خودم نوكيا دارم
عاقلانه فكر كنيم پس.........عكساشم ببينيد.

d_oxid
29-08-2005, 16:43
همچنين سامسونگ گوشي D600 خود را با قابليت اضافه شدن كارت حافظه توليد كرد.

pmsoft
29-08-2005, 16:53
همچنين سامسونگ گوشي D600 خود را با قابليت اضافه شدن كارت حافظه توليد كرد.راستي اگه d410قابش تعويض بشه آيا d500قالبش رو ميشه تعويض كرد يا نه اگر زماني كه قالب اصلي خراب بشه :?:

pmsoft
29-08-2005, 16:55
pmsoft,

masoudboy
29-08-2005, 16:57
به نظر من محصولات کره ای اعم از سامسونگ و ال جی از بدترین محصولات بازار جهان هستند . شما میگی v200 سامسونگ اولین گوشی بود که دوربین و خیلی از چیزای دیگه داشت در حالی که در سال 2004 که به بازار آمد ولی سونی اریکسون در اواخر سال 2002 گوشی t610 که اولین گوشی با بلوتوث و دوربین و امکان عکس تماس گیرنده و ... بود را به بازار داد . در حالی که سامسونگ اولین گوشی بلوتوث دار خود را در سال 2005 به بازار عرضه کرد . اون موبایل 7 مگاپیکسلی که شما معرفی کردین که البته هنوز به بازار نیامده آیا شما به لنز اون توجه کردید . سامسونگ آمده یک دوربین دیجتال را به موبایل تبدیل کرده . آیا شما میتونی این به اصطلاح موبایل را در جیب قرار دهی؟ :roll: :shock: :shock: :? :( :!: :?:

d_oxid
29-08-2005, 17:50
اخه عقل كل اون لنز دستي روش بسته شده....گوشيش هم به سادگي در جيب جا ميگيره .به عكس دوم توجه كن.
محصولات كره اي از بد ترين هستند؟رو چه حسابي؟رو حساب اينكه مسعود گفته :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:lgh; ملاك بد بودنت چيه؟اين كه از قيافش خوشت نمياد لابد.

در تكنولوژي se و نوكيا شكي نيست.ولي اين همه بد و بيرا برا سامسونگ روا نيست.

اينم عكس از جلو همون گوشي

masoudboy
29-08-2005, 18:56
همین که لنز باز میشه خودش یک مسخره بازی مضحک از سامسونگ آشغال است . تمام خوبی یک موبایل دوربین دار اینه که جمع و جور و سبک و زیبا باشه و بشه بدون هیچ لوازم اضافی از اون در همه جا استفاده کرد چون یک موبایل همیشه همراهته و میتونی با دوربین آن لحظه های بیاد ماندنی را ثبت کنی یا مگر بیمار هستی بری این گوشی مضحک را حتما با یک قیمت فوق العاده بالا بخری . میری به راحتی یک دوربین دیجیتال سایبرشات سونی میخری با 8 مگاپیکسل کیفیت عالی که یک همچین لنز مسخره ای هم نداره . من خیلی گوشی باز نیستم ولی تا حالا 3 تا سامسونگ رو امتحان کردم.اولین گوشی که من خریدم 620 nبود نسبتا ازش راضی بودم داشت.بعدش هم یه 800 Aواسه یه نفر خریدم .اما بزرگترین اشتباهو وقتی کردم که 700 Eواسه خودم خریدم 380 تومان(الان هرچی به من بگید حق دارید!) .6600 که اومد گفتم عجب گوشی بیریختی کی اینو میخره! ولی بعد که مال یکی از دوستامو دیدم از گوشی خودم و از سامسونگ متنفر شدم.گوشی که از مال من ارزونتر بود مثه یه کامپیوتر کوچک بود در حالیکه این اشغال گرونقیمت من حتی یه منشی هم نداشت!همین الانم 6600 با تمام جوادیش میرزه به 100 تا E700. سامسونگ تقریبن هیچ نواوری تو گوشیهاش نمیکنه کیبوردهاشون و منوهاشون رو نگاه کنین همه مثل همن.حتی LCDهاشونم از اونایی هستن که توی روشنایی روز هیچی دیده نمیشه.مشکل نوکیا قبلا این بود که گوشیهاش خیلی قشنگ نبودن ولی حالا کم کم داره این مشکلو حل میکنه (طرحهای 2600و7610و... رو ببینید) در حالیکه بسیاری از گوشیهاش زیر 100 تومان هستن.فکر میکنم نوکیا و شرکتای دیگه با ارائه مدلای جدید ترشون تا چند وقت دیگه سامسونگو کاملن اوت کنن(الانم من مدتهاست دیگه کسیو ندیدم که سامسونگ بخره).ببینید بچه ها بازارو ما مشتریا باید بسازیم نه کمپانیا ما داریم پول میدیم پس حقمونه چیزی تحویل بگیریم که کیفیت و کارکرد مناسب داشته باشه .متاسفانه مشتری محوری هنوز تو ایران جا نیفتاده و مشتریا حقوق خودشونو نمیدونن در صورتی که مشتریا باید با نوع خرید کردنشون به شرکتا بفهمونن که چی میخوان و ایا از خریدشون راضیین یا نه.مطمئن باشین وقتی مثلا گوشیهای سامسونگ تو ایران فروش نره شرکتش یه فکری میکنه یا کیفیتو بالا میبره یا قیمتو پایین میاره یا دیگه تشریفشو اینجا نمیاره! سامسونگ در حال حاضر در بازار موبایل دراروپا و آمریکا هیچ جایگاهی نداره .

d_oxid
29-08-2005, 20:02
ببين من خودم از نوكيا بيشتر خوشم مياد.بحث تو تكنولوژي بود كه سامسونگ هم داره به اندازه كافي....
ولي من خودمم تو انتخاب اول نوكيا رو انتخاب خواهم كرد...
ببين گوشيه خودش چون اپتيكال زوم داره يه لنز داره كه مياد بيرون و دوباره جمع ميشه......اون لنز بزرگ اضافي هست و جانبيه و مجبور نيستي بندازي روش؟ok????

قيمت هاي سامسونگ خيلي مزخرفه...بايد پايين تر از حرفا باشه و اين موضوع رو قبول دارم.

در مورد lcd هاي سامسونگ هم TFT هستند مثل نوكيا.

اين صفحه رو هم برو و يه مقايسه فني بين سامسونگ و نوكيا بكن.

pmsoft
30-08-2005, 15:11
برو بابا دلت خوشه وزن نوكيا به 130 گرم مي رسه در حالي كه وزن سامسونگ 99 الي 100 گرمه :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pmsoft
30-08-2005, 15:20
بابا اگه d500بد بود از طرف سازمان جهاني ارتباطات وفناوري علوم در سال 2005اول نمي شد نه......... :D

agha pooya
02-09-2005, 12:25
بچه ها من الان گوشي سوني اريكسن دارم.ولي خدايي نوكيا يچيز ديگست.

pmsoft
02-09-2005, 14:43
بچه ها راست ميگن اما يه بار d500 رو استفاده كنند مي دونن فرق سامسونگ سال پيش و امسال

Amel
31-01-2006, 18:42
من d500 دارم و كلي فايل amr روش ريختم و كاملا اجرا ميكنه

mahyarSAMSUNG
16-02-2006, 16:11
faghat d600 zareef moghavem karaee

R@R#M@N
16-02-2006, 17:05
فقط سامسونگ
من e810 دارم ازش خيلي راضيم

R@R#M@N
16-02-2006, 17:09