PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با برنامه IconCool GIF Animator

mramin
19-03-2007, 17:52
سلام
من وقتی میخوام عکسی رو با برنامه IconCool GIF Animator باز کنم پیغام خطا میده و باز نمیکنه!کسی میدونه مشکل چیه؟

Elfin-D
19-03-2007, 22:03
سلام
من وقتی میخوام عکسی رو با برنامه IconCool GIF Animator باز کنم پیغام خطا میده و باز نمیکنه!کسی میدونه مشکل چیه؟
چه پیغام خطایی میده؟

mramin
20-03-2007, 10:00
پیغام های مختلفی میده...این مثلا یکیشه:
Access violation at address 1FEB1112 in module 'LFGIF14N.DLL'.Read of address 00000015.
این پیغام رو وقتی داد که من یه عکس GIF باز کردم که دارای 7 تا فریم هست...بعد خواستم یه بنر دیگه باز کنم که بذارم روش این پیغام رو داد...
یه پیغام دیگه اینه:
LEADImage1
Error code:-14
Save:Not able to open file
این پیغام رو وقتی داد که میخواستم روی فریم 1 جلوه بدم از طریق منوی Video
این پیغام هم موقعی داد که میخواستم یه بنر با پسوند jpg رو از طریق منوی File و گزینه Open Image انتخاب کنم:
Access violation at address 1FDC2934 in module 'LFICA14N.DLL'.Read of address 00000009
اون دوتا پیغام اولی رو موقعی که برنامه رو میبندم و دوباره باز میکنم نمیده!ولی وقتی که مثلا الان دارم روی یه بنر کار میکنم و بعد اون بنر رو میبندم و حالا میخوام یه بنر جدید از طریق گزینه Open GIF از منوی File باز کنم این خطا ها رو میده!!
ولی پیغام اخری که مربوط به عکس هست رو همیشه میده.
این برنامه مثل فتوشاپ پالت History نداره تا اگه جاییش رو نخواستیم برگردیم عقب.گزینه undo به کارم نمیاد.
در ابتدای شروع برنامه یه صفحه میاد که Association نام داره باید توی این صفحه گزینه Close رو بزنم یا Association Now؟؟؟من هر دو حالت رو امتحان کردم فرقی نکرد!
چطوری میشه وسط یه فریم مثلا 7 فریم هست و میخوام روی فریم شماره 4 یه جلوه بدم...هر کاری میکنم نمیشه و پیغام خطا میده...باید همیشه روی فریم اخری جلوه بدم تا قبول کنه!
اگه این مورد رو هم توضیح بدید ممنون میشم چون خیلی برام مهم هست.

با تشکر.

kingweb
20-03-2007, 10:11
mramin عزیز باید مشکل از برنامه باشه چون من این نرم افزار رو دارم و باهاش کار می کنم بهتره این نرم افزار را یک بار کاملا پاک کنید و دوباره بریزید

با سپاس

Elfin-D
20-03-2007, 11:13
mramin عزیز باید مشکل از برنامه باشه چون من این نرم افزار رو دارم و باهاش کار می کنم بهتره این نرم افزار را یک بار کاملا پاک کنید و دوباره بریزید

با سپاس
دقیقا همینطور هست

mramin
20-03-2007, 14:02

با سپاس

من این کار رو چند بار انجام دادم ولی فایده ای نداره...نمیدونم عیبش از کجاست!

میشه لینک دانلود این برنامه ای رو که شما دارید رو برام بذارید؟؟شاید عیب از خود برنامه باشه...من این برنامه رو اگه اشتباه نکنم از خود سایت p30world دانلود کردم...بهر حال ممنون میشم لینک دانلودی رو که خود شما دانلود کردی+کرک رو برام بذاری.