PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک از تمامی افرادی که کامپیوتر دارند

E2
20-03-2007, 22:49
با سلام من تازه 1 ماه نشده این سیستم رو بستم 2 تا رم 512 با قابلیت DD2 یه سی پی یو 3.4 فول دووال کش اینتل و یه هارد 320 sata با یک مین بورد GIGA965 P-S3 و گرافیک جیفورس 6200 DDr2 دارم وقتی می خواهم ویندوز Xp نصب کنم بعضی وقت ها این مشکل پیش میاد و بعضی وقت ها پیش نمییاد شانس هست 1000 بار نمیشه یه هو میشه

تو قسمت نصب ویندوز اون صفه آبی میاد که میگه اینتر بزن بعد F8 و.... اون جا کل کیبورد از کار میوفه اشکال از کیبورد نیست چون 5 تا کیبرد با نوع های مختلف امتحان کردم تازه کیبرد تو محیت داس قبل از این کار بالا و حتی تو ویندوز هم کار میکنه ولی به همو صفحه ای که گفتم از کار می یوفته کل کیبرد از یکی پرسیدم گفت مال کلید FN هست که رو کیبرد هست وقتی روشن هست کیبرد از کار میوفه که امتحان کردم هیچ ربتی نداشت بعضی ها هم گفتن که مادرد بورد مشکل داره بفرست گارانتی که تا 3 سال دیگه گارانتی داره بعضی ها هم گفتن بایوس رو آبدیت کن اگه میشه راهنمایی کنید من را خدانگهدار راستی علان ویندوز ویستا رو سیستم خودم نصب کردم

Actros
21-03-2007, 01:11
کیبرد شما فراسو هست یا نه
اگه فراسو هستش بالاترین دکمه سمت راست
مال من 8800و دکمه بالای esc رو میزنم کیبرد اون موقع تونصب ویندوز کار میکنه
شکل پازل.

mehdi_ok1
21-03-2007, 01:35
من هم این مشکل رو داشتم

کیبورد رو با Usb وصل نکن با اون یکی فیش قدیمی وصل کن اون دکمه هم که کلید های F رو تغییر کاربری میده خاموش کن

E2
21-03-2007, 20:57
با سلام من کیبوردم Generous هست و به PS2 هم نصب کردم از چند تا مهندس کامپیوتر هم سوال کردم گفتن شما بایوس سیستمت رو آپدیت کن 100% مشکلت حل میشه دیشب از تو ی سایت گی گابایت آخرین ورژن بایوس یهنی 3.3 رو دانلود و نصب کردم نمی دونم که مشکلم حل می شه به نظر شما چیکار کنم آیا مادربرد مشکلی داره ؟ یا اگه داره به نظر شما چیکار کنم بفرشتم گارانتی کمکم کنید راستی اگه یه تبدیل PS2 به USB بخرم و کیبرد رو به USB وصل کنم مشکل حل میشه ولی فکر نکنم مشکل از کیبرد باشه چون هم مدل خود هم فراسو و هم میکرولب و .. امتحان کردم ممنون خدانگهدار

negarhost
21-03-2007, 21:04
من براي چند تا از دوستام كه داشتم ويندوز مي نصبيدم همين مشكل رو داره سيستم هاي جديد اينطورين وگرنه من 6 سال پيش سيستم گرفتم هيچوقت موقع نصب همچين اروري نداده

Actros
22-03-2007, 01:35
من براي چند تا از دوستام كه داشتم ويندوز مي نصبيدم همين مشكل رو داره سيستم هاي جديد اينطورين وگرنه من 6 سال پيش سيستم گرفتم هيچوقت موقع نصب همچين اروري نداده

درسته
حالا شما اپدیت بایوس بکن
ببینیم چی میشه

E2
23-03-2007, 20:24
بله آقای negarhost درست میگه عمه من یه سیسم قدیمی داره پنتیوم 2 داره روزی 400 ویندوز روش میرختم مثل آب خوردن ولی علان که خودم سیستم خریدم با این مشکلی که پیش آمده ویندوز که می خواهم نصب کنم به گریه می افتم
راستی علان دیدم آقای Actros شما بچه کرمانشاهی بابا دمت رم منم بچه کرمانشاه ساختمان خیام تو خیام 2 واحش مال ماس من خونمون اونجاست ولی فلا توش نرفتیم دست مستاجر هست منو تو میرداماد همه می شناسن مخصوصا تو طبقه همکف مغازه آیرین بگی Eblis-248 رو میشناسی بهت معرفی می کنن علبی من مصل شما ها کسی نیستم ممنون راستی بایوس سیستم رو آبدیت کردم آخرین ورژن یهنی 3.3 رو نصب کردم ولی می ترسم که ویندوز نصب کنم من علان یه ویستا نسخه نهایی نصب کردم فعالش هم کردم همه ابدیت هاش رو هم نصب کردم به تمامی برنامه های مورد نیازم ازش با نورتون گاست یه امیج گرفتم همین امروز ویندوزم ریخته بود به هم وقتی وصل می شدم به نت 3 ثانیه بعددی سی می شدم سریع از تو Xp درایو ویستا رو فورمت کردم و در عرض 4 دقیقه ویندوزم درست شد ممنون خدانگهدار

Actros
24-03-2007, 01:31
بله آقای negarhost درست میگه عمه من یه سیسم قدیمی داره پنتیوم 2 داره روزی 400 ویندوز روش میرختم مثل آب خوردن ولی علان که خودم سیستم خریدم با این مشکلی که پیش آمده ویندوز که می خواهم نصب کنم به گریه می افتم
راستی علان دیدم آقای Actros شما بچه کرمانشاهی بابا دمت رم منم بچه کرمانشاه ساختمان خیام تو خیام 2 واحش مال ماس من خونمون اونجاست ولی فلا توش نرفتیم دست مستاجر هست منو تو میرداماد همه می شناسن مخصوصا تو طبقه همکف مغازه آیرین بگی Eblis-248 رو میشناسی بهت معرفی می کنن علبی من مصل شما ها کسی نیستم ممنون راستی بایوس سیستم رو آبدیت کردم آخرین ورژن یهنی 3.3 رو نصب کردم ولی می ترسم که ویندوز نصب کنم من علان یه ویستا نسخه نهایی نصب کردم فعالش هم کردم همه ابدیت هاش رو هم نصب کردم به تمامی برنامه های مورد نیازم ازش با نورتون گاست یه امیج گرفتم همین امروز ویندوزم ریخته بود به هم وقتی وصل می شدم به نت 3 ثانیه بعددی سی می شدم سریع از تو Xp درایو ویستا رو فورمت کردم و در عرض 4 دقیقه ویندوزم درست شد ممنون خدانگهدار

دمت جوش داداش
ساختمان خیام تو همون 4 راهس دیگه حسین آباد
تو پاساژ میرداماد .همون نرم افزار فروشی دیگه؟؟
یه آقایی توشه که خیلی باحاله مودب هستش شما همونی؟ یا یه پسری که همیشه اونجاست؟
حالا مشکلت حل شد؟ یا نه؟

E2
26-03-2007, 00:36
عزیز من همون پسرم که همیشه اونجام تازه عینکم دارم ((((((((((((((: ائن آقای مشعشی هست من همیشه اونام نرم افزار می خرم اطلاعات کسبمیکنم هر کسی هم اگه تو زمینه کامپیوتر مشکلی داشته باشه کمکش می کنم البته این دفعه باید از دیگران کمک بگیرم راستی اون ساختمان هم که گفتی درسته بله همون هست فکر کنم البته شاید تابستان بیایم اونجا از دوستان که پرسیدم گفتن 100% مشکلت با آبدیت بایوس حل میشه ممنون آقا تا بد خدانگهدار

JUDYABBOT
06-04-2007, 14:48
دوست عزیز سلام
بعضی از این کیبوردهای جدید توی محیط داس با Usb کار نمیکنند هیچ راهی هم نداره حتی اگه تو بایوس هم تعریفش بکنی شما (البته برای بار اول بعد از بستن قطعات و ریختن اونا توی کیس) من هم با این مشکل شما مواجه شده ام چاره‌ش هم اینه که یک تبدیل کوچولو از Usb به Ps2 بگیری و کیبوردت رو با Ps2 به مادربرد وصل کن با کیبورد Ps2 سیستمت رو راه بنداز بعد از نصب ویندوز اون کیبورد Usb و نصب کن تو بایوس هم Usb بودن صفحه کلید رو هم تایید کن
با تشکر
سر که نه در پای عزیزان بود بار گرانیست کشیدن بدوش

john_cooper_2006
12-04-2007, 06:42
اگه تونستي ويندوز رو نصب كني
بعد با norton ghost ازش ايميج بگير
تا مجبور نباشي هر دفعه تمام مراحل نصب رو انجام بدي
ببخشيد نميتونم بيشتر توضيح بدم
ولي حتما دانلودش كن خيلي بدرد بخوره
من خودم با اين برنامه تو 4 دقيقه ويندوز رو عوض ميكنم
من با اسم windar7min
دانلودش كردم كه داخلش آموزش هم بود