PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار پسوورد گذاشتن برروی پوشه های کامپیوتر ویا مخفی کننده انها

x_2007
25-03-2007, 08:38
سلام به همگی دوستان من یه نرم افزاری رو میخوام که روی پوشه ها پسوورد بذاره ویا انها رومخفی کنه جوری که با هیچ رقم سرچ کردن دیده نشه واگر ترفندی در این مورد هست لطفا به من یاد بدید .خیلی ممنون از لطف دوستان
:10:

S@eid
25-03-2007, 10:50
نرم افزار Hide Folder XP برای همین کار هست.فولدر ها رو مخفی می کنه ... برای دیدن فولدر ها هم باید
برنامه رو باز کنی برای باز کردن برنامه هم باید پسووردشو داشته باشی...

HideFolderXP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته ممکنه نیاز به رجیستر داشته باشه من وقت نکردم برات پیدا کنم اگه در همین رابطه مشکلی پیش اومد به انجمن کرک و سریال مراجعه کن

Sokote-Gham
25-03-2007, 11:41
سلام به همگی دوستان من یه نرم افزاری رو میخوام که روی پوشه ها پسوورد بذاره ویا انها رومخفی کنه جوری که با هیچ رقم سرچ کردن دیده نشه واگر ترفندی در این مورد هست لطفا به من یاد بدید .خیلی ممنون از لطف دوستان
:10:

خودم ازش استفاده می کنم عالیه MySecretFolder_4.2.0.172
با کزک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
RAR PASSWORD: Sokote-Gham

vymoney
25-03-2007, 11:45
من با xp tools كار ميكنم، هم يه نرم افزار كلي براي مديريت ويندوزه هم ميتونه نه تنها پوشه ها بلكه فايلها رو هم مخفي كنه ، جالب بودن اين برنامه وقتي بيشتر ميشه كه بدونيدكه مخفي و ظاهر كردن پوشه ها تنها با 2 كليك ، هر جا كه باشيد انجام ميگيره ، بدون اينكه كسي سر در بياره و قابليت قرار دادن پسورد هم توش هست:5:

vymoney
25-03-2007, 11:48
اليته اين رو هم بگم كه اين نرم افزار امكانات ديگه اي هم مثل ، خالي كردن ram و افزايش سرعت ويندوز، خالي كردن temp ، نصب و حذف برنامه ها ، مديريت استارت آپ و .... رو هم انجام ميده!!!

x_2007
26-03-2007, 08:36
من با xp tools كار ميكنم، هم يه نرم افزار كلي براي مديريت ويندوزه هم ميتونه نه تنها پوشه ها بلكه فايلها رو هم مخفي كنه ، جالب بودن اين برنامه وقتي بيشتر ميشه كه بدونيدكه مخفي و ظاهر كردن پوشه ها تنها با 2 كليك ، هر جا كه باشيد انجام ميگيره ، بدون اينكه كسي سر در بياره و قابليت قرار دادن پسورد هم توش هست:5:

دوست عزیز دستت درد نکنه مثل اینکه یادت رفته لینک دانلود رو معرفی کنی.:18: :18:

mystery8014
27-03-2007, 10:46
سلام . برای اینکار از برنامه fake folder استفاده کن . این برنامه پوشه را تبدیل به کنترل پانل می کنه و هر کاری هم بکنه غیر از کنترل پانل چیزی نشون نمی ده مگر با همون برنامه open کنی تا از این حالت خارج بشه . توی اینترنت دنبالش نگشتم از بیرون پیداش کردم .