PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در پخش صداي فايلهاي فلش...كمك كنيد مهمه...!

mohammad3000
16-07-2005, 17:53
سلام به دوستان گل اين قسمت كه زحمت ميكشند...
ميرم سر اصل مشكلم...
دوستان منم نميدونم چه مشكلي پيش اومده كه نميتونم حدود 1 هفته هست كه صداي فايلهاي فلش...حالا چه صوتي و چه تصويري رو بشنوم...اما تصوير رو ميبينم..فلش پلير 7 هم دارم....با برنامه فلش پلير و اينترنت اكسپلور هم باز ميكنم اما صدا نداره....هر كاري كردم درست نشد...لطفا بهم كمك كنيد چون كار مهمي دارم....منتظرم...باي :cry:

mohammad3000
18-07-2005, 13:02
سلام به دوستان عزيز...
استاد هاي محترم..بنده 3 روزه اين مشكل رو مطرح كردم..حتي يه نفر هم بهمم جواب نداده..از شما توقع بيشتري دارم...لطفا هر چه زودتر كمكم كنيد.... :roll: :(

Shahin King
18-07-2005, 13:31
سلام
اين مشكل براي من هم پيش اومده بود . ويندوزم رو عوض كردم حل شد .
دوستان اگه علتش رو مي دونن . راهنمايي كنن .
منتظريم.

قربانتان : شاهين كينگ

Soda
18-07-2005, 15:14
پلاگين فلش يا در واقع activex فلش كه براي ويندوز هست رو يه بار ديگه نصب كنين شايد درست شد
از سايت ماكرو مديا ميتونين دانلود كنين

mohammad3000
18-07-2005, 15:25
soda, جان..
سلام...اميدوارم خوش و خرم باشي..با تشكر از شما و شاهين جان ميخواستم يه زحمتي شما بكشي..ميشه استاد لينك هميني كه گفتي واسم بذاري چون من هر چي گشتم پيدا نكردم..مرسي...منتظرم..فدات...ب اي :oops:

Soda
18-07-2005, 15:31
سلام و حتما
خودم آپلودش كردم
اميدوارم كار كنه
اينم لينكش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad3000
18-07-2005, 18:25
soda, جان گل..
ممنونم از زحمتي كه كشيدي..استاد من دانلودش كردم..نصب هم كرم...اما تاثيري نداشت...بازم صدا نداره.....استاد نميدوني امكان داره مشكل ديگه از چي باشه...آخه من نميخوام ويندوزمو عوض كنم...ميخوام يخ جوري راهش بندازم..چون سايت دارم احتياج شديدي به فلش دارم...شما يا دوستان ديگه لطف كنين يه راه حلي واسه بنده بگين...منتظرم بد جوري..فداي شما....فعلا

sa3er
18-07-2005, 23:15
شما نفرموديد از چه bowrser ی استفاده می کنيد...
از هر browser ی که استفاده می کنيد مطمئن شويد که تنظيمات زير در option/preference مرورگر فعال باشند:

Opera : Enable sound in web pages
IE : Play sound in web pages
و غيره....

نصف شب خوش!

mohammad3000
19-07-2005, 09:43
sa3er, جان سلام..
استاد من از اينترنت اكسپلورر استفاده ميكنم...در ضمن چكشون كردم اونايي كه شما فرمودي...!بازم درست نشد...تو رو خدا بهم كمك كنين.... :cry:

sa3er
19-07-2005, 12:22
سلام محمد عزيز؛
طبق تحقيقاتی که بنده ار منابع مختلف انجام دادم متاسفانه تاکنون مسئولين و برنامه نويسان macromedia هم راه حلی تضمينی برای رفع اين مشکل را ندارند.. ولی توصيه های زير را ارائه نموده اند... از منوی start گزينه run و سپس دستورات زير:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همانطور که مشاهده می کنيد macromedia امکان داده که احتمال اينکه بعضی از برنامه های ديگر اين دو فايل رو overwrite کرده باشند موجود هست و ان موجب اختلال در عملکرد activex شرکت macromedia خواهد شد... شما با دستورات فوق می بايست فايلهای ذکر شده را از CD ويندوز خود بازيابی کنيد... دقت کنيد که منظور از x درايور cd rom شما هست. و y درايوری که شما ويندوز را در آن نصب نموده ايد.

و اما راه حل بعدی:
در قسمت Sound And Audio Devices از بخش control panel
در تب Audio
در frame با عنوان Sound Recording و از منوی کشويی Preferred device نام کارت صوتی خود را انتخاب کنيد...

گزارش شده که کاربری همچين مشکلی داشته و Preferred Device روی modem 0 lineplayback قرار داشته که با اصلاح آن يعنی انتخاب نام مرتبط با کارت صوتی مشکل بر طرف شده است..

در هر صورت اين تمامی توضيحاتی بود که بنده توانستم خدمتون عرض کنم؛
اميدوارم که مشکل شما حل بشه..

راستی پيشنهاد می کنم يک بار ويندوز رو reisntall کنید... به زبان ساده تر یعنی ويندوز را از همان محيط خود مجددا روی خودش نصب کنيد... فايلهايی که احيانا توسط برنامه های ديگر overwrite شده اند بازيابی خواهند شد و به احتمال زياد مشکل حل خواهد شده... لازم به ذکر است که در اين حالت از نصب هيچ کدام از اطلاعات شما از بين نخواهند رفت و ويندوز تنها فايلهای اصلی خود را مجددا نصب خواهد نمود.
درود.