PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دخواست کمک برای نرم افزار mobile mb3.3.7

x_2007
22-03-2007, 11:54
سلام به همگی دوستان عزیز p30 worldمن نرم افزار
mobile media browser 3.3.7 رو میخوام اگه کسی داره لطف کنه ولینک دانلودش رو بذاره .لطفا همین ورژن باشه چون من ورژن پایینترشو دارم .

:20: :20:

x_2007
23-03-2007, 22:07
دیدیم هیچ کس به دادمون نرسید گفتیم خودمون دست به کار بشیم اینم از ورژن چهارش برید حالشو ببرید البته اونایی که احتیاج دارند :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kolang
23-03-2007, 23:52
سلام x_2007 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان
من چون به اینترنت پرسرعت دسترسی نداشتم، نتونستم کمکتون کنم

یه سوال
میشه بگی، این برنامه چه کار میکنه؟

x_2007
24-03-2007, 09:24
سلام کلنگ عزیز سال نو رو به شما تبریک عرض میکنم البته فکر میکنم که از اسمش معلومه که این نرم افزار به چه دردی میخوره.این نرم افزار برای شناختن انواع گوشی وکار بر روی انها از قبیل ریختن اهنگ ونصب بازی ونرم افزار هستش ویه قابلیت دیگه اش اینه که میتونی با داشتن بلوتوث روی کامپیوتر رو روی گوشیهای بلوتوث دار هم کار کنی البته اینو بگم که من این نرم افزارو برای خودم نمیخواستم وبرای یکی از دوستام که مغازه موبایل فروشی داره میخواستم.

MobiMB Mobile Media Browser
With MobiMB, you can browse your gallery folders on many colour Nokia phones, including the 7210 and 6610. These phones support audio and graphics files in a variety of formats. With MobiMB, now you can manage your media folders by simply dragging and dropping the files from your PC! The software connects to the phone using a standard infrared (IrDA) port - just select the file you want to upload, and drop it into the folder on the phone.

Kolang
24-03-2007, 10:44
خیلی ممنون دوست عزیز