PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با رپید شیر-خاتمه ی محدودیت دانلود

Elfin-D
28-03-2007, 13:06
سلام به همگی
یه مشکل جالب برای من پیش اومده....
رپید شیر محترم نوشته که شما در 5 روز گذشته 25 گیگ دانلود فرمودید در صوتی که من در حدود 20 روزی که این اکات رو دارم 35 گیگ دانلود کردم...احتمالا(امیدوارم)کسی پسوردم رو هم نداره چون همونطور که مشخصه توی log ها فقط آی پی خودم هست....مشکل از کجاس؟!!
مخلصیم

Hazy
28-03-2007, 21:46
اين شده مثه انجمن ما ديگه!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

radian
28-03-2007, 22:48
با سلام خدمت شما دوست عزیز ..

ببینید Ip های ذکر شده در لیستتون که من اونها رو به دقت چک کردن .. نشان از این داره که کسی شما رو

هک نکرده و اکانت فقط دست خودتونه ...

radian
28-03-2007, 22:49
من وقت نکردم ! یه ماشین حساب بردارین و حساب کنین از روی همین لیست که از تاریخی که در اون قرار دارید تا

5 روز قبلش چند گیگ دانلود کردین ... همین ... که احتمالا میشه 25 گیگ ...

به همین سادگی به همین خوشمزگی !

piremard
29-03-2007, 13:30
شما با ساپورت رپید تماس گرفتید ؟
احتمال pishing برای سیستم شما چققدره ؟ چک کردید ؟

sa3er
29-03-2007, 18:01
تو صفحه اول که لوگین می کنید می زنه چقدر دانلود داشتید در 5 روز گذشته.
+ تصویری هم که گذاشتید نشون میده شما در 5 روز گذشته کمی بیشتر از 25 گیگ دانلود داشتید.

بنابراین مشکلی نیست دوست عزیز.

Elfin-D
05-04-2007, 00:04
شرمنده که این تاپیک رو آوردم بالا...چون دوباره همین مشکل به وجود اومده...

شما با ساپورت رپید تماس گرفتید ؟
احتمال pishing برای سیستم شما چققدره ؟ چک کردید ؟
pishing یعنی چی؟

تو صفحه اول که لوگین می کنید می زنه چقدر دانلود داشتید در 5 روز گذشته.
+ تصویری هم که گذاشتید نشون میده شما در 5 روز گذشته کمی بیشتر از 25 گیگ دانلود داشتید.

بنابراین مشکلی نیست دوست عزیز.
صابر جان
به فرض اگه من با سرعت متوسط 25 kb/s دانلود کرده باشم در هر ساعت 90 مگ دانلود میکنم و در یک روز 1080 مگ یعنی روزی 1 گیگ و در مدت 5 روز فقط 5 گیگ دانلود میشه نه 25 گیگ...من حدود یک ماه هست که این اکانت رو گرفتم و کلا 30-5 گیگ دانلود کردم ولی اینجا مینویسه طی 5 روز 25 گیگ دانلود کردم...

من یک میل میزنم به ساپروت رپید.شما هم اگه چیز دیگه ای به ذهنتون میرسه کمک کنید
مخلصیم

radian
05-04-2007, 09:45
بابا جان چرا اینقدر مشکل رو واسه خودت پیچیده میکنی. ...

IP که ان شالله میدونی یعنی چه ؟؟؟

ببنی همه ی دانلود های شما از IP خودتون بوده ! یعنی کسی دیگه استفاده نکرده ...

سایت رپید هم خیلی دقیقه و حجم شما دقیقا 25 گیگ بوده ...

دیگه همه ی مدارکش موجوده ...

حالا با هر سرعتی ... بیخودی مسیله رو پیچیده نکنید ... دنبال پیشپنگ هم نباشید . اصلا ربطی به این موضوع نداره

بابا ما پیر rapid ایم ...

radian
05-04-2007, 09:47
فقط و فقط یه حالت میمونه ... شما به من بگو ببینم از خونه داری استفاده میکنی یا با استفاده از Lan در دفتری
! جایی!

که به یک سرور مرکزی وصله که از طریق اون به اینترنت وصل میشه ؟

Elfin-D
05-04-2007, 18:35
اینم جوابش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
جالبه...گفته مشکل از دانلود منیجره....

Nvidia
05-04-2007, 18:39
جالبه !
میگه مشکل از دانلود منیجیرته و داریم رو 1 دانلود منیجر اختصاصی برای دانلود ار راپید کار میکنیم که آماده بشه تو قسمت خبرهای سایت اعلام می کنیم ! تا اون موقع شما هم از دانلود منیجر خود براوزرتون استفاده کنید خیلی بهتره.
این فکر کرده ما اینجا سرعت 100 مگابیت داریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sa3er
06-04-2007, 00:52
Download Manager شما چی هست حالا. لطفا برای اطلاع عموم اعلام کنید.

Elfin-D
06-04-2007, 01:10
Download Manager شما چی هست حالا. لطفا برای اطلاع عموم اعلام کنید.
من با فلش گت کار میکنم...ولی مثل اینکه با همه دانلود منیجر ها مشکل داره...چون من تو میل چیزی در باره ی دانلود منیجرم ننوشتم

sa3er
06-04-2007, 01:21
خوب ممنون.

عجیبه من از ida ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده می کنم و این مشکل رو هنوز تجربه نکردم.

Elfin-D
06-04-2007, 01:31
خوب ممنون.

عجیبه من از ida ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده می کنم و این مشکل رو هنوز تجربه نکردم.
اگه به اون عکسی که در صفحه ی اول گذاشتم دقت کنید میبینید که اوایل این مشکل پیش نمیاود...ولی این اواخر شروغ به بازی در آوردن کرده...من این دانلود منیجری رو که معرفی کردید امتحان میکنم.شما روزی چقدر دانلود داری از رپید؟

J A V I D
06-04-2007, 12:33
یه اکانت دیگه درست کن استفادشو ببر !!!

mahdimp5
07-04-2007, 10:41
علت مشکلی که ذکر کردید از این جا ناشی میشه که اگر شما به هنگام استفاده از دانلود منیجری مثل idm اون

فایل را به صورت segmented دانلود کنید، جناب رپید شیر بی پدر و مادر ! حجم اون فایل رو

ضربدر تعداد Connection ها محاسبه می فرماید ودر نتیجه در کارنامه تون چند برابر حجم واقعی دانلود ثبت میکنه.

مثلا اگر شما یک فایل 100 مگی رو با IDM در حالت 4 کانکشنی دانلود کنید حجم دانلود شما رو این طوری حساب میکنه :

100x4 = 400

جالبه که تا به حال تعداد زیادی از کاربران خارجی این مشکل رو به رپید شیر گزارش دادن و اونها تقصیر رو به گردن

دانلود منیجر می اندازن!!

یه سرچی که کردم نشون میداد در خیلی از فروم های خارجی این مشکل مطرح شده و درنهایت علت همونی که

عرض کردم تشخیص داده شده...

خود من دو روز بود که اکانت رپید رو گرفته بودم و وقتی که مراجعه کردم دیدم 2.5 گیگ برام ثبت کرده در حالی که با یه

خط 128 kb که من دارم تنها در حدود 1 گیگ تونسته بودم در مدت اون دو روز دانلود کنم !!!

Elfin-D
07-04-2007, 22:37
علت مشکلی که ذکر کردید از این جا ناشی میشه که اگر شما به هنگام استفاده از دانلود منیجری مثل idm اون

فایل را به صورت segmented دانلود کنید، جناب رپید شیر بی پدر و مادر ! حجم اون فایل رو

ضربدر تعداد Connection ها محاسبه می فرماید ودر نتیجه در کارنامه تون چند برابر حجم واقعی دانلود ثبت میکنه.

مثلا اگر شما یک فایل 100 مگی رو با IDM در حالت 4 کانکشنی دانلود کنید حجم دانلود شما رو این طوری حساب میکنه :

100x4 = 400

جالبه که تا به حال تعداد زیادی از کاربران خارجی این مشکل رو به رپید شیر گزارش دادن و اونها تقصیر رو به گردن

دانلود منیجر می اندازن!!

یه سرچی که کردم نشون میداد در خیلی از فروم های خارجی این مشکل مطرح شده و درنهایت علت همونی که

عرض کردم تشخیص داده شده...

خود من دو روز بود که اکانت رپید رو گرفته بودم و وقتی که مراجعه کردم دیدم 2.5 گیگ برام ثبت کرده در حالی که با یه

خط 128 kb که من دارم تنها در حدود 1 گیگ تونسته بودم در مدت اون دو روز دانلود کنم !!!
والا من در فلش گت همچین گزینه ای پیدا نکردم...یه تایم اوت بود که با اینکه میدونستم ربطی نداره ولی باز وقتی تغییرش دادم افاغه نکرد.380 کیلو بایت دانلود کردم که 195 برابرش کرد و نوشت:73873 کیلو بایت...در IDA هم همچین گزینه ای ندیدم
مخلصیم

Amin
08-04-2007, 17:48
والا من در فلش گت همچین گزینه ای پیدا نکردم...یه تایم اوت بود که با اینکه میدونستم ربطی نداره ولی باز وقتی تغییرش دادم افاغه نکرد.380 کیلو بایت دانلود کردم که 195 برابرش کرد و نوشت:73873 کیلو بایت...در IDA هم همچین گزینه ای ندیدم
مخلصیم

سلام
عزيزم splite file رو توي فلش گت بايد بزاري 1 (توي ورژن جديد اسمشو نوشته Threads from main site)
اين كار هم باعث ميشه احتمال damage شدن فايل تقريبا صفر بشه
هم اينكه تعداد كانكشن ها رو تو حجم فايل دخيل نميكنه (همونطور كه دوستمون تو پست فبلي گفتن)

Elfin-D
08-04-2007, 18:40
سلام
عزيزم splite file رو توي فلش گت بايد بزاري 1 (توي ورژن جديد اسمشو نوشته Threads from main site)
اين كار هم باعث ميشه احتمال damage شدن فايل تقريبا صفر بشه
هم اينكه تعداد كانكشن ها رو تو حجم فايل دخيل نميكنه (همونطور كه دوستمون تو پست فبلي گفتن)
مرسی
مثل اینکه درست شده.
ممنون

Elfin-D
11-04-2007, 00:37
سلام
هیچ فرقی نکرده...مثل اینکه نمیخواد با ما سازش کنه.راهکار دیگه ای به نظر کسی نمیرسه؟
مخلصیم

sa3er
11-04-2007, 00:47
دوست عزیز، بنا بر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Please notice that due to the nature of the TCP-protocol and the fact that some download managers are poorly designed, its possible that your download logs show more traffic than you have evidently downloaded. However, this is not a bug within RapidShare because we log exactly the traffic leaving our network. The more streams you use in parallel, the more "overhead-traffic" might be logged.

با سرعت و پهنای باند مناسب Rapidshare و همچنین با توجه به شرایط اینترنت موجود در ایران نیازی به parallel کردن stream ها ندارید و این کار در عمل تاثیر محسوسی نخواهد داشت.

* ضمن اینکه بنده باز هم تکرار می کنم که به علت مشکلات code برخی از manager ها ممکن هست این مشکل پیش بیاد و من در ida همچین مشکلی ندارم.

:46: