PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشكال در نتايج جستجوي موتورهاي جستجو

bahramsarchami
17-07-2005, 23:32
3-2 روزيه كه سايتهاي جستجو گري كه استفاده ميكنم هيچكدو مشون كار نميكنند . من وقتي كه دنبال مطلبي در اين سايتها ميگردم فقط متن زير رو به عنوان نتيجه مياره :

Hardcore Fucking ----! No Credit Card Needed
Hot Hardcore Action Only! Click here now to see the hottest hardcore megasite on the Web today! Watch full length movies featuring only the freshest hardest XXX, no credit card needed.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - 6k - Cached - More pages from this site

در حاليكه من مثلا كلمه optimizer رو ميخواستم سرچ كنم . من اين مشكلو هم در گوگل دارم هم در ياهو. ديگه نميدونم چيكار كنم لطفا كمكم كنيد

Spy
17-07-2005, 23:58
متاسفانه با سیستم شما آلوده به AddWare هست (به احتمال زیاد) بهترین راه چک کردن سیستم به یه آنتی اسپای وار و ضد ویروس بروز شده میباشد .
اگر هم حوصلشو داری ویندوز رو عوض کن
حواست باشه تماس با کره مریخ نگیری چون بعضی واقتا شماره اکونت اینترنتتم عوض میکنه :mrgreen: :mrgreen:

Nesta
18-07-2005, 01:06
سلام دوست عزیز همونطور که اسپی‌ جان فرمودند شما Spy در سیستمت وارد شده و این برنامه ها به صورت جاسوسی‌ هست .و شما از یکی‌ از بهترین های این برنامه که یکیش مال خود microsoft هست رو بگیرید .احتمالا درست می‌شه .

MaFia
18-07-2005, 02:12
يكي از اين ها رو نصب و اجرا كن

XoftSpy

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SpyRemover

bahramsarchami
18-07-2005, 14:00
من spy remover رو نصب كردم ولي نتونست اونو از بين ببره :cry:
Xoft spy هم كه user name و password ميخواد البته سعي ميكنم كه پيداش كنم
ممنون از مافيا و نستا و اسپاي

sa3er
18-07-2005, 15:36
يک يا دو تا فايل به اسم HOSTS بايد تو دايرکتوری ويندوز شما باشد... احتمال ميدم اونو دستکاری کرده باشند...
محتويات استاندار اين فايل به صورت زير مي باشد (البته توضيحات بعد از علامت # بودن يا نبودنشون فرقی نمی کند) :

به طور مثال می تونند در جلوی IP سايت google آدرس سايت مورد نظر خودشون رو قرار بدن. به هر صورت پيدا کنيد و مطمئن شيد که مثل همينه...

در ضمن شما نفرموديد از سايت خود google و yahoo جستجو می کنيد يا با رابطهايی همچون toolbar ها و يا امکانات جانبی browser ها... اين می تواند مسئله را يک مقدار عوض کند.

تا بعد؛

bahramsarchami
18-07-2005, 17:44
من مستقيما از خود اين سايتها جستجو ميكنم
يه چيز ديگه: وقتي تو گوگل مثلا ميخوام به تب picture برم اصلا اين اتفاق نميفته و در ميله آدرس بعد از نشاني سايت گوگل علامت # ظاهر ميشه

sa3er
18-07-2005, 23:32
سلام

راستی اون کاری که بنده گفته بودم رو انجام داديد...?
به احتمال 93.6 درصد شما با استفاده از نرافزار زير مشکلتون حل خواهد شد.. چون به گفته بسياری از کارشناسان؛ اين برنامه چيزهايی که بقيه نرافزارهای ضد spy نمی بينند ، رد يابی و منحدم می کند.. به قولی بچه ها گفتنی NO1 هست:

Webroot Spy Sweeper
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طبق اطلاعاتی که من بدست آوردم چند مورد مشابه با مشکل شما رو براحتی fix/remove کرده است.

ولی اگر ممکن بود از برنامه HijackThis استفاده می کرديد و log اون رو اينجا paste می فرموديد.. سير تا پياز قضيه رو می فهميديم چيه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی نام browser تون رو هم ذکر نکرده بوديد...
بهرحال اميدوارم با برنامه بالايی مشکلتون حل بشه.

bahramsarchami
19-07-2005, 18:53
سلام
spy sweeper هم استفاده كردم ولي فايده اي نداشت در ضمن بروزر من IE6 هستش
فكر كنم بايد ويندوزمو عوض كنم :cry: :cry: :cry:

Spy
19-07-2005, 18:58
عیب نداره دیگه درس عبرتی میشه برا شما تا تو سایت های صورتی ..... نری :mrgreen: :mrgreen: