PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك! Caller ID مودم من كار نمي‌كنه!

rhett
29-03-2007, 19:39
سلام.

مودم من Creative Modem Blaster v.92 PCI DI5651 هست. ظاهرا هم بايد Caller ID رو ساپورت كنه.
توي Hyper Terminal هم مي‌رم و AT+VCID=1 هم كه مي‌زنم OK مي‌ده. ولي وقتي زنگ مي‌زنم فقط Ring Ring مي‌نويسه و خبري از تاريخ و شماره تلفن نيست.
با خيلي از اين برنامه‌هايي كه واسه Caller ID هست كار مي‌كنم و به خودم زنگ مي‌زنم Unknown مي‌زنه.

لطف مي‌كنين بگين مشكل چيه و چيكار بايد بكنم.

مرسي. پاشا

HR
29-03-2007, 19:42
مشکل از مخابراتمونه .... حتی بعضی از تلفن ها که کالر آیدی دارن با مخابرات ایران سازگار نیست ....

sina_core2duo
29-03-2007, 20:37
سلام.

مودم من Creative Modem Blaster v.92 PCI DI5651 هست. ظاهرا هم بايد Caller ID رو ساپورت كنه.
توي Hyper Terminal هم مي‌رم و AT+VCID=1 هم كه مي‌زنم OK مي‌ده. ولي وقتي زنگ مي‌زنم فقط Ring Ring مي‌نويسه و خبري از تاريخ و شماره تلفن نيست.
با خيلي از اين برنامه‌هايي كه واسه Caller ID هست كار مي‌كنم و به خودم زنگ مي‌زنم Unknown مي‌زنه.

لطف مي‌كنين بگين مشكل چيه و چيكار بايد بكنم.

مرسي. پاشا
سلام شما درایور مودم رو از روی سی دی نصب کنید و مودمتون آی دی کالر رو ساپورت کنه شماره میندازه فقط نصب درایور از روی سی دی می خواد

Hazy
29-03-2007, 21:51
چند جا مي پرشي مگه توي وب و اينترنتم نپرسيده بودي!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dkhx2000
29-03-2007, 23:52
من هم همین مشکل رو با مودم داشتم برنامه های زیادی رو از جمله bit ware امتحان کردم حتی از چند تا مودم متفاوت هم استفاده کردم که آخرین اونها Smart link بودش ولی بازم کار نکرد

نتیجه گیری : مخابرات شما باید دیجیتال باشه در غیر این صورت شماره بی شماره ( روی تابلوی مخابرات بخش ما نوشته مخابرات دیجیتال اما دیجیتالی که بدرد ما بخوره نیست)
شما این برنامه رو هم امتحان کنید شاید کار کنه توضیحاتش هم نوشته

مزاحم ياب تلفن(البته بايد خط تلفنتون ديجججيتاااال باشه)
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])638KB

شاید فرجی شد
با تشکر

@r@
05-06-2007, 13:41
سلام من هم مودمم همینه که شما دارین

1 - تو کرج با hyper terminal و برنامه ای که از analogx.com گرفتم کار میکن ولی مدتی که در تبریز دانشجو بودم کار نمیکر د

بهنازی
05-06-2007, 22:07
دوستان میشه بگین کدوم مودمها با سیستم ایران کار میکنند.

sama_65
05-06-2007, 22:55
دوست عزیز
منم همین الان مشکل شما رو دارم
اول با مودم EPoX کار کردم (حدوده 3 ماه) هیچ مشکلی هم نبود و CallerID هم کار می کرد
اما الان 2-3 هفته س که دیگه کار نمی کنه!! میگن عیب از مخابراته اما چرا یهو اینجوری شد؟ قبلش که درست بود.
الانم یه مودم Intel گذاشتم که اونم ساپورت می کنه اما فایده نداشت

ناگفته نمونه که منطقه ی ما این دستگاه های کالر آیدی که روی تلفن خونه نصب می کنن رو ساپورت نمی کنه. حتمن خود تلفونشو باید بخریم

نظر شما چیه ؟!!