PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Infernal

Oracle_Eldorado
19-03-2007, 11:48
با سلام . من امروز دیدم اینجا هنوز اینطور تاپیکی ایجاد نشده .
این بازی از گرافیک بسیار بالایی برخورداره . داستانش رو هم من زیاد نفهمیدم ! چون روی سیستم من زیاد جواب نداد . این هم چند تا عکس از این بازی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این هم لینک دانلود تریلر :
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

smahdis
19-03-2007, 19:12
مشخصات سيستميش چيه؟
ميشه بگي؟
كي وارد ايران شده؟

*PiNk PaNTHeR*
19-03-2007, 22:05
از همون یک عمکس معلومه تکراریه. حف شد منتظر یک بازی خوبم...

M O H S E N
19-03-2007, 23:39
من داستانش رو خوندم بازی چندان جالبی نیست و شبیه هاف لایف است.

Metalzadeh
20-03-2007, 00:28
من داستانش رو خوندم بازی چندان جالبی نیست و شبیه هاف لایف است.

مگه Half Life بازی جالب نیست ؟ :13:

Oracle_Eldorado
20-03-2007, 10:25
سیستم بالایی میخواد . توی Read Me بازی اینا بود :
Minimum
VGA : 6200 XFX Geforce
Ram : 512
CPU 2.4 Full AMD
Maximum
VGA : 6800 XFX Geforce
Ram : 1 GIG
CPU : 3.2
گیم پلی که خیلی رونه . هوش مصنوعی عالی کار شده . یعنی دشمن یه جا منتظر نمیشه که تو اونو بکشی هی جاخالی میده . گرافیک هم عالی کار شده . به در و دیوار که تیر میزنی گچش میریزه ! تیر میزنی به آکواریوم زمین میشه پر از آب و ماهی در حال جون کندن ! انگار سازندگان به طراحی ماهی ها هم خیلی توجه کردند !
نه عزیزم کجاش تکراریه ؟ خیلی هم جالبه .

ALI_PERS!@N
30-03-2007, 23:47
aziz man daram rip shodeye bazi ra download mikonam

man ghabllan resident evil 4 ra dwonload kardam ravoon bood
aya in ham ravoon hast
in systeme mane
ram = 512
graphic = ATI radeon Xpress 200M 128mb
CPU= celeron M420

age systemam ashghale va nemishe begp kojash moshkele

Oracle_Eldorado
31-03-2007, 11:21
aziz man daram rip shodeye bazi ra download mikonam

man ghabllan resident evil 4 ra dwonload kardam ravoon bood
aya in ham ravoon hast
in systeme mane
ram = 512
graphic = ATI radeon Xpress 200M 128mb
CPU= celeron M420

age systemam ashghale va nemishe begp kojash moshkele

فقط ممكنه يكم كارت گرافيكت كم بياره . راستي CPU چنده ؟ 4.2 ؟

kkain-blood
31-03-2007, 16:04
من تمومش کردم به نظر من خیلی عالی بود داستان خوبی هم داشت در کل خیلی جالب بود!

Oracle_Eldorado
31-03-2007, 17:11
من تمومش کردم به نظر من خیلی عالی بود داستان خوبی هم داشت در کل خیلی جالب بود!

خوب داستان رو توضیح بده عزیزم

kkain-blood
31-03-2007, 22:14
داستان بازی در واقع همون جنگ قدیمی دو گروه خیر و شرهست من اسم گروها رو دقیقا یادم نمیاد برای همین از واژه خیرو شر راستفاده میکنم داستان از جایی شروع میشه که گروه خیر بهترین مامور خود (linux)رو کنار میزاره وحتی تصمیم میگیره اونو از بین ببره در همین زمان شخصی به نام mr.blackhc از linuxمیخواد به گروه اونا بپیونده (همون گروه شر)تا هم ازش حمایت شه و هم از قدرتهای جهنمی برخوردار شهlinuxهم قبول میکنه mr.blackبه اون قدرتهای جهنمی رو میده و ازش میخواد بره به ماموریتی که قبلا تمام مامورینش تو اون کشته شدن اون باید اطلاعاتی راجب به شخصیتی به نام پروفسور ولف و تحقیقاتش به دست بیاره ....
اگه بیشتر توضیح بدم ممکنه برای کسانی که هنوز بازی نکردن جذابیت بازی از دست برو ولی خوب اگه خواستین بقیشم مینویسم!
تو این بازی شما از قدرتهای زیادی برخوردارین میتونین قدرت شلیکتون رو با نیروهای جهنمی افزایش بدین میتونین با تله پورت به چند منطقه مختلف انتقال پیدا کنین و......

kkain-blood
31-03-2007, 22:20
داستان بازی در واقع همون جنگ قدیمی دو گروه خیر و شرهست من اسم گروها رو دقیقا یادم نمیاد برای همین از واژه خیرو شر راستفاده میکنم داستان از جایی شروع میشه که گروه خیر بهترین مامور خود (linux)رو کنار میزاره وحتی تصمیم میگیره اونو از بین ببره در همین زمان شخصی به نام mr.blackhc از linuxمیخواد به گروه اونا بپیونده (همون گروه شر)تا هم ازش حمایت شه و هم از قدرتهای جهنمی برخوردار شهlinuxهم قبول میکنه mr.blackبه اون قدرتهای جهنمی رو میده و ازش میخواد بره به ماموریتی که قبلا تمام مامورینش تو اون کشته شدن اون باید اطلاعاتی راجب به شخصیتی به نام پروفسور ولف و تحقیقاتش به دست بیاره ....
اگه بیشتر توضیح بدم ممکنه برای کسانی که هنوز بازی نکردن جذابیت بازی از دست برو ولی خوب اگه خواستین بقیشم مینویسم!
تو این بازی شما از قدرتهای زیادی برخوردارین میتونین قدرت شلیکتون رو با نیروهای جهنمی افزایش بدین میتونین با تله پورت به چند منطقه مختلف انتقال پیدا کنین و......

ALI_PERS!@N
31-03-2007, 23:56
mishe lotfan link download bazi rip shode ra bezarin mikham 1 rooze download she na 2 rooze

age link mostaghim bashe yani 1 linke download ya 2 ta ke hay nakhad beram site va amadash konam va be karam beresam bashe aliye bacheha

hadidevil
01-04-2007, 08:23
من تو اون اتاق که لیزر داره وقتی رد بشی آژیر میزنه باید چیکار کنم

مرحله اول

kkain-blood
01-04-2007, 13:45

مرحله اول
اگه منظورت اونجاست که دو تا لیزر هست و اگه باهاشون برخورد کنی در بسته میشه باید با قدرت تله پورت از دور وارد اتاق بشی و فرستنده های لیزر رو با تیر بزنی.

Oracle_Eldorado
01-04-2007, 17:55
mishe lotfan link download bazi rip shode ra bezarin mikham 1 rooze download she na 2 rooze

age link mostaghim bashe yani 1 linke download ya 2 ta ke hay nakhad beram site va amadash konam va be karam beresam bashe aliye bacheha

اینجا :

مرسی جالب بود .

ماراتون
28-05-2007, 01:35
در مرحله آخر. قسمت آخر كه بايد شخصا با پروفسور Wolf مبارزه كني . در حالي كه پروفسور روي صندلي خود در ميان هوا سوار هست . بايد چيكار كني. من كه نتونستم بفهمم . نقطه ضعفش چيه.

mehdi_ag
28-05-2007, 11:40

مرحله اول

دوبار جلو بده تا معلق بزنه. در اين حالت نامرئي ميشه و ميتونه رد بشه.

+
+
+

بازي گرافيك، موسيقي و صداي خوبي داره ولي داستان و هيجان بازي به نظر من اصلا چيزي براي گفتن نداره و خيلي معموليه. (البته اين نظر شخصيه منه)

Optimus Prime
28-05-2007, 19:12
در مرحله آخر. قسمت آخر كه بايد شخصا با پروفسور Wolf مبارزه كني . در حالي كه پروفسور روي صندلي خود در ميان هوا سوار هست . بايد چيكار كني. من كه نتونستم بفهمم . نقطه ضعفش چيه.
دوست عزیز مرحله آخر بازی نیست حالا حالا باید بری جلو:46: بلید با هر اسلحه که داری با Right Click Charge کنی و بزنی بهش تا کارش تموم بشه!زیاد طولانیه فقط.

byebye
29-05-2007, 00:04
در مرحله آخر. قسمت آخر كه بايد شخصا با پروفسور Wolf مبارزه كني . در حالي كه پروفسور روي صندلي خود در ميان هوا سوار هست . بايد چيكار كني. من كه نتونستم بفهمم . نقطه ضعفش چيه
راهنمايي salber اشتباهه!!! :13: :13:
با استفاده از روحت برو پشت پروفسور و چندتا تير بزن به كپسول پشتش تمامه :10: :10:

DaRiOuShJh
29-05-2007, 00:05
دوستان خسته نباشید!

به نظر من این بازی، اصلا جالب نیست و یه مقدار اعصاب خورد کن و طول و دراز داره مخصوصا قول هاش! (البته اگه بشه به این نام خوندتشون)

البته نظر شخصی بود!:10:

Optimus Prime
29-05-2007, 06:24
با استفاده از روحت برو پشت پروفسور و چندتا تير بزن به كپسول پشتش تمامه :10: :10:
آره راست می گی,چون پست سره هم گیم می زنم و تموم می کنم یادم نبود چطوری ردش کردم,راستشو بخوای می خواستم اینو بگم اما مطمئن نبودم چطور رد کرده بودم این تیکشو.:10: :46: :31:

ماراتون
01-06-2007, 00:12

ممنون. دستت درد نكنه . راستي كلا چند تا ماموريت يا mission هست

kratos1
01-06-2007, 01:42
مث اينكه كشتن اين غولهاي مفنگي
اينفرنال هم واسه همه مسئله شده...

Mahdi.M
24-06-2007, 00:29
در مرحله اول چه طوری رئیسو بکشم

Optimus Prime
24-06-2007, 00:41
در مرحله اول چه طوری رئیسو بکشم
دوست عزیز اگه منظوزت اونیه که بالا کنار تله کابین وایساده باید پناه بگیری پشت جعبه ها و چراغهایی رو که رئیس روشن می کنه بزنی تا Aura از Angelic تبدیل بشه به Abbys بعد با شارژ اسلحه(Right Click) رئیسو بزن.اینقدر این کارو تکرار کن تا بمیره.

Mahdi.M
24-06-2007, 13:37
آره ولی هر چه قدر چراغارو می زنم هیچی نمیشه

Optimus Prime
24-06-2007, 14:02
آره ولی هر چه قدر چراغارو می زنم هیچی نمیشه
رئیس هر موقع یه سری چراغ روشن می کنه اونارو بزن وقتی چراغا خاموش شدند می تونی قدرت شیطانیتو شارژ کنی(خودش اتوماتیک شارژ می شه)بعد با هر اسلحهای که داری کلیک راست رو بگیر تا قدرت آتشو زیاد کنه(از آتیش گرفتن دست Lennox می فهمی)بعد به رئیس شلیک کن.بعد 2 باره رئیس چراغارو روشن می کنه که باعث می شه انرژی شیطانیت تحلیل بره که این کار رو هی تکرار کن.

mehdi_ag
25-06-2007, 10:42
نظر منو مي خواين خودتونو با Infernal الاف نكنين. من 3 تا ماموريتش رو رفتم. درسته كه اول كار گرافيك و محيط بازي و حركتا بد نيست ولي كم كم تكراري مي شه و از اونجايي كه داستان (البته به نظر من) اصلا دلچسب نيست حوصله آدم سر ميره. من كه تقريبا گذاشتمش كنار و رفتم سراغ يه بازيه ديگه.

باز مونده به نظر خودتون ولي به نظر من تلف كردن وقته!

ماراتون
27-06-2007, 00:34
من كه تا اخرش رفتم و حال كردم مخصوصا كه دو مرحله آخر غولهاي بازي پشت سر هم هستند

vitamin2002
19-07-2007, 20:51
در مرحله كه بايد شخصا با پروفسور Wolf مبارزه كني . در حالي كه پروفسور روي صندلي خود در ميان هوا سوار هست . بايد چيكار كني. من كه نتونستم بفهمم . نقطه ضعفش چيه teleport ( دگمه q ) را می زنم در نزدیک پرفسور ولی روشن نمی شود تا بروم نزدیکش و بزنمش

Optimus Prime
19-07-2007, 23:38
در مرحله كه بايد شخصا با پروفسور Wolf مبارزه كني . در حالي كه پروفسور روي صندلي خود در ميان هوا سوار هست . بايد چيكار كني. من كه نتونستم بفهمم . نقطه ضعفش چيه teleport ( دگمه q ) را می زنم در نزدیک پرفسور ولی روشن نمی شود تا بروم نزدیکش و بزنمش
یاید یه جوری خودتو برسونی به پشتش و پشت صندلیشو هدف بگیری.

vitamin2002
19-07-2007, 23:39
نمی شود چه طوری

ماراتون
20-07-2007, 00:33
ببين ويتامين 2002 بايد اول از دستش فرار كني وقتي به قدر كافي ازش دور شدي بايد تلپورت رو بزني بري پشت صندلي پروفسور و به كپسولهايي كه پشت صندليش بسته ( و فكر كنم رنگش سبز بود) شليك كني چندبار كه اينكار رو بكني كارش تمومه

namber_one
22-07-2007, 11:37
با سلام
ميشه سيو بعد از مرحله پروفسور رو بذاريد
اگر بذاريد ممنون ميشم
با تشكر

namber_one
22-07-2007, 18:54
آقا لطفا يكي ما رو تحويل بگيره

Oracle_Eldorado
22-07-2007, 19:19
NumberOne باید یکمی تحمل داشته باشی . چون کسی که سیو رو آماده واسه شما نداره . باید یه نفر بازی رو نصب داشته تا واست رد کنه و بزاره .

namber_one
22-07-2007, 20:00
سلام
ببخشيد
چاكر كاربراي فعال هم هستيم
با عرض شرمندگي
عجله كردم
اشتباه كردم

vitamin2002
23-07-2007, 10:25
من رد کردم اون مرحله را فقط سیو من مرحله آخر و زمانی است که با 2 دیو مبارزه می کند ولی می توانم راهنمای کامل برای تو بنویسم
اول از همه باید استوانه های زرد رنگ را دور تا دور پایگاه وسطی ( همون جایی که پروفوسر در بالایش است ) یکی یکی با شلیک نابود کنی
سپس بعد از نشان دادن دمو در پایین پایگاه 5 تا گوی ( توپ ها ی گرد دارن در هوا ( در فضای خالی پایین پایگاه ) می چرخند باید از یکی از قدرت هایت استفاده کنی و آن گوی ها را از جایشان برداشته و به بالا برده و سپس رها بکنی تا گوی به زمین برخورد کرده و بشکند ( قدرت مورد نظر را باید با استفاده از نگه داشتن ctrl و باز شدن تجهیزات در سمت راست یک وسیله است که یک دست است ان را برمی داری ) این کار یعنی برداشتن گوی و رها کردن گوی از بالا را برای شکستن گوی ها برای تمامی گوی ها انجام می دهی سپس بعد از پایان کردن شکستن باز دمو نشان می دهد و این بار پروفسور از پایگاه خود به پایین می آید این بار با استفاده از قدرت teleport همان کلید q در کیبورد به پشت پروفسور رفته و با استفاده از قدرت شلیک کردن ( همان کلید سمت چپ ماوس که باید نگه داشته بعد از پیدا کردن قدرت رها کنی ) به پشت لوله های سبز رنگ شلیک کنی این کار را باید چندین بار انجام بدهی تا پروفسور کشته گردد
از این واضح تر بلد نبودم بنویسم

vitamin2002
23-07-2007, 12:04
توانستی بروی و یا نه ؟

namber_one
23-07-2007, 15:14
با سلام
از راهنماييه كاملي كه كردي متشكرم
ولي من قبلا اين كارها رو كردم و بعد از نابودي گوي ها نه دمو نشون ميده و نه پروفسور مياد پايين
اگه ميتوني سيو گيم رو بذارم و برام رد كن و اگه نميتوني از راهنماييت ممنونم
با تشكر

vitamin2002
23-07-2007, 17:31
سیو گیم را بزار

vitamin2002
23-07-2007, 17:48
اگه بشود در رپید شیر بزار

vitamin2002
23-07-2007, 17:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزاری خوب می شود

namber_one
23-07-2007, 18:43
سلام
شانسي شانسي و به طرز وحشتناكي تخيلي بعد از تركوندن گوي ها يه دمو نشون داد وتونستم ولف رو بكشم و برم مرحله بعد
ازت ممنونم
من كه ديگه نميخوام ولي اگه سيو رو لازم داري برات بذارم
با تشكر

namber_one
23-07-2007, 19:01
يكي ميتونه بهم بگه بازي چند تا مرحله داره؟

Optimus Prime
23-07-2007, 19:19
يكي ميتونه بهم بگه بازي چند تا مرحله داره؟
5 تا Mission اصلی.

namber_one
23-07-2007, 20:48
سلام
توي اون مرحله كه يه هليكوپتر بهم حمله ميكنه و دختره رو بستن
بايد چكار كنم

Optimus Prime
23-07-2007, 21:02
سلام
بايد چكار كنم
بایدموشک انداز که تو همون منطقه است بر داری و هلیکوپتر را بزنی.

vitamin2002
23-07-2007, 21:43
سلام
شانسي شانسي و به طرز وحشتناكي تخيلي بعد از تركوندن گوي ها يه دمو نشون داد وتونستم ولف رو بكشم و برم مرحله بعد
ازت ممنونم
من كه ديگه نميخوام ولي اگه سيو رو لازم داري برات بذارم
با تشكر

نه نمی خواهم متشکرم 2 و یا 3 تا بازی اکشن خوب که خودت پسندیدی برام معرفی کن

vitamin2002
23-07-2007, 21:44
سلام
بايد چكار كنم

7 و یا 8 بار باید با موشک باقدرت سمت راست ماوس بزنی هلیکوپتر را

namber_one
23-07-2007, 21:57
دستت درد نكنه
درضمن اسم بازي ميخواستي كه من از بازي زير بيشتر خوشم اومده
manhunt

namber_one
23-07-2007, 22:43
آقا من توي مرحله 5 كه همراه دختره هستم گير كردم
به يه در ساختمون رسيدم كه 3 تا قفل داره و فقط يه دونه از اين چيزاي قرمز كنار در هست
وقتي فعالش ميكنم فقط يه قفل باز ميشه وبعد از چند لحظه بسته ميشه
اون دور و بر چيز ديگه اي هم نبود كه با تلپورت برم بقيه قفل ها رو باز كنم
كمك كنيد ممنون ميشم vitamin2002 و بقيه كاربران p30world

vitamin2002
23-07-2007, 23:31
اگر تونستی یه عکس بزار از صحنه
ولی فکر کنم در جایی گیر کرده ای که یه کمی بالاتر نگاه کنی منضور در بالای در 2 تا کلید دیگر است شاید هم تو نمی توانی ببینی چون در نزدیک در هستی و دید کامل نسبت به بالای در کاملا نداری 4 و یا 5 متر از در دور بشو می بینی بالای در یه محوطه سکو مانند است در دیوار آنجا کلید است که با teleport که خودتم می دانی باید پشت سر هم teleport 3 مرحله ای انجام بدی که کلید ها بسته نگردد

vitamin2002
23-07-2007, 23:33
آقا من توي مرحله 5 كه همراه دختره هستم گير كردم
به يه در ساختمون رسيدم كه 3 تا قفل داره و فقط يه دونه از اين چيزاي قرمز كنار در هست
وقتي فعالش ميكنم فقط يه قفل باز ميشه وبعد از چند لحظه بسته ميشه
اون دور و بر چيز ديگه اي هم نبود كه با تلپورت برم بقيه قفل ها رو باز كنم
كمك كنيد ممنون ميشم vitamin2002 و بقيه كاربران p30world

اگر تونستی یه عکس بزار از صحنه
ولی فکر کنم در جایی گیر کرده ای که یه کمی بالاتر نگاه کنی منظور در بالای در 2 تا کلید دیگر است شاید هم تو نمی توانی ببینی چون در نزدیک در هستی و دید کامل نسبت به بالای در کاملا نداری 4 و یا 5 متر از در دور بشو می بینی بالای در یه محوطه سکو مانند است در دیوار آنجا کلید است که با teleport که خودتم می دانی باید پشت سر هم teleport سه مرحله ای انجام بدی که کلید ها بسته نگردد

namber_one
24-07-2007, 08:15
سلام
دوباره مزاحم شدم ولي فكر كنم آخرين پرسش من درباره بازي باشه
من تو مرحله 5 اون يارو كه يهو به يه چيز آبي رنگ تبديل ميشه كشتم ولي هر كاري ميكنم اون كه شبيه اهريمن هست و آتيش ميزنه رو نتونستم نابود كنم
نزديك 5 دقيقه بود داشتم با اسلحه پلاسما ميزدمش
لطفا كمك كنيد.
با تشكر

vitamin2002
24-07-2007, 10:23
سلام
دوباره مزاحم شدم ولي فكر كنم آخرين پرسش من درباره بازي باشه
من تو مرحله 5 اون يارو كه يهو به يه چيز آبي رنگ تبديل ميشه كشتم ولي هر كاري ميكنم اون كه شبيه اهريمن هست و آتيش ميزنه رو نتونستم نابود كنم
نزديك 5 دقيقه بود داشتم با اسلحه پلاسما ميزدمش
لطفا كمك كنيد.
با تشكر

دیگر به پایان بازی رسیده ای 2 نکته را باید بدانی 1) دیو اول را باید بکشی 2 ) زحمت نکش که دیو دوم را بکشی چون نمی توانی
برای کشتن دیو دوم 3 کار باید انجام بدهی که قبل از توضیح مختصر توضیح در مورد دیو بدهم
دیو را با سلاح مسلسل و آن هم با قدر سمت راست ماوس بزن بعد از زدن مکرر دیو برای تجدید نیرو به زمین می نشیند که این نشستن در روی زمین به تو 10 ثانیه فرست می دهد تا آن 3 کار را انجام بدهی
1 ) در محوطه ای که دیو است در دور تا دور آن محوطه 3 تا کامپیوتر مانند است یکی از آن 3 تا سبز رنگ و 2 تای دیگر قرمز رنگ است پس باید در آن فرصت 10 ثانیه ای بروی به سوی آن کامپیوتر سبز رنگ و در روی کامپیوتر کلید e را بزنی تا عملیات در کامپیوتر انجام دهد فقط مواظب باش تا دیو از زمین بلند نشود چون در آن موقع ممکن است جان تو در 4 ثانیه کمتر شود و بمیری برای این منظور توصیه می گردد قبل از رفتن به سوی کامپیوتر save بکنی
حالا بعد از انجام عملیات در روی کامپیوتر یک دمو نشان خواهد داد که یک گوی بزرگ از وسط محوطه و از بالا آویزان خواهد شد ( که این گوی را در داخل هواپیما اگر یادت باشد می خواستی از هوا بندازی به زمین ) حال در همان دمو خواهی دید که یک سکو مانند برای رسیدن به این گوی باز خواهد شد که باید بروی به طرف گوی و در روی گوی کلید e را بزنی ( در این قسمت که به سمت گوی می روی قبل از رد شدن از سکو و رسیدن به گوی باید دیو را با سلاح بزنی تا برای تجدید نیرو به زمین بنشیند اگر این کار را نکنی زود خواهی مرد )
2 ) کار های گفته شده را برای کامپیوتر دوم که بعد از عملیات اول روشن شده انجام داده باز یک سکو باز می شود
3 ) کار های گفته شده را برای کامپیوتر سوم که بعد از عملیات اول روشن شده انجام داده باز یک سکو باز می شود
بازی تمام می گردد کمی توضیح بلند شد ولی خواستم توضیح کاملی بدهم

vitamin2002
24-07-2007, 10:27
اگر نتوانستی کامپیوتر ها را پیدا کنی و یا نتوانستی بروی بگو تا save آخرین ثانیه یعنی زمانی که باید یک دگمه یعنی e را بزنی برات بزارم

namber_one
24-07-2007, 12:11
دیگر به پایان بازی رسیده ای 2 نکته را باید بدانی 1) دیو اول را باید بکشی 2 ) زحمت نکش که دیو دوم را بکشی چون نمی توانی
برای کشتن دیو دوم 3 کار باید انجام بدهی که قبل از توضیح مختصر توضیح در مورد دیو بدهم
دیو را با سلاح مسلسل و آن هم با قدر سمت راست ماوس بزن بعد از زدن مکرر دیو برای تجدید نیرو به زمین می نشیند که این نشستن در روی زمین به تو 10 ثانیه فرست می دهد تا آن 3 کار را انجام بدهی
1 ) در محوطه ای که دیو است در دور تا دور آن محوطه 3 تا کامپیوتر مانند است یکی از آن 3 تا سبز رنگ و 2 تای دیگر قرمز رنگ است پس باید در آن فرصت 10 ثانیه ای بروی به سوی آن کامپیوتر سبز رنگ و در روی کامپیوتر کلید e را بزنی تا عملیات در کامپیوتر انجام دهد فقط مواظب باش تا دیو از زمین بلند نشود چون در آن موقع ممکن است جان تو در 4 ثانیه کمتر شود و بمیری برای این منظور توصیه می گردد قبل از رفتن به سوی کامپیوتر save بکنی
حالا بعد از انجام عملیات در روی کامپیوتر یک دمو نشان خواهد داد که یک گوی بزرگ از وسط محوطه و از بالا آویزان خواهد شد ( که این گوی را در داخل هواپیما اگر یادت باشد می خواستی از هوا بندازی به زمین ) حال در همان دمو خواهی دید که یک سکو مانند برای رسیدن به این گوی باز خواهد شد که باید بروی به طرف گوی و در روی گوی کلید e را بزنی ( در این قسمت که به سمت گوی می روی قبل از رد شدن از سکو و رسیدن به گوی باید دیو را با سلاح بزنی تا برای تجدید نیرو به زمین بنشیند اگر این کار را نکنی زود خواهی مرد )
2 ) کار های گفته شده را برای کامپیوتر دوم که بعد از عملیات اول روشن شده انجام داده باز یک سکو باز می شود
3 ) کار های گفته شده را برای کامپیوتر سوم که بعد از عملیات اول روشن شده انجام داده باز یک سکو باز می شود
بازی تمام می گردد کمی توضیح بلند شد ولی خواستم توضیح کاملی بدهم

از راهنماييهات ممنونم
بدون تو نميتونستم بازي رو تموم كنم
از كمك هايي كه كردي متشكرم
ولي خودمونيم دموي پاياني باحالي نداشت

vitamin2002
24-07-2007, 14:56
از راهنماييهات ممنونم
بدون تو نميتونستم بازي رو تموم كنم
از كمك هايي كه كردي متشكرم
ولي خودمونيم دموي پاياني باحالي نداشت

منم با تو موافقم دموی خوبی برای پایان بازی نداشت

a.salireza
25-07-2007, 13:03
من داخل اون مرحله که چند تا ستون لیزری دارن پشت سر هم میان جلوم گیر کردم. لطفآ کمکم کنید.:19:

bayern
25-07-2007, 14:21
سلام
موقعی که اون ستون داره میاد بطرفت باید دور اون ستون رو نگاه کنی و با اسلحت به اون مثلث قرمز رنگ شلیک کنی تا اون ستون ها بشکنن

lover_pc_games
02-08-2007, 02:12
من این قسمت بازی گیر کردم لطفا کمک کنید.
عکس از جایی که ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

namber_one
02-08-2007, 07:42
من این قسمت بازی گیر کردم لطفا کمک کنید.
عکس از جایی که ...

با سلام
ببين عزيز دل برادر
هر كدوم از اون درهاي قرمز 4 تا پايه دارن . پايه ها رو كه بزني درها برداشته ميشن
بعد ميري توي اون سلولها يه چيزهايي شبيه فلكه آب روي ديوار هست بايد اونها رو باز كني
و در آخر اون دري كه عكسش رو گذاشته بودي باز ميشه فقط مواظب باش نكشنت .

namber_one
02-08-2007, 07:48
كدهاي بازي چند صفحه پيش بود اين هم ترينرش :
به اين صفحه بريد و 01 mirror رو بزنيد تا فايل دانلود بشه

حجمش هم 337 كيلو بايته ...
به درد ميخوره .

لينك :

lover_pc_games
02-08-2007, 19:19
با سلام
ببين عزيز دل برادر
هر كدوم از اون درهاي قرمز 4 تا پايه دارن . پايه ها رو كه بزني درها برداشته ميشن
بعد ميري توي اون سلولها يه چيزهايي شبيه فلكه آب روي ديوار هست بايد اونها رو باز كني
و در آخر اون دري كه عكسش رو گذاشته بودي باز ميشه فقط مواظب باش نكشنت .

ممنون namber_one جان :11:

namber_one
03-08-2007, 11:13
قابلي نداشت اگه بازم كمك خواستي در خدمتيم ... :40:

arnold_ab
06-08-2007, 14:39
Infernal يا شيطان صفت نام عنوانيست که توسط استوديوي گمنام metropolis ساخته شده و توسط 2 کمپاني به نام هاي eidos و playlogic براي pc منتشر شده است.
8.6[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Graphics[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Sound[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Gameplay[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Value[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Tilt[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داستان :

Infernal ، یک داستان ساختگی و فانتزی در رابطه با بهشت و جهنم را به تصویر می کشد . در این بازی گروه های جهنمی با گروه های بهشتی در یک دنیای مدرن و خیالی در حال جنگ هستند . قهرمان این بازی Ryan Lennox نام دارد . او یک از بهترین ماموران CIA بوده است و برای EtherLight یعنی سردسته ی گروه بهشتی کار می کرد و در حل کردن مشکلات و انجام ماموریت های مختلف و خطرناک نیز توانایی زیادی داشته و دارد . اما روزی او توسط همکارانش در CIA به خاطر دلایلی مبهم مورد هجوم قرار می گیرد و در نتیجه Ryan مجبور به فرار از دستشان می کند . او توسط Lucius Black با فردی به نام Abyss یعنی سردسته ی گروه جهنمی معرفی می شود و Ryan بعد از مشاهده ی رفتار غیز منتظره ی گروه CIA با او و اخراج از گروه EtherLight تصمیم می گیرد که با Abyss ملاقات کند . بعد از ملاقات این دو با یکدیگر ، Abyss پیشنهاد عضویت در گروه جهنمیش را به Ryan می دهد و Ryan نیز با شک و تردید این پیشنهاد را می پذیر و سپس Abyss نیرویی به اسم Mana را به او می دهد و Ryan به وسیله ی این نیرو می تواند دشمنانش را از پای در آورد ، برای لحظه ای ناپدید شود و همچنین می تواند در یک زمان بسیار کوتاه به نقطه ای دیگر منتقل شود . اکنون Ryan علاوه بر وظیفه ی کشتن افراد گروه بهشتی سر دسته های آن ها ، می خواهد بداند که چرا EtherLight او را از گروهش اخراج کرد و چرا Abyss او را برای عضویت در گروهش انتخاب کرد . در طول بازی هم Luciuc Black که یکی از زیر دست های Abyss هست ماموریت ها را به او می دهد او را راهنمایی می کند . اما جالب اینجاست که بدانید گروه های بهشتی در این بازی چه کارهایی را انجام می دهند . آن ها در این بازی می خواهند تمام انسان های بدکار را از روی زمین پاک کنند . آن ها همچنین با استفاده از انرژی خورشید گرفتگی و ماه گرفتگی ماده ای ساخته است که به وسیله ی آن ، ذهن انسان ها را پاک سازی کرده و از آن ها افرادی خوب و با ایمان بوجود می آورند .

Graphic‌:

گرافيک اين بازي واقعا فوق العاده هست و داراي افکتهاي بصري بسيار چشم نوازيست.
نور پردازي فوق العاده ، بافت هاي با کيفيت ، لبه هاي نرم ، frame rate بسيار مناسب(بر روي سيستمهاي متوسط هم با کيفيت خوبي اجرا ميشه)
گرافيک محيط واقعا فوق العاده هست .
بارش برف ، دود ، انفجار ، همه و همه عالي هستند.
با وجود اين گرافيک خيره کننده infernal در يک سيستم متوسط بسيار روان اجرا ميشود و اين يک حسن براي بازيست.
فيزيک و گرافيک infernal جزء بازيهاي نسل بعد به حساب مياد زيرا فيزيک اين بازي بر پايه ي ageia‌ ميباشد که فيزيک فوق العاده طبيعي را به وجود آورده است.
در بين مراحل هم فيلم هايي پخش ميشه که با گرافيک خود بازي درست شده.

موزيک و صداگذاري :

موزيک شيطان صفت کاملا هماهنگ با بازي ميباشد و هيجان خوبي را به وجود مي آورد و ضرب آهنگ خوبي دارد.
صداگذاري نيز با ظرافت خاصي کار شده ، به عنوان مثال : صداي اسلحه ، انفجار ، محيط و ... همگي عالي و حرفه اي هستند.
ولي يکي از مشکلات بازي اينه که دیالوگها با لب زدن شخصيتها همخواني ندارد.
کيفيت ديالوگها فوق العاده هست.

Gameplay :

انعطاف پذيري بالا : ميتوانيد به اطراف بپريد و به ديوار تکيه بدين و ...
با نگه داشتن کليک سمت راست ميتوانيد از نيرويي که داريد استفاده کنيد که قدرت سلاحتان چند برابر ميشود.
نوآوري infernal که براي حل معماهاي ساده ي اين بازي هم بکار ميرود : با زدن q براي چند ثانيه ميتوانيد خودتان را به نقطه اي ديگر منتقل کنيد و سپس دستگاهي را از کار بياندازيد يا دري را باز کنيد و ...
کنترل بازي بسيار ساده و روان است و هيچ مشکلي ندارد.

در پايان اين بازي فوق العاده زيبا را به همه پيشنهاد ميکنم و مطمئن باشيد ارزش بارها بازي کردن را دارد.

namber_one
06-08-2007, 15:06
از اطلاعات كاملت ممنون

danijon_2006
15-08-2007, 13:32
تو این مرحله باید دقیقا چیکار کرد من هرچی میرم جلوی درها درها بسته میشن

danijon_2006
15-08-2007, 13:32

elendil
15-08-2007, 14:14
منم این بازی رو خریده بودم ولی به دلیل گرافیک پایینم XFX fx5200 نتونستم بازی کنم البته مرحله اول ودوم رو تموم کردم به دلیل گرافیک پایین خیلی بازی وحشتناک بود و هی وسط بازی سیستم هنگ می کرد

namber_one
15-08-2007, 20:10
ببين danijon
بايد بري گوشه ساختمون (همون ساختموني كه عكسشو گذاشتي)
اونجا در دو طرف جعبه هايي هست كه وقتي به اونها شليك كني منفجر ميشن و كارت راه مي افته

marmolak kocholo
15-08-2007, 20:15
خیلی بازیش باحاله من که گرفتیم وخیلی هم حال کردیم خلاصه بازیه واقعا عالی هستش هرکی نگرفته بگیره

shakerifar
16-08-2007, 07:27
با این سیستم اجرا می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
cpu:2.8ghz
ram:1gb
graphic:nvidia geforce 6200 256 mb

elendil
16-08-2007, 10:25
به احتمال 99% باید اجرا بشه

namber_one
16-08-2007, 12:43
بله با اين سيستم اجرا ميشه ...

danijon_2006
16-08-2007, 16:44
اقا این دکتر ولف چقدر سخته من گویها رو که میشکنم هیچ اتفاقی نمیوفته؟

danijon_2006
16-08-2007, 16:49
اقا سیو بعد از پرفسور رو بزارید لطفا

namber_one
16-08-2007, 18:30
ببين من هم نميتونستم پروفسور ولف رو بكشم
بارها گوي ها رو شكستم ولي اتفاقي نيفتاد تا بالاخره تونستم
بايد گوي ها رو ببري بالا و ول كني تا بيفتن و اون وقته كه پروفسور از اونجا مياد پايين
بايد بارها سعي كني تا بتوني چون ااآن سيوش موجود نيست

danijon_2006
17-08-2007, 13:59
میگم تو اون مرحله ای که تو ایستگاه قطار هستیم تو محوطه ی باز که نو دمو نشون میده دو نفر ظاهر میشن یکیشون با تیر مزنتت بعدش ما باید چیکار کنیم من یه کارت پیدا کردم ولی نمیتونم باهاش قطار رو راه بندازم

namber_one
17-08-2007, 19:19
ببين دوست عزيز
اگه كارت رو پيدا كردي بايد بري جلوي قطار و توي واگن جلويي اونجا با كارت ميتوني قطار را راه بندازي

danijon_2006
17-08-2007, 23:51
من هرکاری میکنم کارت رو قبول نمیکنه اعصابم خورد شد کارت رو هم تو یکی از واگن های قطار که پر از کارتن های بزگر بود پیدا کردم تو یه جعبه بود

werewolf
18-08-2007, 08:30
آقا یه سوال کلی،این بازی ارزش خریداری رو داره یا نه؟
با تشکر یاشار عطری!

namber_one
18-08-2007, 09:36
كارت توي قطار نيست
اون دور و اطراف يه كانتينر مانند هست كه جلوش دو تا جعبه بزرگ وجود داره
بايد با نيروي خودت جعبه ها رو بلند كني و بري كارت رو برداري و قطار رو راه بندازي

namber_one
18-08-2007, 09:38
بله ياشار جان ارزش خريد رو داره ولي بازيش زياد طولاني نيست ...

danijon_2006
18-08-2007, 14:10
یکی سیو بعد از مرحله ای که قطار رو وارد اون اتاق یا کارخانه یا هرچیزی که هست میکنیم بزارین لطفا کلافه شدم

namber_one
18-08-2007, 17:56
اگه كانتينر رو پيدا نكردي بايد سعي كني چون بازي موجود نميباشد كه سيوش موجود باشد

arnold_ab
19-08-2007, 10:05

حتما نسخه های 2 بعدي بازي Prince of Persia را به خاطر داريد كه بسيار سرگرم كننده و موفق از آب در آمد و يكي از به ياد ماندني ترين بازي هاي تاريخ بود! بعد از آن Prince of Persia پا به دنیای 3D گذاشت و نسخه ي 3 بعدي آن با نام Prince of Persia 3D منتشر شد كه با وجود زیبایی هایی که داشت چندان موفق نبود و عملا شکست خورد. چند سال بعد يعني در سال 2003 جردن مکنر (خالق POP) با همکاری شركت UBI Soft اقدام به توليد نسخه ي جديدي از اين بازي به نام The Sands of Time كرد كه طرفداران زيادي پيدا كرد. به همين خاطر شركت UBI Soft در سال 2004 نسخه ي ديگري از بازي را به نام Warrior Within منتشر كرد كه با اينكه بيشتر به سمت اكشن سوق يافته بود ولي باز هم بازي خوبي از آب در آمد. اما بعد از آن يعني امسال نسخه ي جديدي از اين بازي که آخرین قسمت از سری سه گانه شن های زمان می باشد توسط استوديوي Montreal ساخته شد كه در اينجا قصد داريم اطلاعاتي راجع به این نسخه که با نام Prince of Persia: The Two Thrones عرضه شده است بدهيم. ابتدا خلاصه ي از دو قسمت قبلي را بيان مي كنيم:
در قسمت اول شاهزاده ي جوان و بي تجربه ناخواسته شن هاي زمان را آزاد كرد و تمام اطرافيان خود از جمله پدرش را به موجوداتي عجيب و غريب و شيطاني تبدیل کرد اما بعد به كمك فرح (دختر ماهاراجه ي هند) توانست زمان را به عقب باز گرداند و همه چيز را درست كند غافل از اين كه با اين كار شكافي در زمان ايجاد كرده است. در قسمت دوم ديديم به خاطر اشتباهي كه شاهزاده كرده بود ، محكوم به مرگ شد تا شكاف ايجاد شده در زمان از بين برود اما شاهزاده با سفر به جزيره ي زمان و پيدا كردن ملكه ي زمان (Kaileena) توانست سرنوشت خود را عوض كند و با موفقيت و به همراه Kaileena به شهر بابل (Babylon) برگردد.
داستان قسمت سوم از اين قرار است كه وقتي شاهزاده به شهر مي رسد متوجه مي شود كه شهر غرق در آتش است. در نزديكي شهر کشتی شاهزاده مورد حمله قرار می گیرد و كشتي غرق مي شود و سربازاني كه Babylon را تصرف كرده بودند Kaileena را با خود مي برند. شاهزاده به كمك او مي شتابد اما Vizier (عامل تمامی این مشکلات) که قول قدرت را داده است Kaileena را مي كشد و به موجودي جاودانه تبديل مي شود و شن های زمان مجددا آزاد می شوند. در اين گير و دار خنجر زمان (The Dagger of Time) به دست شاهزاده مي افتد و به صورت ناگهاني خود شاهزاده هم تبديل به يک نیمه Sand Creature می شود که فقط شکل و شمایل او عوض شده ولی عقل او سر جایش است. شاهزاده تصمیم می گیرد تا همه چیز را درست کند و شهر را به حالت اولیه ی خود در بیاورد ولی ...

از نظر خط داستانی با وجود اینکه T2T دنباله ای بر WW است اما به هیچ وجه پیچیدگی و جذابیت داستان WW را به همراه ندارد و داستان کاملا ساده و مشخص روایت می شود.
همانطور که گفته شد در طول بازی در نقش 2 شخصیت بازی می کنید: یکی حالت عادی و دیگری Dark Prince. حالت عادي او درست مانند شماره هاي قبلي بازي است اما حالت Dark Prince تفاوت هايي دارد. مهمترين تفاوت اين است كه شما سلاح جديدي در اختيار داريد كه همان زنجير شماست و سلاحی قوي براي از بين بردن دشمنان می باشد. از ديگر تفاوت های مهم اين است كه وقتي در حالت Dark Prince هستید ، عمر شما هر لحظه در حال كم شدن است و شما بايد سريعا توده هاي شني را پيدا كنيد تا عمر شما دوباره پر شود و اين مي تواند گاهاً دردسر ساز باشد. همچنین شما نمي توانيد به اراده ي خود به Dark Prince تبديل شويد و اين امر خود به خودي است. فقط وقتي كه وارد آب مي شويد به حالت اوليه ي خود باز مي گرديد.

GamePlay بازی در مجموع دچار تغییرات زیادی نشده است و کماکان از سبک گذشته پیروی می کند. اما نکات جدید به بازی اضافه شده اند که تا حدودی خوب و تا حدودی بد هستند! مهمترین تغییر GamePlay همین تبدیل شدن به Dark Prince است که در بالا توضیح داده شد (البته این حالت در Warrior Within هم وجود داشت. زمانی که شاهزاده Mask of Wraith را به صورت زد به یک موجود شنی تبدیل شد که تا حدود زیادی خلق و خوی همین Dark Prince را داشت!)
از نكات ديگر اضافه شده به بازی صداي وجدان (!!) شاهزاده است كه در جاهايي از بازي به گوش مي رسد و شما را راهنمايي مي كند. راهنمايي هاي او عمدتاً مفيد و بعضي اوقات راهنمايي هاي او كليد حل مشكل هستند كه در پيشروي در بازي به شما كمك مي كند. اما صحبت هایی که در بین بازی میان شاهزاده و وجدانش رد و بدل می شوند بعضا فوق العاده اعصاب خورد کن هستند و به هیچ عنوان قابل تحمل نیستند!
حركات آكروباتيك شاهزاده از شماره هاي قبلي بازي به جا مانده فقط چند حركت جديد به آنها اضافه شده است. مانند Warrior Within ، در T2T هم پرنس توانایی استفاده از ۲ سلاح به صورت همزمان را دارا می باشد. در تمام طول بازی Dagger of Time در دست راست شاهزاده قرار دارد و سلاح هایی که از دشمنان به جا می مانند هم در دست چپ شاهزاده قرار می گیرند. Combo های شاهزاده در هنگام مبارزه بسیار به Combo های Warrior Within شبیه است و تقریبا نکته جدیدی ندارد. همانطور که گفته شد حركات شاهزاده در حالت عادي با حركات او در حالت Dark Prince كمي تفاوت دارد. هنگامی که در نقش Dark Prince بازی می کنید تمامی Combo ها به وسیله زنجیری که Dark Prince در دست دارد انجام می شود. همچنین می توانید از زنجيرتان براي كشيدن سكو ها و يا آويزان شدن از مشعل ها و ميله ها استفاده كنيد.

از ديگر قسمتهای اضافه شده به T2T حالت Stealth يا مخفي كاري است كه با كمك آن مي توانید Speed Kill (كشتن سريع) انجام دهيد يعني از پشت به دشمن نزديك شويد و سپس با خنجر او را بكشيد. هنگامي که از پشت به دشمن نزدیک می شوید می توانید با فشار دادن کلید E وارد Speed Kill Mode شوید ، در این حالت شاهزاده دشمن را غافلگیر کرده و از پشت به او حمله می کند. سپس نوبت شماست که با فشار دادن مجدد کلید تعیین شده در زمان هایی که مشخص می شود دشمن را به طور کامل از پای در آورید! اما اگر اشتباه كنيد و کلید ضربه را در زمان مناسب فشار ندهید دشمن فورا دفاع كرده و بر مي گردد. در مكان هاي به خصوصي از بازي او دوستانش را هم خبر مي كند كه آن وقت كارتان کمی مشکل می شود! همچنین تکنیک Speed Kill برای شکست دادن رئیس های بازی هم کاربرد فراوانی دارد.
یکی از نوآوریهای جالب T2T بخش ارابه رانی بازیست که هیجان نسبتا بالایی دارد. البته مدت زمان بخش ارابه رانی بسیار کوتاه است و تنها در چند قسمت کوچک بازی باید به وسیله ارابه از دست دشمنان فرار کنید و یا آنها را تعقیب کنید. دشمنان موجود در بازی همچنان موجودات شنی هستند که در اشکال مختلف! در دسترس می باشند. همچنین غول هایی که در WW وجود داشتند با شکل و شمایلی کمی متفاوت در T2T هم حضور دارند. در T2T معماهای نسبتا ساده ای نیز وجود دارند که برای حل کردن آنها نیاز به کمی تفکر دارید.

متاسفانه بازی نسبت به ۲ نسخه قبلی بسیار کوتاه است و تنها در عرض ۱۲ الی ۱۵ ساعت می توانید بازی را به اتمام برسانید که یکی از مشکلات بزرگ بازیست. البته WW و SOT هم چندان طولانی نبودند اما T2T رسما کوتاه است!
كنترل بازي نسبتا راحت بوده و ظرف چند دقيقه مي توانيد آن را ياد بگيريد. اما در بعضی از صحنه ها کنترل بازی بسیار بد میشود و تقریبا بازی از کنترل شما خارج میشود و شاهزاده به هر سمتی که دلش میخواهد حرکت میکند! این مشکل در The Sands of Time و Warrior Within هم وجود داشت و در The Two Thrones همچنان باقیست و کوچکترین تلاشی برای رفع آن انجام نشده است !کنترل قسمت ارابه رانی بازی نیز دارای مشکلاتی است T پیچیدن و تغییر مسیر بسیار دشوار است و با کوچکترین اشتباهی ارابه شما به دیوار برخورد کرده و خرد می شود .در مجموع بخش کنترل بازی را می توان یکی از ضعیف ترین بخش های بازی دانست. هوش مصنوعی بازی مانند نسخه های قبل در سطح معمولی بوده و هیچ گونه حرکت جالب و خاصی از دشمنان دیده نمی شود. البته اشکال خاصی نیز در این قسمت وجود ندارد و در کل هوش مصنوعی بازی با توجه به سبک و شرایط بازی قابل قبول است.
برای بازیافتن سلامتی از دست رفته و همچنین ذخیره کردن بازی همچنان باید آب بنوشید! ضمن اینکه Life Upgrade ها کماکان به قوت خود باقی هستند و می توانید با یافتن آنها میزان سلامتی خود را افزایش دهید .توانایی های شاهزاده در کنترل کردن زمان هم از دیگر نکات بازمانده از ۲ نسخه قبلی می باشد.
از مشكلات قابل توجه The Sands of Time اين بود كه شاهزاده ي ايراني و فضاي بازي تقريبا هيچ ارتباطي به ايران باستان نداشتند اما اين مشكل در T2T به خوبي رفع شده است به طوري كه ممكن است نقش هاي هخامنشي را روي ديوار ها يا روي زمين ببينيد.

موتور گرافيكي بازي همان موتور گرافيكي Warrior Within با كمي تغييرات مي باشد . فضاي بازي بسيار وسيع است و شما بازي را در قصر، روي برج ها ، در شهر و حتي باغ هاي معلق بابل انجام مي دهيد. طراحی محیط ها به خوبی صورت گرفته و کاملا گیمر را راضی نگه می دارند. طراحی مراحل T2T بسیار شبیه به مراحل زیبای SOT است و محیط های تاریک WW در T2T به چشم نمی خورند. از مشكلات نسبتا كوچكي كه در گرافيك بازي ايجاد مي شود اين است كه شايد گاهي مانعي سر راه شما باشد كه نتوانيد از آن عبور كنيد ولي به محض اين كه بازي را دوباره لود مي كنيد مانع مورد نظر غيب مي شود و مي توانيد به راه خود ادامه دهيد. اين مشكل در بعضي مواقع كه از محل سيو كردن خيلي دور مي باشيد مي تواند بسيار اذيت كننده باشد. بر خلاف طراحی محیط ها و مراحل ، در طراحی کاراکتر ها مشکلاتی به چشم می خورد. ضمن اینکه تقریبا چهره بیشتر شخصیت ها در نسخه جدید تغییرات کوچکی کرده است (و حتی صدای آنان عوض شده است!) که موضوع چندان جالبی نیست. از نظر گرافیکی در میان نسخه های XBOX ، PS2 ، GC و PC نسخه PC بهترین گرافیک را دارد.
صدا گذاري بازي بسيار خوب و معقول است به طوري كه در حال جنگ موسيقي بازي هيجان زيادي را به گیمر القاء مي كند و در زمان هايي كه در حال حل معما يا انجام دادن حركات آكروباتيك هستيد موسيقي بازي بسيار آرامش بخش است. اما در اين مورد مشكل هم وجود دارد و آن اين است كه موسيقي بازي زماني عوض مي شود كه شما به دشمن فقط نگاه كنيد نه اين كه محيط بازي عوض شود. مثلا اگر شما در طبقه اي ايستاده ايد كه كسي در آن نيست ولي در طبقه ي بالاي شما كسي هست ، و شما به او از پايين نگاه كنيد موسيقي بازي هيجان انگيز مي شود و وقتي دوباره پايين را نگاه مي كنيد موسيقي دوباره عوض مي شود. خوشبختانه موسیقی سبک Rock که در Warrior Within وجود داشت به کلی از میان رفته و در T2T شاهد موسیقی هایی بسیار زیبا با سبک ایرانی هستیم. از نظر سبک موسیقی T2T بسیار به SOT نزدیک است.
در کل اگر T2T کمی طولانی تر بود و داستان پیجیده تری داشت می توانست به بهترین نسخه سه گانه Prince of persia تبدیل شود. با این وجود T2T بازی جذاب و زیبائیست و اگر از ۲ نسخه قبلی بازی لذت برده اید بدون شک از The Two Thrones هم لذت خواهید برد. انجام این بازی به تمامی علاقمندان بازی های سبک سوم شخص توصیه می شود!
منبع:

namber_one
19-08-2007, 12:25
اينا چه ربطي به infernal داره ؟؟؟

vitamin2002
19-08-2007, 15:24

حتما نسخه های 2 بعدي بازي Prince of Persia را به خاطر داريد كه بسيار سرگرم كننده و موفق از آب در آمد و يكي از به ياد ماندني ترين بازي هاي تاريخ بود! بعد از آن Prince of Persia پا به دنیای 3D گذاشت و نسخه ي 3 بعدي آن با نام Prince of Persia 3D منتشر شد كه با وجود زیبایی هایی که داشت چندان موفق نبود و عملا شکست خورد. چند سال بعد يعني در سال 2003 جردن مکنر (خالق POP) با همکاری شركت UBI Soft اقدام به توليد نسخه ي جديدي از اين بازي به نام The Sands of Time كرد كه طرفداران زيادي پيدا كرد. به همين خاطر شركت UBI Soft در سال 2004 نسخه ي ديگري از بازي را به نام Warrior Within منتشر كرد كه با اينكه بيشتر به سمت اكشن سوق يافته بود ولي باز هم بازي خوبي از آب در آمد. اما بعد از آن يعني امسال نسخه ي جديدي از اين بازي که آخرین قسمت از سری سه گانه شن های زمان می باشد توسط استوديوي Montreal ساخته شد كه در اينجا قصد داريم اطلاعاتي راجع به این نسخه که با نام Prince of Persia: The Two Thrones عرضه شده است بدهيم. ابتدا خلاصه ي از دو قسمت قبلي را بيان مي كنيم:
در قسمت اول شاهزاده ي جوان و بي تجربه ناخواسته شن هاي زمان را آزاد كرد و تمام اطرافيان خود از جمله پدرش را به موجوداتي عجيب و غريب و شيطاني تبدیل کرد اما بعد به كمك فرح (دختر ماهاراجه ي هند) توانست زمان را به عقب باز گرداند و همه چيز را درست كند غافل از اين كه با اين كار شكافي در زمان ايجاد كرده است. در قسمت دوم ديديم به خاطر اشتباهي كه شاهزاده كرده بود ، محكوم به مرگ شد تا شكاف ايجاد شده در زمان از بين برود اما شاهزاده با سفر به جزيره ي زمان و پيدا كردن ملكه ي زمان (Kaileena) توانست سرنوشت خود را عوض كند و با موفقيت و به همراه Kaileena به شهر بابل (Babylon) برگردد.
داستان قسمت سوم از اين قرار است كه وقتي شاهزاده به شهر مي رسد متوجه مي شود كه شهر غرق در آتش است. در نزديكي شهر کشتی شاهزاده مورد حمله قرار می گیرد و كشتي غرق مي شود و سربازاني كه Babylon را تصرف كرده بودند Kaileena را با خود مي برند. شاهزاده به كمك او مي شتابد اما Vizier (عامل تمامی این مشکلات) که قول قدرت را داده است Kaileena را مي كشد و به موجودي جاودانه تبديل مي شود و شن های زمان مجددا آزاد می شوند. در اين گير و دار خنجر زمان (The Dagger of Time) به دست شاهزاده مي افتد و به صورت ناگهاني خود شاهزاده هم تبديل به يک نیمه Sand Creature می شود که فقط شکل و شمایل او عوض شده ولی عقل او سر جایش است. شاهزاده تصمیم می گیرد تا همه چیز را درست کند و شهر را به حالت اولیه ی خود در بیاورد ولی ...

از نظر خط داستانی با وجود اینکه T2T دنباله ای بر WW است اما به هیچ وجه پیچیدگی و جذابیت داستان WW را به همراه ندارد و داستان کاملا ساده و مشخص روایت می شود.
همانطور که گفته شد در طول بازی در نقش 2 شخصیت بازی می کنید: یکی حالت عادی و دیگری Dark Prince. حالت عادي او درست مانند شماره هاي قبلي بازي است اما حالت Dark Prince تفاوت هايي دارد. مهمترين تفاوت اين است كه شما سلاح جديدي در اختيار داريد كه همان زنجير شماست و سلاحی قوي براي از بين بردن دشمنان می باشد. از ديگر تفاوت های مهم اين است كه وقتي در حالت Dark Prince هستید ، عمر شما هر لحظه در حال كم شدن است و شما بايد سريعا توده هاي شني را پيدا كنيد تا عمر شما دوباره پر شود و اين مي تواند گاهاً دردسر ساز باشد. همچنین شما نمي توانيد به اراده ي خود به Dark Prince تبديل شويد و اين امر خود به خودي است. فقط وقتي كه وارد آب مي شويد به حالت اوليه ي خود باز مي گرديد.

GamePlay بازی در مجموع دچار تغییرات زیادی نشده است و کماکان از سبک گذشته پیروی می کند. اما نکات جدید به بازی اضافه شده اند که تا حدودی خوب و تا حدودی بد هستند! مهمترین تغییر GamePlay همین تبدیل شدن به Dark Prince است که در بالا توضیح داده شد (البته این حالت در Warrior Within هم وجود داشت. زمانی که شاهزاده Mask of Wraith را به صورت زد به یک موجود شنی تبدیل شد که تا حدود زیادی خلق و خوی همین Dark Prince را داشت!)
از نكات ديگر اضافه شده به بازی صداي وجدان (!!) شاهزاده است كه در جاهايي از بازي به گوش مي رسد و شما را راهنمايي مي كند. راهنمايي هاي او عمدتاً مفيد و بعضي اوقات راهنمايي هاي او كليد حل مشكل هستند كه در پيشروي در بازي به شما كمك مي كند. اما صحبت هایی که در بین بازی میان شاهزاده و وجدانش رد و بدل می شوند بعضا فوق العاده اعصاب خورد کن هستند و به هیچ عنوان قابل تحمل نیستند!
حركات آكروباتيك شاهزاده از شماره هاي قبلي بازي به جا مانده فقط چند حركت جديد به آنها اضافه شده است. مانند Warrior Within ، در T2T هم پرنس توانایی استفاده از ۲ سلاح به صورت همزمان را دارا می باشد. در تمام طول بازی Dagger of Time در دست راست شاهزاده قرار دارد و سلاح هایی که از دشمنان به جا می مانند هم در دست چپ شاهزاده قرار می گیرند. Combo های شاهزاده در هنگام مبارزه بسیار به Combo های Warrior Within شبیه است و تقریبا نکته جدیدی ندارد. همانطور که گفته شد حركات شاهزاده در حالت عادي با حركات او در حالت Dark Prince كمي تفاوت دارد. هنگامی که در نقش Dark Prince بازی می کنید تمامی Combo ها به وسیله زنجیری که Dark Prince در دست دارد انجام می شود. همچنین می توانید از زنجيرتان براي كشيدن سكو ها و يا آويزان شدن از مشعل ها و ميله ها استفاده كنيد.

از ديگر قسمتهای اضافه شده به T2T حالت Stealth يا مخفي كاري است كه با كمك آن مي توانید Speed Kill (كشتن سريع) انجام دهيد يعني از پشت به دشمن نزديك شويد و سپس با خنجر او را بكشيد. هنگامي که از پشت به دشمن نزدیک می شوید می توانید با فشار دادن کلید E وارد Speed Kill Mode شوید ، در این حالت شاهزاده دشمن را غافلگیر کرده و از پشت به او حمله می کند. سپس نوبت شماست که با فشار دادن مجدد کلید تعیین شده در زمان هایی که مشخص می شود دشمن را به طور کامل از پای در آورید! اما اگر اشتباه كنيد و کلید ضربه را در زمان مناسب فشار ندهید دشمن فورا دفاع كرده و بر مي گردد. در مكان هاي به خصوصي از بازي او دوستانش را هم خبر مي كند كه آن وقت كارتان کمی مشکل می شود! همچنین تکنیک Speed Kill برای شکست دادن رئیس های بازی هم کاربرد فراوانی دارد.
یکی از نوآوریهای جالب T2T بخش ارابه رانی بازیست که هیجان نسبتا بالایی دارد. البته مدت زمان بخش ارابه رانی بسیار کوتاه است و تنها در چند قسمت کوچک بازی باید به وسیله ارابه از دست دشمنان فرار کنید و یا آنها را تعقیب کنید. دشمنان موجود در بازی همچنان موجودات شنی هستند که در اشکال مختلف! در دسترس می باشند. همچنین غول هایی که در WW وجود داشتند با شکل و شمایلی کمی متفاوت در T2T هم حضور دارند. در T2T معماهای نسبتا ساده ای نیز وجود دارند که برای حل کردن آنها نیاز به کمی تفکر دارید.

متاسفانه بازی نسبت به ۲ نسخه قبلی بسیار کوتاه است و تنها در عرض ۱۲ الی ۱۵ ساعت می توانید بازی را به اتمام برسانید که یکی از مشکلات بزرگ بازیست. البته WW و SOT هم چندان طولانی نبودند اما T2T رسما کوتاه است!
كنترل بازي نسبتا راحت بوده و ظرف چند دقيقه مي توانيد آن را ياد بگيريد. اما در بعضی از صحنه ها کنترل بازی بسیار بد میشود و تقریبا بازی از کنترل شما خارج میشود و شاهزاده به هر سمتی که دلش میخواهد حرکت میکند! این مشکل در The Sands of Time و Warrior Within هم وجود داشت و در The Two Thrones همچنان باقیست و کوچکترین تلاشی برای رفع آن انجام نشده است !کنترل قسمت ارابه رانی بازی نیز دارای مشکلاتی است T پیچیدن و تغییر مسیر بسیار دشوار است و با کوچکترین اشتباهی ارابه شما به دیوار برخورد کرده و خرد می شود .در مجموع بخش کنترل بازی را می توان یکی از ضعیف ترین بخش های بازی دانست. هوش مصنوعی بازی مانند نسخه های قبل در سطح معمولی بوده و هیچ گونه حرکت جالب و خاصی از دشمنان دیده نمی شود. البته اشکال خاصی نیز در این قسمت وجود ندارد و در کل هوش مصنوعی بازی با توجه به سبک و شرایط بازی قابل قبول است.
برای بازیافتن سلامتی از دست رفته و همچنین ذخیره کردن بازی همچنان باید آب بنوشید! ضمن اینکه Life Upgrade ها کماکان به قوت خود باقی هستند و می توانید با یافتن آنها میزان سلامتی خود را افزایش دهید .توانایی های شاهزاده در کنترل کردن زمان هم از دیگر نکات بازمانده از ۲ نسخه قبلی می باشد.
از مشكلات قابل توجه The Sands of Time اين بود كه شاهزاده ي ايراني و فضاي بازي تقريبا هيچ ارتباطي به ايران باستان نداشتند اما اين مشكل در T2T به خوبي رفع شده است به طوري كه ممكن است نقش هاي هخامنشي را روي ديوار ها يا روي زمين ببينيد.

موتور گرافيكي بازي همان موتور گرافيكي Warrior Within با كمي تغييرات مي باشد . فضاي بازي بسيار وسيع است و شما بازي را در قصر، روي برج ها ، در شهر و حتي باغ هاي معلق بابل انجام مي دهيد. طراحی محیط ها به خوبی صورت گرفته و کاملا گیمر را راضی نگه می دارند. طراحی مراحل T2T بسیار شبیه به مراحل زیبای SOT است و محیط های تاریک WW در T2T به چشم نمی خورند. از مشكلات نسبتا كوچكي كه در گرافيك بازي ايجاد مي شود اين است كه شايد گاهي مانعي سر راه شما باشد كه نتوانيد از آن عبور كنيد ولي به محض اين كه بازي را دوباره لود مي كنيد مانع مورد نظر غيب مي شود و مي توانيد به راه خود ادامه دهيد. اين مشكل در بعضي مواقع كه از محل سيو كردن خيلي دور مي باشيد مي تواند بسيار اذيت كننده باشد. بر خلاف طراحی محیط ها و مراحل ، در طراحی کاراکتر ها مشکلاتی به چشم می خورد. ضمن اینکه تقریبا چهره بیشتر شخصیت ها در نسخه جدید تغییرات کوچکی کرده است (و حتی صدای آنان عوض شده است!) که موضوع چندان جالبی نیست. از نظر گرافیکی در میان نسخه های XBOX ، PS2 ، GC و PC نسخه PC بهترین گرافیک را دارد.
صدا گذاري بازي بسيار خوب و معقول است به طوري كه در حال جنگ موسيقي بازي هيجان زيادي را به گیمر القاء مي كند و در زمان هايي كه در حال حل معما يا انجام دادن حركات آكروباتيك هستيد موسيقي بازي بسيار آرامش بخش است. اما در اين مورد مشكل هم وجود دارد و آن اين است كه موسيقي بازي زماني عوض مي شود كه شما به دشمن فقط نگاه كنيد نه اين كه محيط بازي عوض شود. مثلا اگر شما در طبقه اي ايستاده ايد كه كسي در آن نيست ولي در طبقه ي بالاي شما كسي هست ، و شما به او از پايين نگاه كنيد موسيقي بازي هيجان انگيز مي شود و وقتي دوباره پايين را نگاه مي كنيد موسيقي دوباره عوض مي شود. خوشبختانه موسیقی سبک Rock که در Warrior Within وجود داشت به کلی از میان رفته و در T2T شاهد موسیقی هایی بسیار زیبا با سبک ایرانی هستیم. از نظر سبک موسیقی T2T بسیار به SOT نزدیک است.
در کل اگر T2T کمی طولانی تر بود و داستان پیجیده تری داشت می توانست به بهترین نسخه سه گانه Prince of persia تبدیل شود. با این وجود T2T بازی جذاب و زیبائیست و اگر از ۲ نسخه قبلی بازی لذت برده اید بدون شک از The Two Thrones هم لذت خواهید برد. انجام این بازی به تمامی علاقمندان بازی های سبک سوم شخص توصیه می شود!
منبع:

انگار تاپیک ها را اشتباهی آمده ای:41:

shakerifar
24-08-2007, 07:39
من اینبازی رو دیشب گرفتم بازی خوبی هستش
اگه مشکل داشتم مطرح میکنم

shakerifar
24-08-2007, 19:12
من توهمون اول مرحله دو گیرکردمبعد از اینکه سرباز ها رو می کشم بعدش هیچ راهی نیست که برم
کسی حضور ذهن داره یا عکس بزارم

namber_one
24-08-2007, 20:37
اگه ميتوني يه عكس بذار
از هر جاي بازي عكس بذاري كمكت ميكنم

shakerifar
25-08-2007, 07:38
بفرمایید اینم عکس

:11:

shakerifar
25-08-2007, 14:34
مشکل حل شد

xmahx
31-08-2007, 07:23
سلام
کسی سیو بعد از wolf رو یاروش کشتنشو نداره

namber_one
31-08-2007, 08:16
20 بار توضيح داديم اينم روش ...
ابتدا استوانه هاي زرد رنگ اونجايي كه ولف نشسته رو ميزني
بعد يه دمو نشون ميده و حالا بايد گلوله هايي كه در پايين محل استقرار ولف هستن رو با نيروي خودت بلند ميكني و
ميبري بالا ول ميكني رو زمين تا بشكنند
بعد از اتمام شكستن گويها يه دمو نشون ميده و ولف مياد روي يه صندلي پرنده با هم بجنگيد
بايد با نيروي تلپاتي خودت بري پشتش و اون كپسولهاي زرد رنگ پشت صندلي رو بزني تا بميره و مرحله تموم بشه
...

vitamin2002
31-08-2007, 21:59
این روش را من توضیح داده بودم از همه قبل مگه نه namber_one

aristotel
01-09-2007, 00:14
سلام من هم همانجایی که shakerifar گیر کرده گیر کردم میشه کمک کنید

shakerifar
01-09-2007, 07:20
وقتی همه روکشتی باید اون برجه بری بالا وازدر پشتیش بری تو

namber_one
01-09-2007, 09:55
این روش را من توضیح داده بودم از همه قبل مگه نه namber_one

حالا چرا ناراحت ميشي
منظورم اين بود كه قبلا توضيح دادن
خود من رو هم شما راهنمايي كردي استاد

online-amir
01-09-2007, 10:54
سلام... .

من اينجا گير كردم...!

من اين دكمه روبرو هم زدم و اون مخزن پر مذاب رفت كنار ....حالا نميدونم بايد چكار كنم...! در ضمن اون دموي مربوط به همون مرد كچل رو هم نشان داد.... .

اينم عكس ديگه اي كه كاملن بدونيد كجا گير كردم... .

تنكس... .

online-amir
02-09-2007, 10:20
كسي نيست جواب بده...!!!

online-amir
05-09-2007, 09:42
میگم تو اون مرحله ای که تو ایستگاه قطار هستیم تو محوطه ی باز که نو دمو نشون میده دو نفر ظاهر میشن یکیشون با تیر مزنتت بعدش ما باید چیکار کنیم من یه کارت پیدا کردم ولی نمیتونم باهاش قطار رو راه بندازم

منم دقيقن همين جا گير كردم...! كارت رو پيدا كردم ولي بازم راه نمي افته...حتي اون آدمايي كه اظهار بي گناهي ميكردند رو هم كشتم....محموله ها رو هم از قطار نريختم بيرون....كارت رو هم از اون پشت پيدا كردم...! و با تله پارتي رفتم از داخل واگنه برداشتم بدون اينكه محموله ها رو بريزم بيرون... .
يكي بگه چكار كنم...!؟:18:

online-amir
05-09-2007, 20:09
قديما بهتر بود...!

reza22222
20-09-2007, 09:50
در بازی اینفرنال قسمتی که لایه های قرمز رنگ به سمتت میان باید چکار کنی

reza22222
20-09-2007, 09:56
سلام در بازی اینفرنال وقتی لایه های قرمز رنگ به سمتت میان چکار باید کرد ؟

namber_one
20-09-2007, 10:07
اون لایه ها پایه هایی دارند که شبیه مثلث هستند و در گوشه های آن هستند
اون مثلث ها رو بزن و برو جلو تا از اونها رد بشی
فقط باید سریع عمل کنی

reza22222
20-09-2007, 10:10
very very tanks

reza22222
23-09-2007, 09:24
من درقسمت پروفسور گیر کردم چه کنم؟

namber_one
23-09-2007, 11:42
من درقسمت پروفسور گیر کردم چه کنم؟
ابتدا استوانه هاي زرد رنگ اونجايي كه ولف نشسته رو ميزني
بعد يه دمو نشون ميده و حالا بايد گلوله هايي كه در پايين محل استقرار ولف هستن رو با نيروي خودت بلند ميكني و
ميبري بالا ول ميكني رو زمين تا بشكنند
بعد از اتمام شكستن گويها يه دمو نشون ميده و ولف مياد روي يه صندلي پرنده با هم بجنگيد
بايد با نيروي تلپاتي خودت بري پشتش و اون كپسولهاي زرد رنگ پشت صندلي رو بزني تا بميره و مرحله تموم بشه

reza22222
23-09-2007, 18:35
در ابتدای مرحله 3 درها به سرعت بسته می شوند چکار کنم؟

namber_one
23-09-2007, 19:47
یه عکس بذاری بد نیست
ولی میتونی با نیروی تلپاتی درها رو باز کنی
اگه جوابتو نگرفتی یه عکس بذار

PROSPPECH
27-09-2007, 23:38
موضوع جدید: کمک در یک مرحله از Infernal
من توی مرحله ای هستم که اولین بار باید از teleportation استفاده کنم ولی دقیقا نمیدونم باید چکار کنم اگه در این مورد راهنمایی کنید ممنون میشم

reza22222
28-09-2007, 09:58
در مرحله سوم ماشین پروفسور که میره رو قطار چطور می شه رد کرد؟(ماشین پروفسور= گوی)

namber_one
28-09-2007, 10:49
موضوع جدید: کمک در یک مرحله از Infernal
من توی مرحله ای هستم که اولین بار باید از teleportation استفاده کنم ولی دقیقا نمیدونم باید چکار کنم اگه در این مورد راهنمایی کنید ممنون میشم
یه توضیح بیشتری در رابطه با اون مرحله بده
اگر عکس بذاری هم که بهتره

در مرحله سوم ماشین پروفسور که میره رو قطار چطور می شه رد کرد؟(ماشین پروفسور= گوی)
شما هم یه توضیح بیشتر بده
تا اونجایی که یادم میاد ماشینی نمیره روی قطار
حالا اگه یه عکس بذاری بهتره

PROSPPECH
28-09-2007, 16:26
یه توضیح بیشتری در رابطه با اون مرحله بده
اگر عکس بذاری هم که بهتره

شما هم یه توضیح بیشتر بده
تا اونجایی که یادم میاد ماشینی نمیره روی قطار
حالا اگه یه عکس بذاری بهتره

مرحله ای که اولین بار از نیروی تله پاتی میخواد استفاده کنه بعد از اون که به طبقه دوم میره

namber_one
28-09-2007, 17:26
متاسفم
با این توضیح که نصف خط هم نمیشه نمیتونم کمک کنم
اگه یه عکس میذاشتی یه چیزی

PROSPPECH
28-09-2007, 21:12
اینم لینک عکس مرحله ای که برای اولین بار باید از تله پاتی استفاده کرد

PROSPPECH
29-09-2007, 17:10
من مرحله اي كه تو پست قبلي گفتم رد كردم ولي رسيد مبه يه جايي كه يه مردي بالا هستش و اول چراغا را خاموش مي كنه
و هر چقدر هم بهش ميزني نميميره
راه حل چيه

namber_one
29-09-2007, 17:23
باید با استفاده از تلپاتی بری جلوی یه کلید که روی دیواره و اون رو بزنی
یادت باشه خودت نری جلو و از تلپاتی استفاده کنی
از تلپاتی هم که بلدی استفاده کنی

reza22222
30-09-2007, 10:41
سلام من در مرحله سوم جایی که لنکس وارد می شود و دهانش از تعجب باز می شودو یک گوی هم آنجا وجود دارد موسوم به ماشین پرو فسور که روی یک ترن کوچک به سمت یک در نورانی حرکت می کند وما باید به طبقه پایین برویم یک زمان هم برای ما وجود دارد وقتی به طبقه پایین می رسم نمی دانم چکار کنم؟
توضیحات فوق کامل
ممنون

namber_one
30-09-2007, 13:31
من مرحله اي كه تو پست قبلي گفتم رد كردم ولي رسيد مبه يه جايي كه يه مردي بالا هستش و اول چراغا را خاموش مي كنه
و هر چقدر هم بهش ميزني نميميره
راه حل چيه
در اینجا باید چراغها رو بزنی و سریع این کار رو انجام بده چون سریع درست میشن
وقتی همه چراغها رو بزنی میتونی از نیروی mana استفاده کنی و اون رو بکشی
چند بار این کار رو انجام بده تا بمیره

سلام من در مرحله سوم جایی که لنکس وارد می شود و دهانش از تعجب باز می شودو یک گوی هم آنجا وجود دارد موسوم به ماشین پرو فسور که روی یک ترن کوچک به سمت یک در نورانی حرکت می کند وما باید به طبقه پایین برویم یک زمان هم برای ما وجود دارد وقتی به طبقه پایین می رسم نمی دانم چکار کنم؟
توضیحات فوق کامل
ممنون
یادم اومد
یه جایی هست که یه نفر ازش میاد پایین
دو تا زنجیر داره
اون دو تا زنجیر رو بزن تا سکو بیاد پایین و ازش برو بالا
این مرحله خیلی سخته و باید روش کار کنی
در ضمن تا میتونی save کن

PROSPPECH
02-10-2007, 00:24
ببخشید ولی من اخر از کدوم را ه استفاده کنم

namber_one
02-10-2007, 07:07
از این راه دیگه

در اینجا باید چراغها رو بزنی و سریع این کار رو انجام بده چون سریع درست میشن
وقتی همه چراغها رو بزنی میتونی از نیروی mana استفاده کنی و اون رو بکشی
چند بار این کار رو انجام بده تا بمیره

Ali-ss
11-11-2007, 06:53
آقا این مرحله 6 رو چطوری باید رد کرد؟ جایی داره گه خیلی سخت باشه؟
یکی از دوستانم توی این مرحله گیر کرده!
اصلا نمی دونه باید چیکارکرد!

reza22222
12-11-2007, 12:22
:18::31:این بازی پنج مرحله بیشتر نداره

Ali-ss
13-11-2007, 18:20
یه جایی برای لود شدن داشت که 10 تا عنوان بود تا عنوان 6 فعال بود بقیه رو نتوانسته بود رد کنه
نمی دونم چون خودم بازی نکردم از مرحله ها خبر ندارم!
باید برم دقیق نگاه کنم ببینم کججا گیر کرده!

ماراتون
14-11-2007, 02:00
هان بییییییییییسسسیار بازی خوبی بود ولی من هییییییییییییییییچ از مراحل یادم نیست

TCG
07-12-2007, 16:34
سلام بچه ها.
من توي Infernal توي قسمتي كه دوتا ئيوار ليزري قرمز ميان سمتم گيركردم.
هيچ كدوم از دربها باز نميشن.
با جادو هم نميتونم بزنمشون.
نامرئي هم كه ميشم نميتونم ازش رد بشم.
لطفا كمكم كنيد.
مرسي.

TCG
12-12-2007, 13:13
کسی نمیخواد منو راهنمایی کنه؟
:13:

vitamin2002
12-12-2007, 14:13

اگر دقت کنی در دور تا دور آنها 4 تا قسمت کوچک است که باید به آنها شلیک بکنی تا دیوار ها بشکنند فقط باید این کار را زود زود انجام بدهی

vitamin2002
12-12-2007, 14:15

اگر توضیح من کافی نبود یک عکس بگار از دیوار ها تا برایت در آن عکس مشخص کنم که باید به کجا شلیک کنی

prince_mory
03-01-2008, 13:06
تو رو خدا یکی سیو بعد از wolf رو بدید

phenom200
09-02-2008, 19:59
سلام.اقا یه نفر بگه این پروفسور ولف رو چطوری بزنم؟من هر کاری می کنم نمیشه

phenom200
09-02-2008, 20:21
اقا حل شد.ممنون

phenom200
10-02-2008, 22:16
تمومش کردم:46:

namber_one
11-02-2008, 09:25
شما مجبور نیستی واسه هر کاری که میکنی یه پست بزنی
یکم رعایت کنید لطفا...

phenom200
11-02-2008, 14:45
چشم.ببخشید حواسم نبود.

adrenalin
29-02-2008, 00:29
سلام من تو یه قسمت از این بازی گیر کردم مرحله 4 بالای ارشه یه ناو هیچ دری هم نیست که داخلش برم
یه کمک بکنید ممنون میشم

namber_one
29-02-2008, 08:16
عزیزم اگه میتونی یه عکس بذار ببینیم کجایی...

light
06-03-2008, 04:15
اينو چيجوري بكشم ؟
دورشون يه حفاظ داره كه تير بهش اسر نميكنه
چند روزه توش موندم

namber_one
06-03-2008, 11:30
درست یادم نیست
ولی اگر چراغی در اونجا وجود داره بزن بترکون تا بتونی با نیروی mana بکشیش

light
08-03-2008, 02:31
درست یادم نیست
ولی اگر چراغی در اونجا وجود داره بزن بترکون تا بتونی با نیروی mana بکشیش
چه چراغي ؟
اينم كامل جايي كه هستم

end_of_world
08-03-2008, 02:50
همون دو تا چراغ رو بزن بعد از نيروي ويژت استفاده كن

light
08-03-2008, 03:04
ممنون مشكلم حل شد

end_of_world
08-03-2008, 03:54
ممنون مشكلم حل شد

خواهش ميشه عزيز :11:

mohsentanha
08-03-2008, 12:02
سلام من همون اول کار یه جایی که حفاظ داره می رم توش شروع به اژیر کشیدن می کنه درش هم باز نمی شه کسی نمی دونه چی جوری می شه ردش کرد؟؟؟؟؟؟؟

namber_one
09-03-2008, 10:25
سلام من همون اول کار یه جایی که حفاظ داره می رم توش شروع به اژیر کشیدن می کنه درش هم باز نمی شه کسی نمی دونه چی جوری می شه ردش کرد؟؟؟؟؟؟؟
باید q رو بزنی و از نیروی تلپاتی استفاده کنی
به این صورت که هدف رو میگیری جلوی کامپیوتر و با تلپاتی یه نمونه از خودت میسازی جلوی کامپیوتر
اونموقع باید کامپیوتر رو غیر فعال کنی
اگر متوجه نشدی عکس بذار توی عکس توضیح بدم

light
10-03-2008, 02:20
بعد از اون مرحله كه بالا هم گفتم گير كرده بودم يه جا رفتم كه اسمش رو نميدونم ولي ميخواد يه در رو باز كنم و ميرم روي دستگاه يه چيزي ميگه كه توي عكس ميتونيد ببينيد

كلا راه هاي ديگه بستس و 2 تا دوربين ليزري هست كه وقتي به من ميخورن گاز ميدن بيرون

Greight
10-03-2008, 02:58
دقيقا يادم نيس ولي يه عينكي چيزي هست ميزني كه با همون mana كار ميكنه. رو ديوارو نگا ميكني يه كد نوشته.

light
10-03-2008, 21:10
ديواري كه نيست و همش شيشه هست
كد كجا هست ؟ من كه چيزي نديدم
دستگاه فقط مينويسه كد ميخواد ولي چيزي دكمه اي چيزي داره كد بهش بدم ؟

namber_one
10-03-2008, 22:12
ديواري كه نيست و همش شيشه هست
كد كجا هست ؟ من كه چيزي نديدم
دستگاه فقط مينويسه كد ميخواد ولي چيزي دكمه اي چيزي داره كد بهش بدم ؟
عزیزم یه عینکی هست که وقتی شما اون رو میزنی میتونی چیزهایی رو ببینی
اون عینک رو بزن و برو دنبال یه نوشته روی یه دیوار بگرد...

light
11-03-2008, 07:37
ميدونم عينك چيه
ولي اينجايي كه هستم كوچيك هست با عينك كه گشتم چيزي پيدا نكردم
همونطور كه گفتم همه جا شيشه هست ديواري نيست

Mohammad Hosseyn
07-04-2008, 14:11
تو اون مرحله که اون خانوم سرهنگه شما رو گیر می ندازه و بعد باید از بین لیزرها و ... رد بشی تا در بری رو من رفتم اما آخرش که خانومه کنترل رو می ندازه و بعد میره و بعدش یه سری صفحه های قرمز میان طرفت چی کار باید بکنیم ؟

اگه کسی سیو بعد از اون رو هم بهم بده ممنون می شم ...

Aminnet2008
12-06-2008, 12:29
با عرض سلام و تشکر : من در مرحله ی 3 که داخل کارخانه میشود گیر کردم . وقتی جلو میرم یه صفحه هست برای عبور و رفتن به آن طرف پله ها که خراب میشود و هیچ را دیگری برای رفتن نیست . یه در بزرگ هم هست که بسته است و جلوی آن قطار هست . ممنون میشوم اگر راهنمایی کنید از چه راهی بروم ؟ کار آن ظرف مذاب چیه؟

ماراتون
20-06-2008, 12:26
تو اون مرحله که اون خانوم سرهنگه شما رو گیر می ندازه و بعد باید از بین لیزرها و ... رد بشی تا در بری رو من رفتم اما آخرش که خانومه کنترل رو می ندازه و بعد میره و بعدش یه سری صفحه های قرمز میان طرفت چی کار باید بکنیم ؟

اگه کسی سیو بعد از اون رو هم بهم بده ممنون می شم ...

ببین او شیشه ها که جلو میان در اطرافش مثل یه گیره یا همچین چیزی هست با قدرت infernal به اونا شلیک کن شیشه ها میشکنن فکر کنم هر شیشه ای (هر دری) در یک طرفش این گیره ها وجود داره باید دقت کنی

ميدونم عينك چيه
ولي اينجايي كه هستم كوچيك هست با عينك كه گشتم چيزي پيدا نكردم
همونطور كه گفتم همه جا شيشه هست ديواري نيست

فکر کنم باید روی تابلوها رو نگاه کنی یا کف زمین

Mohammad Hosseyn
03-07-2008, 05:41
ببین او شیشه ها که جلو میان در اطرافش مثل یه گیره یا همچین چیزی هست با قدرت infernal به اونا شلیک کن شیشه ها میشکنن فکر کنم هر شیشه ای (هر دری) در یک طرفش این گیره ها وجود داره باید دقت کنی

می دونی بعد از این که شیشه ها رو شکستی و بعد اون یارو می گه باید از قدرت انتقال استفاده کنی چی کار باید بکنی ؟ اونجایی که شیشه های هی جاسازی می شن ...
دقیقا بعد از این مرحله هست ...

Mohammad Hosseyn
05-07-2008, 05:12
دوستان منظورم اینجاست (عکس تو ضمیمه )

اون فلش بزرگ قرمز که هست اونجا چندتا سنگ بود که با انتقال انداختمشون پائین ...

اون فلش آبی که گذاشتم اونجا هی این مواد زرد پر می شه توش و هی من منفجر می کنم اما تموم شدنی نیست ...

اونجا که فلش سبز هست هم سه تا صفحست که حرکت می کنن و اگه بری روشون تضعیف می شی ... و نمی دونم باهاش چی کار کنم ...

کسی می دونه باید چیکار کنم اینجا ؟

*hamedkhatar*
05-07-2008, 19:22
سلام
آقا من همون اوایل گیر کردم
چطوری باید این لیزر ها رو از کار انداخت؟
عکس را مشاهده کنید
اول باید Q رو نگه داریم بعد کلید چپ موس بعدش باید چکار کنم؟
ممنون از شما
:20:

3Dmajid
06-07-2008, 10:41
بابا این همه بازی قشنگ.
من که زیاد از این بازی خوشم نیومد.
ارزش وقت گذاشتن رو نداره.

Mohammad Hosseyn
07-07-2008, 05:13
حامد جان اونجا باید بعد از زدن Q اون دایره ی سفید رو ببری جلوی اون کامپیوتر که چسبیده به دیوار سمت چپ ... بعد کلیک چپ کنی ... بعد بری جلوی کامپیوتر و کلید Use رو بزنی تا قفل رو باز کنه و اون از کار بیفته ...

BM663
25-08-2008, 18:11
اقا سلام

من همون جایی که یه صفحه های قرمز میاد و باید ازش رد شی گیر کردم . :41::41::41:

از چه کلید های باید استفاده کرد تا از اونجا رد شی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط کمک کنید که دارم میمیرم.

Optimus Prime
25-08-2008, 21:18
اقا سلام

من همون جایی که یه صفحه های قرمز میاد و باید ازش رد شی گیر کردم . :41::41::41:

از چه کلید های باید استفاده کرد تا از اونجا رد شی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط کمک کنید که دارم میمیرم.
دوست عزیز در صفحات قبل در این مشکل توضیح داده شده :
شما باید اطراف صفحه هارو نگاه کنید با هر اسلحه ای که دارید گوشه آنها را بزنید تا صفحات از بین بروند و بعد سریع به جلو بروید.

Roin
28-08-2008, 08:23
من هم تمومش کردم. به نظر من بازی خوبی بود

Roin
28-08-2008, 08:26
Bm66 اگه دو بار روی W تند کلیک کنی رد میشه

vitamin2002
28-08-2008, 10:28
من هم تمومش کردم. به نظر من بازی خوبی بود

برای وقت گذرانی خیلی خوبه :13: ولی اگر ادامه بدن و سری های جدیدش را درست کنم فکر کنم با حالتر می شود

Turok-71
09-10-2008, 10:42
من دارم بازی رو انجام می دم.
بازیه خوبیه اما ضعف هاییم داره.
مثه دیالوگهاش که با صورت نقشا هماهنگی ندارن.

king-hitler
09-10-2008, 11:01
در هر صورت بازی عالی بود در دوران خودش
گرافیک محشر و حرکات زیبا

Turok-71
09-10-2008, 19:13
من اینجا گیر کردم هر کی بلده بگه چکار کنم.

king-hitler
09-10-2008, 19:29
من اینجا گیر کردم هر کی بلده بگه چکار کنم.

باید حتما این چند نفر رو بکشی تا بتونی دسته های تو اتاق هارو بکشی پایین

Turok-71
09-10-2008, 22:06
می دونم باید کشته شن ولی چه جوری؟؟ من که هر چی تیر بود رو سرشون خالیکردم ولی مثه
این که داری به صخره تیر می زنی.:41:

B3HZ@D
10-10-2008, 05:21
اونا یک کپسول پشتشون دارن به اون تیر بزن

Turok-71
12-10-2008, 19:15
این بازی شماره ی دیگه ای نداره؟؟

king-hitler
12-10-2008, 19:28
این بازی شماره ی دیگه ای نداره؟؟

نه نداره
همون طوری که فاشیست گفت اگه کپسولهای پشتشونو بزنی زود میمیرن

Turok-71
14-10-2008, 17:24
من این جا گیر کردم. اولش اون گوی ها محافظ ندارن و بعد از زدن شیشه های زرد بی محافظ می شن
بعد از اون باید چکار کرد.

king-hitler
14-10-2008, 17:31
باید 5 تا گوی بالایی رو بزنی

Turok-71
15-10-2008, 09:24
باید 5 تا گوی بالایی رو بزنی

فک کنم جای خاصی برای زدن داشته باشه
چون من هر چی تیر از کلت تا بازوکا گرفته خالی کردم ولی......... هیچ تاثیری نداره.:45:

king-hitler
15-10-2008, 09:46
وقتی اون مسططیل های زرد رو زدی بای اون گوی ها رو بزنی

Turok-71
15-10-2008, 09:55
همین کارو هم انجام دادم ولی نمیشه باید زیاد بزنیشون تا منفجر شن؟؟؟؟؟؟؟
چون خیلی زدمشون.

Turok-71
15-10-2008, 09:58
با کدوم اسلحه تاثیر بیشتری می ذاره چون وقتی که با
آتش افکن می زنم شون قرمز میشن.

B3HZ@D
15-10-2008, 12:52
با کدوم اسلحه تاثیر بیشتری می ذاره چون وقتی که با
آتش افکن می زنم شون قرمز میشن.

یه روشی داشت که از دست شیطانی خودش اتش منتقل می کرد به تیرها و قدرت تیرها زیاد تر میشد
نمی دونم با کدوم کلید بود ولی اگه خودت میدونی همین کار رو بکن جواب میده

Turok-71
15-10-2008, 14:26
چپ کلیک هستش.
راستی king-hitler چرا ban شد؟؟
شوکه شدم.

B3HZ@D
15-10-2008, 14:57
راست میگی؟؟؟؟
برای چی؟؟؟؟من نمی دونستم؟؟؟؟

king-hitler2
16-10-2008, 10:02
سلام
همونطوری که فاشیست دوست قدیمی گفت باید وایسی تا قدرت پر بشه بعد شلیک کن منفجر میشن و دکتر --- با صندلی چرخ دارش میاد پایین
حواست باشه خونت رو الکی از دست ندی چون دکتر خر جون هستش
دکتر رو هم باید پشت صندلیشو بزنی

Turok-71
16-10-2008, 20:09
منظورت شلیک به گوی هاست؟؟

king-hitler2
17-10-2008, 19:46
منظورت شلیک به گوی هاست؟؟

اره
باید با قدرت فول بزنی

سیاه پوش
26-01-2009, 14:47
سلام من تو همین مرحله infernal یعنی شلیک به گویها گیرکردم اونا رو با یکی از قدرتام برمیدارم و میزنم زمین بعد میشکنن با همه گویها همین کار میکنتم ولی هیچ اتفاقی نمیفته و دمو پخش نمیشه خواهش میکنم یکی کمکم کنه اگه کسی سیو بعداز این مرحله رو داره برام بزاره ممنون میشم

SnoWall
28-02-2009, 20:21
من این بازی خیلی وقت پیش تا آخرش رفتم آخرش باید Mr. Balck رو از بین ببری( البته کار آسونی نیست) :31::31::20::20::5::5::46::46::46::8::8::10::10:

mamali1365
16-05-2009, 18:49
سلام من تو همین مرحله infernal یعنی شلیک به گویها گیرکردم اونا رو با یکی از قدرتام برمیدارم و میزنم زمین بعد میشکنن با همه گویها همین کار میکنتم ولی هیچ اتفاقی نمیفته و دمو پخش نمیشه خواهش میکنم یکی کمکم کنه اگه کسی سیو بعداز این مرحله رو داره برام بزاره ممنون میشم
دوستان دقیقا من هم همین مشکل رو دارم من هم گوی ها رو با قدرت جابه جایی میشکونم اما بازم اون استوانه نارنجی ها در میان منم هی میزنمشون اینجا بایدچی کار کنیم؟ خواهشا کمک کنین ممنون میشم

SnoWall
16-05-2009, 21:36
دوستان دقیقا من هم همین مشکل رو دارم من هم گوی ها رو با قدرت جابه جایی میشکونم اما بازم اون استوانه نارنجی ها در میان منم هی میزنمشون اینجا بایدچی کار کنیم؟ خواهشا کمک کنین ممنون میشم

من این بازی رو تا آخر رفتم ولی به چنین مشکلی بر نخوردم....:13:

mamali1365
16-05-2009, 22:07
بچه ها خواهش می کنم اگه کسی به این مشکل بر خورده به ما هم بگه
(سیاه پوش) :شما که با ترینر این قسمت رو نمیری؟چون من تو بازی کال آف دیوتی 5 مثل همین مشکل رو داشتم با ترینر می رفتم یه قسمت بازی مثل همین انجام نمی شد گرچه خودم هم الان دارم این قسمتو با تریتر می رم

mamali1365
21-05-2009, 11:41
بچه ها کسی نیست جواب ما رو بده؟

Turok-71
21-05-2009, 16:55
دروود.
من یه جا خوندم باید بری پشت سر دکتره بعد بزنیش.

mamali1365
21-05-2009, 18:32
دروود.
من یه جا خوندم باید بری پشت سر دکتره بعد بزنیش.
آره عزیزم منم اینو میدونم ولی به اونجا نمی رسه اصلا دموش نمیاد که بخواد دکتر بیاد