PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صفحه welcome و...

hosseinezzati13
21-03-2007, 12:58
روی کامپیوترم یه کاربر بیشتر نیست و پسوردی هم نداره ولی صفحه خوشامدگویی درهنگام بوت ظاهر میشه ونام کاربری منو نشون میده میخواستم حلا که پسورد ندارم این صفحه خودش رد بشه و نخواد که رو یوزرم کلیک کنم وبعد وارد ویندوز بشه
ویندوز من XP SP2 است . این ویندوز یک سری مشکلات برام درست کرده از جمله مشکل تایپ که بعضی حروف فارسی که رو صفحه کلیدم حک شده با اون حروفی داخل ویندوز تایپ میشه تفاوت داره مثل «پ» که «÷» تایپ میشه یا «ژ» که «پ» تایپ میشه ؛ همچنین « ز+SHIFT» که «ژ» تایپ میشه.در ضمن من درباره این مشکل تایپیک زدم ولی یه جوابی بهم دادان(توسطelfin-d) که باعث شد ویندوزم بهم بریزه و دو ساعت رو کامپیوتر کار کردم تا درستش کردم :41: :13: جوابشون این بود :
این فایل رو بگیرید و بر اساس راهنمای داخلش نصب کنید:
کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راهنمای داخل ای فایل rar این بود : که با این راهنما که من همین کار رو کردم ویندوز بوت نمی شد
Copy the following files:kbda1.kbd ,, cp_1256.nls to c:\windows\system
Execute the following file: farsikbd.reg
من قبلا ویندوز xp پروفشنال 2004 نصب داشتم ولی این مشکل رو نداشت
اگه راه حلی دارین که فکر میکنین به من کمک میکنه لطف کنین ارائه بدین .:20:
ممنون ممنون ممنون...:10:
عید نوروز 86 بر شما مبارک دوست عزیز:11: :46:

nightmare
21-03-2007, 13:35
روی کامپیوترم یه کاربر بیشتر نیست و پسوردی هم نداره ولی صفحه خوشامدگویی درهنگام بوت ظاهر میشه ونام کاربری منو نشون میده میخواستم حلا که پسورد ندارم این صفحه خودش رد بشه و نخواد که رو یوزرم کلیک کنم وبعد وارد ویندوز بشه

وارد یوزرت که شدی ، داخل Run تایپ کن :

Control Userpasswords2

در صفحه ای که میاد ، روی اسم یوزرت در لیست کلیک کن ، بعد تیک
User must enter a username & password to use this computer

رو بردار .

حالا روی دکمه ی Apply کلیک کن . یه کادر کوچیک میاد که اگه یوزرت پسورد داره اینجا باید پسورد رو دو بار وارد کنی . اگرم نداره که OK کن . کادر قبلی رو هم Ok کن .

در مورد مشکل دومت هم ، برای من همیشه Shift + ز ، ژ تایپ میشه . جای حرق پ هم معمولا یکی از حروف اطراف Enter یا علامت ~ در گوشه ی سمت چپ بالا بوده .

در کل اینا مشکل خاصی نیست و بیشتر باید سعی کرد بهشون عادت کرد .

تا بعد ....

mojtabaap
25-03-2007, 21:44
hatman vase taip (zh)va(p)az hajat estefade kardi
aziz boro tu *********** ye taghvim dare nadb kon moshkele taib in 2 harf dorost mishe

va baraye pasword boro contorol panel user ro baz kon bejoz esmi ke moughe nasbe windows dadi 2 ta dige hast 2 ta ro emtahan kon yekish ke bery tush cheng pasword dare chan khat paein tar ham delet hast uno delet kon hala restart kon hal kon

mojtabaap@yahoo.com

mojtabaap
25-03-2007, 21:46
un setare ha esme saitie ke taghvimo dare mese inke saite bahale ma uno setare kard

mojtabaap
25-03-2007, 21:47
rasty taghvim esmesh tu mayehaye try layut