PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری یه فایل رار بدون پسورد رو بازش کنم ( ارسال فیلم 300 برای کسی که بتونه کمک کنه )

soooot
19-03-2007, 20:53
سلام :45:
من یه مشکل بزرگ دارم که باید خیلی فوری حلش کنم :19:
لطفا هر کسی میدونه کمک کنه :41:
من یه فایل رار ( زیپ شده به وسیله وین رار ) که داخلش فیلم 300 هست دارم که پسورد روشه و پسوردش رو نمیدونم ، این فایل چند تکه هست و وقتی آن زیپش میکنیم تکه هاش اتو ماتیک به هم وصل میشه ولی آخرش میزنه پسورد اشتباهه و دوباره برمیگرده به حالت اول :37:
کسی میدونه چجوری میتونم این فایل رار رو بدون پسورد بازش کنم ؟ :sad:
هر کسی که بتونه کمکی بکنه که باهاش این فایل رو باز کنم فیلم 300 رو که داخل این فایل هست رو براش پست میکنم :43:

D@MUN
19-03-2007, 21:10
قید نرم افزارهارو به نظر من بزن چون اگه پسوردش زیاد باشه عمرا پیدا نمیکنه. حالا از چه سایتی دانلود کردی ؟

techno
19-03-2007, 21:14
حالا برای امتحان این برنامه ها رو دانلود کن احتمال زیاد جواب میدن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی ببین اگه نام فایل،اسمی داخل کروشه داره اون احتمالا پسوردشه مثلا:super_software_[secret9].rar که اینجا secret9 پسورده!
اگرم فایل رو از p2p گرفتی ببین توی کامنتهای فایل(توی قسمت سرچ برنامه) که وقتی موس رو روی فایل میبری میاد شاید پسورد رو نوشته باشه.

soooot
19-03-2007, 21:54
هیچ اسمی داخل کروشه اینها نداره :45:
از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کردم و اونجا نوشته که پسوردش هم همین اسم سایته ولی من و خیلیهای دیگه همین مشکل اشتباه بودن پسورد رو داشتیم و صاحب سایتش هم دائم الکی زیر نظرات کاربرانی که مشکل داشتن مینویسه جواب مشکل شما به ایمیلتان ارسال شد ، در حالی که هیچ ایمیلی برای هیچ کس نمیفرسته و انگار جوابی هم نداره که بده چون در پیام عمومی مشکلات رو حل نمیکنه :weird:
با برنامه ها هیچ کاری نتونستم بکنم ، اصلا برنامنه هائی که گذشتی کرک هم ندارن که آخه ، حالا فرض کنیم مثلا یکی از فایل ها خراب باشه که اینجوری میکنه ، چجوری میتونم بدون اینکه فیلهای احتیاجی به به هم چسبونده شدن داشته باشن اونها رو آن زیپ کنم و ببینمشون ؟ :19:

site_hamid
19-03-2007, 23:39
هیچ اسمی داخل کروشه اینها نداره :45:
از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کردم و اونجا نوشته که پسوردش هم همین اسم سایته ولی من و خیلیهای دیگه همین مشکل اشتباه بودن پسورد رو داشتیم و صاحب سایتش هم دائم الکی زیر نظرات کاربرانی که مشکل داشتن مینویسه جواب مشکل شما به ایمیلتان ارسال شد ، در حالی که هیچ ایمیلی برای هیچ کس نمیفرسته و انگار جوابی هم نداره که بده چون در پیام عمومی مشکلات رو حل نمیکنه :weird:
با برنامه ها هیچ کاری نتونستم بکنم ، اصلا برنامنه هائی که گذشتی کرک هم ندارن که آخه ، حالا فرض کنیم مثلا یکی از فایل ها خراب باشه که اینجوری میکنه ، چجوری میتونم بدون اینکه فیلهای احتیاجی به به هم چسبونده شدن داشته باشن اونها رو آن زیپ کنم و ببینمشون ؟ :19:

اگر همه فایلهات درست دانلود شده و تمام چرت و پرت هایی که تو وبلاگ گفته شده رو انجام دادی و ...
این پسوردم امتحان کن:

/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر نشد زمانی که فایل رو بصورت کامل ساخت (Unzip) کرد و خطا داد، قبل از اینکه خطا رو OK یا Cancel کنی با زدن Ctrl+Alt+Del برنامه مخصوص زیپ (Winrar, Winzip,...) رو از حافظه خارج کن یا اگه نتونستی اصلا سیستم رو بصورت سخت افزاری ریست کن. بعد بیا و فایلت رو از اونجایی که باز کرده بودیش وردار، حالشو ببر :46: