PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان از برنامه نويسان حرفه اي و با تجربه خواهش ميكنم كمكم كنيد ميخوام اين برنامه را يكم عوض كنم ؟!

secret
26-03-2007, 00:47
دوستان من 2 برنامه كه 99% شبيه هم هستند دارمو برنامه انچناني نيست 2 تا كانكشن هست يكم روش كار شده خيلي ساده اس فقط هنگام نصب و هر باز ميشه روي خود برنامه اسم يه سايته كه ميخوام اسم اون سايت حذف بشه و سايت خودم باشه هركي بلده با اي ديم در تماس باشه تورو خدا كارم گيره كمكم كنيد نميدونم جاي تايپيك درسته يا نه اگه درست نيست ببخشيد مرسي منتظر جواب شما عزيزان هستم ؟!

Bayazee
27-03-2007, 14:34
خوب این کار درست نیست !
می تونی خودت این برنامه رو بنویسی ! یا با نویسندش تماس بگیر شاید تونستی راضیش بکنی یکی واسه تو بنویسه .
اینجا همه برنامه نویس هستند و فکر نمی کنم کسی راضی بشه همچین کاری انجام بشه !
شما خودت برنامه نویس باشی و کلی زحمت بکشی یک برنامه رو بنویسی بعد یکی بیاد ایکی ثانیه برنامه رو به اسم خودش بزنه یا اومطوری که می خواد تغییر بده خوشت می یاد ؟!

secret
27-03-2007, 16:58
نه ببينيد من اين برنامه را قانوني دارم هيچ مشكلي نيست عوض كنم يه كانكشن ساده است برنامه نويس گفته يه مدت ديگه برات درست ميكنم !؟؟؟؟؟ كمكم كنيد مرسي !

Bayazee
27-03-2007, 23:27
خوب فکر می کنم باید کار سختی باشه ! باید داخل فایل اجرایی رو تغییر بدید . نرم افزار هایی هست که فایل اجرایی رو تغییر می ده ولی فکر نمی کنم تا این حد باشه ! البته به نوع فایل اجرایی هم بستگی داره .