PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه برنامه برای خذف gif در داخل صفحات

alisadeghi1
20-07-2005, 01:14
اگه کسی چنین نرم افزاری میشناسه بگه
:roll:

Nesta
20-07-2005, 01:25
سلام دوست عزیز .
من درست متوجه نشدم که حذف کردن عکس ها از صفحات کجا؟ سایت .؟
صفحات برنامه؟ ....؟

MaFia
20-07-2005, 01:39
اگه منظورت سايت هست فكر نمي كنم بشه چنين پيش فرضي رو قرار داد :wink:

Cracki
20-07-2005, 02:45
توسط 2 فایروال ZoneAlarm Pro و یا Outpost pro میتونی این کار رو بکنی.

من در اینجا چگونگی تنظیم کردن فایروال Outpost Pro 2.7 رو برای نشان دادن و یا نشان ندادن عکس هایی با فرمت Gif رو توضیح میدم.

برای این کار اول فایروال رو باز میکنی و میری به قسمت Options و در اونجا بر روی گزینه Plug-ins-Setup کلیک میکنی.
بعد پنجره ای باز میشه مانند عکسی که در پایین مشاهده میکنی.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در این پنجره که با شماره هم مشخص کردم اول بر روی Active Content کلیک میکنی و بعد از سمت راست گزینه Settings رو میزنی... که با کلیک کردن بر روی این گزینه یک پنجره دیگه برات باز میشه مانند عکس پایین.

در این قسمت Animated GIF رو پیدا میکنی و بر روش کلیک میکنی ... وقتی که این گزینه رو انتخای کردی در سمت راست پنجره به شما 3 تا آلتــــرناتیو میده که من هر 3 رو در پایین توضیح میدم که به چه منظوری است...

1: Permit
یعنی اینکه شما اجازه میدید که در داخل صفحات وب از طریق هر مرورگری عکس های انیمیشن و یا با فرمت GIF به صورت کامل و با حرکاتی که این عکس ها دارند نشان داده بشن.

2: Only First Frame

با انتخاب این گزینه شما فقط ظاهر شدن عکس رو اجازه میدید. یعنی عکس های انیمیشن دقیقا همانند عکسهایی با فرمت JPG نشان داده میشوند و از حالت انیمیشن بودن خارج میشه. که این گزینه به لود شدن سریع تر صفحه کمک بسیاری میکنه و سرعت رو خیلی بیشتر میکنه. چونکه در داخل بعضی از صفحات آنقدر عکسهای انیمیشن وجود دارد که تا بیان لود بشن اعصاب آدم رو خورد میکنه که من این گزینه رو پیشنهاد میکنم.

3: Block

این گزینه هم که از اسمش پیداست یعنی کلا عکسهایی با فرمت GIF رو بلوک میکنه و در داخل صفحات وب دیگه نشان داده نخواهند شد.

موفق باشید.

alisadeghi1
20-07-2005, 09:24
نستا جا ن منظور من اينه كه وقتي يه صفحه اي در حال لود شدنه
مرور گر نتونه بره يه گيف 100 كيلو بايتي بازش كنه
قبل از اينكه بخواد لود بشه
نه اينكه لودش كنه ولي نشونش نده
اين دو تا با هم فرق داره
اين دوست خوبمون هم دقيقا همون چيزي كه من ميخواستمو توضيح داد
دمش گرم

فقط اقاي كركي يه چيز ديگه
من زون آلارم دارم
اگه ميشه اونم توضيح بده
مرسي

alisadeghi1
20-07-2005, 15:08
اقا اگه کسی میدونه زودتر بگه
خیلی حیاتیه

mpsjavad
20-07-2005, 15:51
با سلام ..

دوست من alisadeghi1, شما ميتوني از يك سري از مرورگر ها استفاده كني كه ميتونن از لود شدن تصاوير جلوگيري كنن و يا به عبارت ديگه عكس رو ديسيبل كنن .. براي اينترنت با سرعت لاكپشتي ( ديال آپ ) خيلي خوبه .. من كه خيلي از اين قابليت استفاده ميكنم ..

شايد مشكل شما از اين طريق حل بشه .. من از AvantBrowser استفاده ميكنم . و براي اين كار يك كليد داره حتي ميتونه فلش و هر چيزي كه اراده كنيد رو غير فعال كنه .البته نميتونه تنها جلوي فرمت خاصي از تصاوير رو بگيره ...

mpsjavad
20-07-2005, 15:54
توسط 2 فایروال ZoneAlarm Pro و یا Outpost pro میتونی این کار رو بکنی.

.

با سلام ..

اما من كه توي ZoneAlarm Pro همچين گزينه اي نديدم تا حالا :?: مگه ميشه :!:

alisadeghi1
20-07-2005, 17:33
کرکی جان لطفا راهشو بگو
zone alarm

Cracki
20-07-2005, 17:59
علی جان و دوستای دیگه همونطور که قبلا هم گفتم توسط 2 فایروالی که در بالا نام بردم میشه این کار رو کرد که من در بالا طریقه نشان ندادن انیمیشن و عکسهایی با فرمت گیف رو توسط فایروال Outpost Pro توضیح دادم .

حالا هم تنظیمات برای فایروال ZoneAlarm Pro رو میتونید در پایین مشاهده کنید.

برای این کار اول فایروال خود را باز میکنید و بر روی Privacy در سمت چپ فایروال خود کلیک میکنید. وقتی که این قسمت را انتخاب نمودید این قسمتی که در پایین میبینید برای شما باز خواهد شد...

همانطور که در عکس بالا میبینید در این قسمت 3 قسمت وجود د ارد که به شما اجازه میدهد که تنظیمات کاملا شخصی و صلیقه ای را برای فایر وال خود تعیین کنید. در قسمت Ad Blocking شما بر روی Custom کلیک میکنید تا یک پنجره دیگه مانند پنجره ای که در پایین میبینید برای شما باز بشه...

در این پنجره فقط کافیه که شما قسمت Animation را تیک بزنید تا که دیگه عکسهای انیمیشن در داخل صفحات وب بصورت حرکتی نشان داده نشوند و همانند یک عکس JPG نشان داده خواهد شد.

شما با رفتن به قسمت Mobile Code نیز میتوانید تنظیمات بیشتری رو انجام دهید که بعضی از این تنظیمات به نظر من خیلی ضروری است.

موفق باشید

alisadeghi1
20-07-2005, 18:25
اقا دمت گرم
واقعا حال دادی zone alarm
هم باحاله ها خبر نداشتیما
ای ول
شما که این قدر استادید
حتما برنامه ad muncher 4.7
رو دیدی
برای کارایی که این نرم افزار 200kb
انجام میده باید یه website زد
این قدر ارزش داره

در کل اقا دمت گرم
با حالی

:lol: :lol: :roll: :lol:
:lol:

Nesta
20-07-2005, 18:47
سلام دوست عزیز آقای کركی‌ کارش درسته من که قبولش دارم. :D

mpsjavad
20-07-2005, 19:18
با سلام ..

دوست عزيز Cracki, جان كارت درست . ممنونم استفاده كرديم . هميشه موفق باشي :wink:

Cracki
20-07-2005, 20:49
خواهش میکنم دوستان ... کاری نکردم

خوشحال شدم که تونستم کمکی بکنم. بهر حال من هم از تجربیات تک تکتون استفاده میکنم.:)