PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل افیس با نصب فونت

AdriftSlave
24-03-2007, 01:19
به نام اولین و اخرین

سلام
چند روز پیش در حال کاربا افیس بودم که هوس استفاده از چند فونت جدید بسرم زد
بعد از یه کم جستجو کلی فونت قشنگ گیر اوردم (چیزی حدود 2000تا!:18: )
طبق روال معمول چند تا از اونها رو کپی و پیست کردم (400تا) ولی بعد از اینکه افیس رو باز کردم دیدم که تقریبا" تمام فونتها بهم ریخته و قبلی ها هم نموندن و فقط 20 تا از اونها کار می کنند و الباقی ناپدید شدند . خلاصه من هم تمام فونتها رو پاک کردم و این دفعه 100تا از اونها رو از نسخه پارسا 99 کپی کردم ولی بازهم مشکل تکرار شد و افیس بهم ریخت .
حالا از شما دوستان یه راهنمایی میخوام تا این مشکل رو بر طرف کنم:17: .

با تشکر...

ghaffar
24-03-2007, 02:21
شما حتی نوع ویندوز مورد استفاده و یا نسخه ی آفیسی که استفاده می کنید رو نگفتید.بهتره اول اطلاعات دقیق تری بدید.البته اینو بگم که ویندوز اکس پی و کلا آفیس های جدید با فونت پارسا 99 مشکل دارند و باید از فونت پارسا2000 استفاده کنی.اگه سایتش هنوز پا برجا باشه از bornaray.com میتونی فونتهای جدید رو بگیری.

AdriftSlave
24-03-2007, 10:38
ویندوز من اکس پی مدیا سنتره و افیس 2003 استفاده می کنم
در ضمن یکی از فونت هام ، پک فونت پارسا 2000بود که اون هم کار نکرد.

AdriftSlave
25-03-2007, 11:15
بسم رب النور

سلام
بالاخره بعد از چند روز تونستم مشکل فونت رو حل کنم و همه چیز عین روز اول بشه.
فقط دو تا سوال دارم:
1. بعضی فونت های خاص در اکثر کامپیوترها وجود ندارند و اگر من از اونها برای نوشتن میل استفاده کنم ، ایا دریافت کننده میل می تونه اونها رو بخونه ؟
2. بعد از این که تمام فونت های کامپیوترم رو پاک کردم ، فونت دیفالت کامپیوتر تهوما شد و حتی صفحات اینترنت هم با این فونت باز میشه ، لطفا بگید چطور میشه فونت دیفالت رو اریال قرار داد؟

با تشکر ...

sam boy
24-11-2007, 23:15
درباره سوال اول
احتمال اینکه دریافت کننده نتونه بببینه خیلی کمه نهایتا با یه فونت دیگه واگر ویرایش کرده باشی
با ویرایش بهم ریخته می بینه

wordist
25-11-2007, 07:48
بسم رب النور

سلام
بالاخره بعد از چند روز تونستم مشکل فونت رو حل کنم و همه چیز عین روز اول بشه.
فقط دو تا سوال دارم:
1. بعضی فونت های خاص در اکثر کامپیوترها وجود ندارند و اگر من از اونها برای نوشتن میل استفاده کنم ، ایا دریافت کننده میل می تونه اونها رو بخونه ؟
2. بعد از این که تمام فونت های کامپیوترم رو پاک کردم ، فونت دیفالت کامپیوتر تهوما شد و حتی صفحات اینترنت هم با این فونت باز میشه ، لطفا بگید چطور میشه فونت دیفالت رو اریال قرار داد؟

با تشکر ...
سلام

فونت پيش فرض كجا رو مي خواي تغيير بدي

جاي دقيق رو بگو

dizgah
25-11-2007, 12:24
آرره آقا جون بیشتر توضیح بده