PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد فيلم هاي دي وي دي

Behroooz
20-03-2007, 11:11
سلام دوستان . من چند تا قيلم دي وي دي خريدم كه وقتي اون رو در روي هارد كپي ميكنم
نميشه مثل وقتي كه با دي وي دي پلير هاي خانگي اون رو پخش ميكنم بتونم زير نويس رو عوض كنم يا زبانش رو عوض كنم .

من با پاور دي وي دي بر روي كامپيوتر پخشش ميكنم . چه كنم . من شاخه اي كه فايلهاي تصويري در ان است رو كامل بر روي هارد كپي كردم
ولي باز هم مشكل دارم باهاشون .

چه كنم ؟

A.A
20-03-2007, 12:50
intervideo dvd copy platinum 5

Behroooz
20-03-2007, 15:12
intervideo dvd copy platinum 5

بیشتر توضیح بده .

amin_ajax
23-03-2007, 02:10
in axe khanoome chie gozashti agha behrooz?i

salaam azizam

tanha rahe copy kardane film haye dakhele yek dvd be tore kamel ba tasvir o seda rip kardane onas

man yek barnameye khoob behet moarefi mikonam ke mitooni bash rip koni filmaye dvd ro ba har formati ke khastii

bia in esmeshe : Advanced DVD Ripper

ya bayad beri az maghaze bekharish ya download.com search konish
bye

Inkareeeeeeeeee
23-03-2007, 02:11
درود بر شما ....
شما برای کپی کردن دی وی دی بر روی هارد به چند تا چیز احتیاج دارین(اگه فیلم باشه) ...
ضرفیت 4.5 گیگ برای هر دی وی دی ....
استفاده از یکی از نرم افزارهای زیر :
Clone DVD
DVD Shrink که روی Nero اضافه میشه
Alcohol 120%
و از این جور چیزها ...
بدرود

dkhx2000
23-03-2007, 02:48
پیشنهاد دوستان خیلی خوبه
اما اگه یه برنامه ی به اصطلاح حرومزاده توی این زمینه می خوایی اون برنامه UltraISO Media Edition هستش که اگه خواستی
اینم لینک رپید شیر با حجم 1.5 مگابایت
واستون با سریال نامبرش آپلود کردم
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Inkareeeeeeeeee
23-03-2007, 04:46
پیشنهاد دوستان خیلی خوبه
اما اگه یه برنامه ی به اصطلاح حرومزاده توی این زمینه می خوایی اون برنامه UltraISO Media Edition هستش که اگه خواستی
اینم لینک رپید شیر با حجم 1.5 مگابایت
واستون با سریال نامبرش آپلود کردم
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دستت درد نکنه ... اینو نداشتم ... امیدوارم که اهریمن یه چنتا دوس دختر باحال نصیبت کنه امسال (خداوند خسیسه) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این کایوتت منو کشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahi58
23-03-2007, 10:31
برای این که یه دی وی دی رو روی هارد داشته باشی و نگاهش کنی بهترین گزینه اینه که ازش یه Image کامل رو هاردت بگیری و بعد آن را با یک برنامه که Virtual Drive درست می کنه Mount کنی تا به طور مجازی مثل یک درایو دی وی دی واقعی توی My Computer بیاد.
پیشنهاد خودم به شما استفاده از برنامه Alcohol 120% است،بعد از نصبش از گزینه Image Making Wizard استفاده کن و سپس روی Image گرفته شده کلیک راست کن و Mount Image را بزن.
دی وی دی مثل یک درایو واقعی توی My Computer می آید و بعد از آن می تونی راحت با هر برنامه ای دوست داری نگاهش کنی.

amin_ajax
24-03-2007, 00:24
راستي

مي گم اون براي ريپ كردنش بود

ولي كلاً براي تماشا
به طوري كه همه ي منوهاشو به طور كامل داشته باشه و باز كنه

قدرتمند ترين برنامه اينه:

Ulead DVD Player

اصلآً خوراكش پخش دي وي ديه

:8:

dkhx2000
25-03-2007, 23:16
دستت درد نکنه ... اینو نداشتم ... امیدوارم که اهریمن یه چنتا دوس دختر باحال نصیبت کنه امسال (خداوند خسیسه) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این کایوتت منو کشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:35: اینا در مورد قسمت اول بود(دوس دختر:36:) اما کو دوست :17:
این کایوت هم همون گرگ بدشانس توی کارتون road runer هستش(مید مید) که من به خاطر ظلمهایی که بهش میشه (توی اون کارتن)اوردم پیش خودم