PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين utility براي ويندوز؟

bahramsarchami
19-07-2005, 19:01
با سلام
لظفا بهم بگين بهترين نرم افزار در زمينه بهينه سازي ويندوز كدوم برنامه است
ممنون از همه شما

K053_LSH_KV90
19-07-2005, 19:06
يك كم بيشتر تو ضيح بده منظورت چيه
==============================

Nesta
19-07-2005, 19:31
سلام دوست عزیز بهترین ها .
بهترین ها .
1- System mechanic pro 5
2-Advanced System Optimize
3-Tuneup Utility
4-Speedup My PC
5-Intelli HyperSpeed 2005 1.1

abbas13677_2005
19-07-2005, 20:19
البته شما بهترین ها را معرفی کردید ولی برای ویندوز یوتیلیتیfix it utilitمناسب است

Cracki
19-07-2005, 20:27
نستا جان برای ویندوز را گفتند شما چرا یوتی لیتی اینترنتی معرفی میکنید
البته شما بهترین ها را معرفی کردید ولی برای ویندوز یوتیلیتیfix it utilityمناسب است

عباس جان برنامه هایی رو که Nesta جان معرفی کرده همگی برای ویندوز هستند و من هم اگر بودم همین برنامه ها را معرفی میکردم که من خودم هر بار که با ناچار مجبور به فرمت کردن میشم یکی از اولین برنامه هایی که همون اول بر روی سیستمم نصب میکنم یکیش TuneUp 2004 هستش و دیگری System Mechanic 5.5a Standard.

abbas13677_2005
19-07-2005, 20:42
بله دسته!
اما من اصلا از یوتیلیتی استفاده نمیکنم چون که بد تر سرعت را میگیرین و سیستم را له میکنن :|

Soda
19-07-2005, 21:55
بله دسته!
اما من اصلا از یوتیلیتی استفاده نمیکنم چون که بد تر سرعت را میگیرین و سیستم را له میکنن :|
البته نبايد اينجور كاملا يه نرم افزار رو زير سوال برد
ولي من هم بايد بگم كه نظر همين دوستمون رو دارم

Nesta
20-07-2005, 01:40
بله دسته!
سلام دوست عزیز
عذر می‌خوام ببخشید پس برای چی‌ اینا این همه جایزه گرفتند و همه هم ازش استفاده می‌کنن .
دوست عزیز اگه ویندوز اینا رو نمیخواست و سرعت رو له میکرد که باید هفته ای یکبار باید ویندوز میریختیم .
این برای این جایزه گرفتند و این همه در دنیا استقبال می‌کنن که کارشون رو راه میندازه .

Soda
20-07-2005, 06:22
بله دسته!
سلام دوست عزیز
عذر می‌خوام ببخشید پس برای چی‌ اینا این همه جایزه گرفتند و همه هم ازش استفاده می‌کنن .
دوست عزیز اگه ویندوز اینا رو نمیخواست و سرعت رو له میکرد که باید هفته ای یکبار باید ویندوز میریختیم .
این برای این جایزه گرفتند و این همه در دنیا استقبال می‌کنن که کارشون رو راه میندازه .
خوب راستم ميگه. اينم يه حرفيه.
ولي خوب من كه تا حالا به اين جور برنامه ها نيازي پيدا نكردم ولي چند تايي كه بالا نام بردين رو ميدونم كه كارشون خوبه و مشهور هم هستن به اضافه برنامه super utilities pro 5.0 كه از قلم انداختين

abbas13677_2005
20-07-2005, 07:24
اخه من همیشه با این برنامه ها مشکل دارم و همیشه باعث خراب شدن ویندوزم میشن
اما حالا چون نستا جان میگ بله ما هم میگیم بله ازش استفاده میکنیم اما نمیدونم از بین این همه کدوم را انتخاب کنیم؟

Soda
20-07-2005, 16:35
اخه من همیشه با این برنامه ها مشکل دارم و همیشه باعث خراب شدن ویندوزم میشن
اما حالا چون نستا جان میگ بله ما هم میگیم بله ازش استفاده میکنیم اما نمیدونم از بین این همه کدوم را انتخاب کنیم؟
دوست من اينكه اينا باعث خرابي ويندوزت ميشن دليل علمي داره چون اينا برنامه هستن و داراي هوش ضعيفي هستن اينو اگه بخوام بهتر توضيح بدم اينطوريه كه مثلا شما در نظر بگيرين:
يكي از بخشهاي اين جور برنامه ها رجيستري كلينر ميباشد كه براي پاك كردن موارد بي استفاده و جامانده از برنامه هاي uninstall شده و رفع خطاهاي موجود در رجيستري ميباشد .خوب حالا فرض كنين من يه برنامه نويس هستم كه يه مقداري رو به صورت زير در رجيستري ذخيره ميكنم
F:\qq\new\f.dat
خوب اين كليد را مثلا شما فرض كنيد كه برنامه من براي اين اضافه كرده كه يه فايل رو شماي كاربر اومدي گفتي از يه مكاني به اينجا كه هنوز وجود نداره و برنامه من موظف هستش كه اونو بعدا بسازه انتقال بده اونوقت شما مياي اين يوتيليتي ها رو كه نستا جان معرفي كردن و ديگر يوتيليتي هاي شناخته شده و ناشناس رو اجرا ميكني و ميگي كه رجيستري رو اسكن كن
خوب اين برنامه هم مي اد اون كليدي رو كه من ساخته بودم (f:\qq\new\f.dat) چونكه به صورت واقعي هنوز روي هارد ساخته نشده رو بعنوان خطا ميشناسه و اونو پاك ميكنه .خ.ب اين يعني اشكال در كار اون كسي كه برنامه نوشته .
خوب اين يه مثال ساده بود و گسترش زيادي داره درصد خطاهاي اينچنيني در برنامه هاي مختلف فرق داره اما هيچكدام عاري از اينگونه خطاها نيستن
براي همينه كه وقتي از اين برنامه ها استفاده ميكنين امكان داره كه ويندوز رو بهم بريزه

Navid
20-07-2005, 18:00
سودا راست می گه . کار اینا اگه یه جاش مشکل داشته باشه ممکنه ویندوز رو بهم بزنه . البته تو این برنامه ها من
Tuneup Utility

و System mechanic pro 5 رو به بقیه ترجیح می دم

Nesta
20-07-2005, 19:02
سودا راست می گه . کار اینا اگه یه جاش مشکل داشته باشه ممکنه ویندوز رو بهم بزنه . البته تو این برنامه ها من
Tuneup Utility

و System mechanic pro 5 رو به بقیه ترجیح می دم
سلام من هم دقیقا این 2 تا رو انتخاب می‌کنم چرا چون که اولی‌ خودش یک ایکون روی دسکتاپ شما میاره به نام 1-Click Maintenance که شما اگه روزی 1 بار فقط 1 بار کیلیک کنید روی این به صورت اتو ماتیک می‌تونه مشگلات ویندوز شما رو بر طرف کنه .
و می‌تونه رجیستری شما رو از هر لحاظ درست کنه و نیازی نیست که چیز خاصی‌ هم بلد باشید.
:arrow:

borzou_one
20-07-2005, 20:02
لطفا لینک دانلود Tuneup Utility - System mechanic pro 5 ورا معرفی بفرمائید

Nesta
20-07-2005, 20:36
سلام دوست عزیز .
این بنام ها کمیاب نیستند همه جا هست هم تو سایت های ایرانی‌ هم سایت های خارجی‌ شما برید تو گوگل بزنید
برنامه tuneup utility
or
برنامه system mechanic 5
همین اون وقت در سایت های فارسی‌ پیدا خواهید کرد .
:arrow:

Soda
20-07-2005, 21:15
البته اگه نسخه فول رو گير آوردي حتما دانلود كن چون كمتر به مشكلات كرك دچار ميشي
البته فكر نكنم كرك اين 2 برنامه زياد ناياب باشه و اگه هم نسخه تريال رو دانلود كني زياد تاثير نداره ولي خوب ديگه ...