PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند تا مشکل در زمینه ویندوزم داشتم لطفعا کمکم کنید

rsh
20-03-2007, 20:08
سلام نمیدونم نفرین چه کسی دامنگیر من شد
صبح داشتم توی انترنت میگشتم که ناگهانffهنگ کرد و بلافاصله موس و ویندوز از کار افتاد ناچار از جلوی کیس ریست کردم دیدم بوت نشد البته قبلا دو سه بار این اتفاق افتاده بود و من با خاموش و روشن کردن کارم درست میشد لذا کامپیوتر رو خاموش و روشن کردم اما این بار بلافاصله بجای بوت شدن وارد صفحه ای شد که معمولا با زدن f8 وارد ان میشدم
صفحه ای شمال گزینه هایی مثل safe mode
last con........
تصمیم گرفتم وارد سیف مود شوم اما بلافاصله ریست کرد ناچار لاست کونکشن یا همان اخرین باری که ویندوز خوب کار رو میکرد امتحان کردم اما باز ریست شد
هر کاری کردم ریست میشد و وارد همان صفحه میگردید
به فکرم رسید با فلاپی بوتش کنم اخه یک فلاپی بوت همین جوری درست کرده بودم اما وقتی فلاپی رو وارد کردم صفحه ای بصورت
a:>
رو نشون داد منم نفهمیدم باید چه بنویسم که بوت شود اخه بلد نبودم
ناچار ویندوز نازنینمو که کلی توی مای دوکمنتش اطلاعات داشتم عوضش کردم
حالا چند تا سوالو مشکل دارم
1=چطور یک فلاپی بوت درست کنم و چطور به کمک ان ویندوز را بوت کنم
2=وقتی میخواستم هنگام نصب ویندوز درایو سی را فرمت کنم جلوش نوشته بود نوع فرمت ناشناخته ناچار شدم به فرمت ntfs فرمتش کنم
نکته ای که وجود داره اینه که قبلا وقتی اسکن دیسک میکردم اینکارو در دو فاز انجام میداد اما حالا اینکارو در 4 فاز انجام میده
ایا بد سکتور روی هاردم افتاده
و اگر افتاده چگونه بفهم (ممکنه بگید از طریق اسکن دیسک اما اسکن دیسک بعد از پایان فقط پیام کامل شد رو میده)
3=در ویندوز جدید قسمت help and center باز نمیشه و پیام خطا میده چگونه قسمت help رو باز کنم
اگر کمک کنید ممنون میشم

rsh
21-03-2007, 19:53
کسی نبود به داد من هیچی نفهم از کامپوتر برسه(گیمو بلدم با نصب ویندوزوچند تا چیز کوچولو موچولو)

Jalal
21-03-2007, 20:03
خوب ويندوز و نصب كردي فلاپي مي خواهي چكار

chovalier
21-03-2007, 20:16
1=چطور یک فلاپی بوت درست کنم و چطور به کمک ان ویندوز را بوت کنم
2=وقتی میخواستم هنگام نصب ویندوز درایو سی را فرمت کنم جلوش نوشته بود نوع فرمت ناشناخته ناچار شدم به فرمت ntfs فرمتش کنم
نکته ای که وجود داره اینه که قبلا وقتی اسکن دیسک میکردم اینکارو در دو فاز انجام میداد اما حالا اینکارو در 4 فاز انجام میده
ایا بد سکتور روی هاردم افتاده
و اگر افتاده چگونه بفهم (ممکنه بگید از طریق اسکن دیسک اما اسکن دیسک بعد از پایان فقط پیام کامل شد رو میده)
3=در ویندوز جدید قسمت help and center باز نمیشه و پیام خطا میده چگونه قسمت help رو باز کنم
اگر کمک کنید ممنون میشم
سلام عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

دوست خوبم اون فلاپی بوت مال ویندوز 98 باشه یا ایکس پی یا ...؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif