PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاك شدن پارتيشن

messengerman
28-03-2007, 13:12
دوستان من يه ويندوز xp داشتم خواستم 98 بريزم درايو cرو فرمت كردم و ويندوز 98 رو ريختم بعد تو ويندوز 98 فقط يك پارتيشن (c) وجود داره . اگه پارتشين هام پاك شده راهي براي recover داره يا نه

Hazy
28-03-2007, 13:26
چيكار كردي؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درست و واضح توضيح بده!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ghaffar
28-03-2007, 15:57
به نظر من به جز پارتیشن C که فرمت کردی و به صورت Fat فرمت شده است، بقیه پارتیشن های شما به صورت NTFS می باشد که از ویندوز 98 قابل شناسایی نیست.
حال اگر شما مجددا از درون ویندوز 98 اقدام به نصب XPنمایید و در جایی که سیستم عامل های قبلی را جستجو می کند می توانید نام درایوی که قبلا ویندوز XP بر روی آن نصب بوده را ببینید و مجددا همان ویندوز قبلی را REPAIR نمایید.
اگر دوست ندارید این کار را انجام دهید می توانید از سی دی Hiren'sBootCD استفاده کنید و با استفاده از File Manager های آن که پارتیشن های NTFS رو پشتیبانی می کنند از وجود یا عدم وجود پارتیشن ها مطمئن شوی.

baharan_2122
28-03-2007, 16:20
سلام
دوست عزیز
شما سیستمتون هیچ مشکلی نداره
فقط روی سیستم خودت مجددا ایکس پی نصب کن درست می شه
در ضمن ویندوز 98 نمی تونه Ntfs رو پشتیبانی کنه
همین .

messengerman
28-03-2007, 19:12
چيكار كردي؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درست و واضح توضيح بده!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزيز من يه windows xp تو درايو c داشتم ومي خواستم 98 بريزم و ويندوز 98 اولين پارتيشن رو براي نصب انتخاب مي كنه من هم درايو cرو از تو dosفرمت كردم بعد 98 رو ريختم (همه درايوهاي من ntfsبود) تو 98 فقط درايوي fat ساختخ شده بود وبقيه درايوهاي هارد موجود نبود

messengerman
28-03-2007, 19:15
به نظر من به جز پارتیشن C که فرمت کردی و به صورت Fat فرمت شده است، بقیه پارتیشن های شما به صورت NTFS می باشد که از ویندوز 98 قابل شناسایی نیست.
حال اگر شما مجددا از درون ویندوز 98 اقدام به نصب XPنمایید و در جایی که سیستم عامل های قبلی را جستجو می کند می توانید نام درایوی که قبلا ویندوز XP بر روی آن نصب بوده را ببینید و مجددا همان ویندوز قبلی را REPAIR نمایید.
اگر دوست ندارید این کار را انجام دهید می توانید از سی دی Hiren'sBootCD استفاده کنید و با استفاده از File Manager های آن که پارتیشن های NTFS رو پشتیبانی می کنند از وجود یا عدم وجود پارتیشن ها مطمئن شوی.
دوست عزيز من هم از تو dosوهم با استفاده از پارتيشن مجيك (partision magic)درايو هاي موجود رو ديدم ولي فقط درايو cموجود بود با يه فضاي پارتيشن نشده.

Behroooz
28-03-2007, 19:47
با پارتيشن مجيك ممكنه ولي بك اپ بگير .

Hazy
28-03-2007, 21:11
دوست عزيز من يه windows xp تو درايو c داشتم ومي خواستم 98 بريزم و ويندوز 98 اولين پارتيشن رو براي نصب انتخاب مي كنه من هم درايو cرو از تو dosفرمت كردم بعد 98 رو ريختم (همه درايوهاي من ntfsبود) تو 98 فقط درايوي fat ساختخ شده بود وبقيه درايوهاي هارد موجود نبود
خوب داداش ويندوز 98 فقط با fat كار ميكنه با پارتيشن مجيك كاور بده بقيه داريو ها تو:27:

messengerman
28-03-2007, 23:57
با پارتيشن مجيك ممكنه ولي بك اپ بگير .
مي شه يه كم بيشتر توضيح بدي:40:

messengerman
29-03-2007, 00:16
خوب داداش ويندوز 98 فقط با fat كار ميكنه با پارتيشن مجيك كاور بده بقيه داريو ها تو:27:
دوست عزيز من پس از نصب پارتيشن مجيك تو ليست پارتيشن ها فقط درايو c رو مي بينم من 98 رو پاك كردم و دوباره توهمون درايو c اكس پي ريختم ولي همون درايو c فقط بود

Hazy
29-03-2007, 16:37
دوست عزيز من پس از نصب پارتيشن مجيك تو ليست پارتيشن ها فقط درايو c رو مي بينم من 98 رو پاك كردم و دوباره توهمون درايو c اكس پي ريختم ولي همون درايو c فقط بود
بابا مگه ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alaodin1
29-03-2007, 16:59
ظرقیت هارد شما چند گیگه و الان ظرفیت درایو c شما چند گیگه در ضمن با پارتیشن مجیک کل هارد را چک کن ببین وضعیت درایوهای شما چطوره احتمال قوی درایوها سر جاشه

messengerman
29-03-2007, 19:12
ظرقیت هارد شما چند گیگه و الان ظرفیت درایو c شما چند گیگه در ضمن با پارتیشن مجیک کل هارد را چک کن ببین وضعیت درایوهای شما چطوره احتمال قوی درایوها سر جاشه

ظرفيت هارد من 40gig ودرايو cجديد 1gig

Hazy
29-03-2007, 22:04
بابا تو يه چيزي ميگي كه تو توهم هم قابل تصور نيست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif ْآخه مگه ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

alaodin1
30-03-2007, 03:16
messengerman جان
با نرم افزار پارتیشن مجیک چک کن ببین فرمت بقیه درایوها چیست ntfs , fat32 , اگر هم فرمت نشده باشد free و یا ext3 در صورتی که شما با لینوکس کار کنید
در ضمن ظرفیت درایو c شما قبلا چقدر بوده است

messengerman
31-03-2007, 18:54
messengerman جان
با نرم افزار پارتیشن مجیک چک کن ببین فرمت بقیه درایوها چیست ntfs , fat32 , اگر هم فرمت نشده باشد free و یا ext3 در صورتی که شما با لینوکس کار کنید
در ضمن ظرفیت درایو c شما قبلا چقدر بوده است
درايو cقديمي 7gigبوده

alaodin1
01-04-2007, 03:20
این طور که شما میگید احتمالا شما با پارتیشن مجیک کل پارتیشن ها را پاک کردید اینو مطمئن باشید با پاک کردن ویندوز ونصب مجدد ویندوز پارتیشن بندی تغییری نمی کند اگر صد درصد مطمئن شدی که درایوهای شما پاک شده برای بازیابی به لینک زیر امضا مراجعه کن