PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آيا راهي براي اضافه كردن افكتها در7 ulead video studio هست؟

رضا
16-07-2005, 18:36
چند وقت پپش از cd فروشيهاي ميدان انقلاب خيلي اتفاقي نرم افزارهاي ulead video studio 7و pinnacle studio 9 (با اين يكي در همين سايت آشنا شده بودم) را با قيمتي ارزان (300 تومان )خريداري كردم خوشبختانه به راحتي توانستم با نرم افزار اول كار كنم و كليپ مورد نظرم را بسازم.تنها مشكلي كه دارم كم بودن تعداد افكتهاي اين برنامه است و نمي دانم چطوري مي توانم افكتهاي بيشتري داشته باشم .اين را هم اضافه كنم كه نرم افزار hollywood fx را هم از همانجا خريدم كه مخصوص ساختن افكت است ولي نمي دانم چطور افكتهاي ساخته شده را به برنامه ulead اضافه كنم؟ آيا كسي مي تواند كمكم كند؟

Basafa
16-07-2005, 23:07
همانطور كه مي دانيد ميتوان از Transition Effectهاي hollywood fx در برخي برنامه هاي ديگرهم استفاده كرد كه از جمله ميتوانAdobe Premiere و Adobe after efect و
ulead media studio و غيره ...
ولي ulead video studio جزء آنها نيست(البته شايد وزژنهاي جديد hollywood fx اينجوري نباشه و ulead video studio رو هم قبول كنه) به هر حال من پيشنهاد ميكنم از ulead media studio استفاده كنيد چون حرفه اي تر هستش .
شما پس از نصب ulead media studio اقدام به نصب hollywood fx نماييد كه در هنگام نصب hollywood fx ازشما پرسيده ميشود آيا مايليد كه پلاگين و Transition Effect هاي hollywood fx به برنامه هاي ديگر مانند ulead media studio اضافه شود كه شما بايدروبروي ulead media studio تيك بزنيد پس از پايان عمليات نصب وارد برنامه Video editor از زير شاخه ulead media studio شده از پنجره Production Library منوي Transition Effect را انتخاب نماييد و ميبينيد كه يك ليست جديد بنام hollywood fx اضافه شده كه با انتخاب آن آيكن hollywood fx نمايان ميشود وبادابل كليك برروي آن پنجره مربوطه ظاهر ميشود و با آن ميتوان از تمامي افكتهاي hollywood fx در محيط ulead media studio استفاده نمود.

رضا
19-07-2005, 11:09
خیلی خیلی خیلی ممنون

majidvarnus
12-04-2006, 02:37
سلام من نتونستم اين کار را بکنم
يعني اينکه گفته بوديد هنگام نصب hollywood از شما پرسيده ميشه که مايليد که پلاگين ها به برنامه ديگه نصب بشه
ولي اين سوال يا گزينه براي من نيست ميشه راهنمايي کنيد

siadate
12-04-2006, 17:14
دوست عزيز هالي وود ويرژن شما غير از گزينه نصب بايد گزينه پلاگين هم داشته باشد تا بتوان افكت هاي مورد نظر را بر روي مديا استديو سوار كرد