PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من پسورد ويندوزو فراموش کردم

zeinab_63
28-03-2007, 19:03
با سلام وخسته نباشيد براي من يه مشکل اساسي پيش اومده .
من پسورد ويندوزو فراموش کردم و هروقت که ميخوام وارد ويندوز بشم ازم پسورد ميخواد و
منو بعنوان ميهمان قبول ميکنه و اجازه هيچ کاري رو بهم نميده
چه جوري ميشه از دست پسورد ويندوز خلاص شم؟
منو راهنمايي کنيد ممنونم

Hazy
28-03-2007, 21:18
ميليارد ها راه داره من يه راه آسون بهت نشون مي دم:
كامپيوتر رو ريست كن بعد تو صفحه بوت F8 رو بزن بعد گزينه safe mode and Command Prompt رو انتخاب كن بعد كه ويندوزت مياد بالا داخل صفحه Command Prompt اينو وارد كن net user --------- xyxy به جاي------------ اسم يوزر مورد نظزت رو وارد كن!!!بعد رمزش به صورت xyxy در مياد!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Tornado2800
28-03-2007, 21:24
ورود شما رو به سایت تبریک می گم و لطفا قوانین رو رعایت فرمایید و از عناوین مناسب انتخاب کنید
با تشکر

Parsian-Soft.IR
28-03-2007, 21:57
از اين برنامه مجانی هم ميتونيد استفاده کنيد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zeinab_63
29-03-2007, 11:50
ميليارد ها راه داره من يه راه آسون بهت نشون مي دم:
كامپيوتر رو ريست كن بعد تو صفحه بوت F8 رو بزن بعد گزينه safe mode and Command Prompt رو انتخاب كن بعد كه ويندوزت مياد بالا داخل صفحه Command Prompt اينو وارد كن net user --------- xyxy به جاي------------ اسم يوزر مورد نظزت رو وارد كن!!!بعد رمزش به صورت xyxy در مياد!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با سلام
ممنونم ازراهنماييتون ولي من وقتي اين عبارتو تايپ ميکنم مينويسه:system error 5
Access is dinied ميشه از اون ميلياردها راه يکي ديگه رو بگين ممنون از لطفتون

Hazy
29-03-2007, 14:09
با سلام
ممنونم ازراهنماييتون ولي من وقتي اين عبارتو تايپ ميکنم مينويسه:system error 5
Access is dinied ميشه از اون ميلياردها راه يکي ديگه رو بگين ممنون از لطفتون
خوب از اين استفاده كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از اين برنامه مجانی هم ميتونيد استفاده کنيد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr.K2
02-04-2007, 09:15
اگر برای User اصلی Administrator پسورد بگزاشتی میتونی توی صفحه Welcome Screen از ترکیب کلیدهای
Ctrl + Alt+ Shift+Delete همزمان استفاده کنی تا یوزر Administrator باز بشه

robert.gonzales
17-04-2007, 02:38
از اونجایی که فک میکنم ایشون تجربه کافی برای ریکوری ندارند. راه حل ساده تر این هست که روی یه درایو دیگه ویندوز بریزین و اطلاعات رو کپی و ویندوز قبلی رو پاک کنید. از این به بعد هم در نگهداری پسورد دقت کنید.

یزدان جان در safemode شما دسترسی محدودی داری. دستوری که گفتی برای کاربران با دسترسی بالا هست.

amintnt
17-04-2007, 02:45
با سلام وخسته نباشيد براي من يه مشکل اساسي پيش اومده .
من پسورد ويندوزو فراموش کردم و هروقت که ميخوام وارد ويندوز بشم ازم پسورد ميخواد و
منو بعنوان ميهمان قبول ميکنه و اجازه هيچ کاري رو بهم نميده
چه جوري ميشه از دست پسورد ويندوز خلاص شم؟
منو راهنمايي کنيد ممنونم
ادمین شما پسورد داره؟ اگه نداره همونطوری که دوستمون اشاره کردن در صفحه ی Welcome کلیدای آلت کنترل دلیت رو نگه دارید......... بعد نحوه ی لاگین کردن عوض میشه........... وقتی عوض شد در فیلد اول تایپ کنید Administrator و بعد وارد بشید.......... بعد میتونید به کنترل پنل برید و اونجا پسورد اکانتتون رو حذف کنید.........

موفق باشید :happy: