PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با برنامه Diskeeper2007-ProPremier

mramin
22-03-2007, 21:22
سلام

ممنون میشم اگه کمک کنید:
من این برنامه رو طبق این دستور العمل کرک کردم:

After you have downloaded the software you will need to install Diskeeper 2007. To do this you need the installation file (example: Diskeeper2007_Professional.exe), and the license file (License.dal) to be in the same folder. The download process will have already done this for you.

یعنی فایل License.dal و Diskeeper2007_Professional.exe(البته من Auto Run رو اجرا کردم) رو یک جا گذاشتم و نصب کردم ولی بعد از نصب میگه باید اکتیو بشه وگرنه بعد از 30 روز از کار میافته!!برای اکتیو شدن هم باید به اینترنت وصل باشید...وقتی هم اکتیو بشه میفهمه که کرک جعلیه!

کسی میدونه چطوری میشه راش انداخت؟؟

mramin
24-03-2007, 11:33
کسی جواب نمیده؟

hamilton
24-03-2007, 14:52
دوست عزيز اين كركي را كه براي شما آپلود كردم را دانلود كنيد.يكي دو روز مونده به پايان دوره 30 روزه Trial شما اين كرك را اجرا كنيد تا 30 روز از ابتدا شروع بشه و همين كار را ادامه بديد تا بدون مشكلي بتونيد از اين برنامه استفاده كنيد و اكتيو كردن هم نياز نداره.
دانلود كرك:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشكلي بود در خدمتم.

mramin
24-03-2007, 20:50
ممنون
ولی چه فایده ادم با نسخه مجانی کار کنه؟؟؟نسخه های مجانی معمولا خیلی از قابلیتها رو ندارن.

hamilton
24-03-2007, 23:23
ممنون
ولی چه فایده ادم با نسخه مجانی کار کنه؟؟؟نسخه های مجانی معمولا خیلی از قابلیتها رو ندارن.

نسخه مجاني؟شما نسخه كامل اين برنامه را در واقع داريد با تمام امكانات اون منتها براي مدت 30 روز استفاده ميكنيد و چيزي از قابليتهاي اين برنامه را هم از دست نميدهيد.اين كرك در واقع زمان 30 روزه را قبل از اتمام آن به حالت اول برميگردونه و شما ميتوانيد از تمام امكانات اين برنامه براي يك دوره 30 روزه ديگر هم استفاده كنيد و اين كار را به همين صورت ادامه دهيد.