PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در تنظیم ساعت و تاریخ

dc_error691
26-03-2007, 19:38
سلام وقتی می خوام ساعت یا تاریخ رو عوض کنم این error رو میده:
You do not have the proper privilege level to change the Sustem Time.
من از ادمین میام و فکر نکنم ویروسی باشه مشکل از چیه؟:13:

Parsian-Soft.IR
27-03-2007, 01:11
جواب سؤال شما اينجاست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirpers
27-03-2007, 02:26
من هم نمی دونم چرا مدتیه ساعت سیستم من بعضی وقتها 1 ساعت میره جلو ؟!

AK1
27-03-2007, 09:49
من هم نمی دونم چرا مدتیه ساعت سیستم من بعضی وقتها 1 ساعت میره جلو ؟!

تو تنظيمات ساعت اين تيك رو بردار
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirpers
27-03-2007, 12:26
متشکرم عزیزم

dc_error691
28-03-2007, 08:05
مرسی لطف کردین:10:ولی چیزی ازش حالیم نشد:
RESOLUTION
Warning Serious problems might occur if you modify the registry incorrectly by using Registry Editor or by using another method. These problems might require that you reinstall your operating system. Microsoft cannot guarantee that these problems can be solved. Modify the registry at your own risk.
To resolve this issue, ask a member of the Power Users or Administrators administrative group for the local computer to assign you the necessary user right to change the time or date and to set the time zone. To do this, administrators must grant the Change system time user right, and then add the following permissions on the HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Contro l\TimeZoneInformation registry key:
• Query Value
• Set Value
• Create Subkey
• Enumerate Subkey
• Notify
• Read Control

ERP
31-03-2007, 01:17
چرا ساعت و تاریخ سیستم من ( با اینکه هر بار آن را تنظیم میکنم) عقب می افتد.(تاریخ خود به خود 2002 می شود ،و ساعت نیز اشتباه می شود.)

profmnz
31-03-2007, 04:04
قابل توجه همگی دوستانی که این چنین مشکلاتی دارن ..............

مهم ترین ایراد کار در نصب نادرست ویندوز می باشد که در مراحل نصب اکثرا تنظیمات ساعت و اختلاف زمانی را به درستی انجام نداده و یا نسبت به تنظیم آن بی توجهی می شود

دلیل دیگر اتصال به اینترنت و نصب برنامه های مخفی نا خواسته و دقت نکردن به پیغام های سیستم است

پس ویندوز خود را مجددا نصب کنید و تنظیمات ساعت و اختلاف زمانی را فراموش نکنید که در دقیقه ی 33-31 ی نصب پدیدار می شود

profmnz
31-03-2007, 04:05
:5: :5: :5: :5: :5: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :10: :5: :8: :19: :40: :18:

dc_error691
31-03-2007, 07:30
قابل توجه همگی دوستانی که این چنین مشکلاتی دارن ..............

مهم ترین ایراد کار در نصب نادرست ویندوز می باشد که در مراحل نصب اکثرا تنظیمات ساعت و اختلاف زمانی را به درستی انجام نداده و یا نسبت به تنظیم آن بی توجهی می شود

دلیل دیگر اتصال به اینترنت و نصب برنامه های مخفی نا خواسته و دقت نکردن به پیغام های سیستم است

پس ویندوز خود را مجددا نصب کنید و تنظیمات ساعت و اختلاف زمانی را فراموش نکنید که در دقیقه ی 33-31 ی نصب پدیدار می شود

ولی من خیلی وقته این ویندوزو دارم قبلاً هم چنین مشکللی نداشته هیچ برنامه مخفی هم نصب نیست بهتره از BIOSساعت رو تنظیم کنم:13:اگه کسی چیزی از نوشته بالا سر در اورد به مام بگه

Hazy
31-03-2007, 11:09
ببين باتزي بايوست تموم نشده