PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت Setup با Sfx Tool 1.01 در سه سوت !!!!!

MOJIX
27-03-2007, 15:08
SFX TOOL نرم افزاری رایگان است که برای ساخت ستاپ یا همان فایل نصب بکار میرود ودر کل برخی امکانات کامپایلر NSIS را به صورت گرافیکی در اختیار کاربران قرار میدهد روش کار با این نرم افزار بسیار ساده است و کاربران معمولی براحتی میتوانند با این نرم افزار فایل نصب مورد نظر خود را بسازند . از نقاط قوت این نرم افزار پشتیبانی از زبان فارسی و فشردگی بالای فایل های ساخته شده با این نرم افزار است .
برای ساخت فایل نصب ابتدا فایل های مورد نظر خودرا برای ساخت ستاپ در قسمت لود میکنید به از گزینه Advanced Options آپشن هاییکه میخواهید مانند زبانهای مورد نظر , Themes,License,Shortcutsو غیره را انتخاب میکنید سپس
Back to Main Menu را میزنید و در مرحله بعد Generate Script را را میزنید تا برنامه از همه گزینه های شما اسکریپت بسازد ودر مرحله آخر را Complie Script بزنید تا فایل نصب شما ساخته بشود به همین راحتی!!!!!!
......... البته اسکریپتی که با این نرم افزار ساخته می شود را میتوانید اگر اسکریپت نویسی بلد هستید آن را تغییر دهید یا با پسوند TXT یا NSI ذخیره کنید و سپس آن را با فشردگی بالاتری با نرم افزار NSIS کامپایل کنید .
همچنین میتوانید از برنامه هی مشابهی که خودم اپلود کردم استفاده کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود SFX Tool v1.01 در حجم 1.301 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود NSIS GUI ( آپلود خودم ) به حجم 170 کیلوبایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود NSIS 2.24 در حجم 1.402 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته در آخر اضافه میکنم این چند برنامه ها برای ساخت پکیج های کم حجم بکار میرند ( MB 100 ~50)
اگه نظری یاسوالی داشتید بگید:10:

vosh
27-03-2007, 15:24
ايول بابا
ولي يه چيزه ديگه بدون برنامه هم ميشه ستاپ درست كرد اگه خواستي بهت ميگم:31:

Subzero
27-03-2007, 17:15
ايول بابا

میشه بگی چطوذی

Kav3h
27-03-2007, 18:40
خوشم اومد...!
مرسی

MOJIX
27-03-2007, 18:50
ايول بابا

منظرتون اینجوریه : Iexpress
منبع : اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %A7%D9%BE):31: :31:

kavoosh
28-03-2007, 01:31
سلام
ممنون از برنامه خوبي كه معرفي كرديد ولي حالا كدوم يكي رو دانلود كنيم؟

MOJIX
28-03-2007, 09:07
سلام
ممنون از برنامه خوبي كه معرفي كرديد ولي حالا كدوم يكي رو دانلود كنيم؟
اسکریپتی که با برنامه Sfx Tool 1.01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ساخته می شود را میتوانید با برنامه NSIS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با فشردگی بالاتری کامپایل کنید
برنامه NSIS GUI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عملکردی مشابه Sfx Tool 1.01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دارد. این سه برنامه به هم مربوط هستند ودر عین حال میتوانند مستقل عمل کنند:46:

yeki_be_nam
13-12-2009, 17:20
سلام.

دوستان من با این برنامه کار کردم و خیلیم از کارش خوشم اومده اما یه سوال برام پیش اومده که نتونستم به نتیجه

برسم.اونم اینه که چه جور میشه با این برنامه فایل ساخته شده رو مثل نرم افزار وینرار تیکه تیکه کرد.یعنی یه فایل

نصب همراه با چند تیکه فایل دیگه ساخت.لطفا هر کی میدونه کمکم کنه.چون واقعا دنبال این موضوع هستم.ممنون