PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Wining Eleven 3 (99) - PS1

00110
19-03-2007, 00:04
اقا هر کی توی 99 حریفه بیاد اینجا هر چی درباره این بازی جذاب و ماندگار ps1 میدونید اینجا بگید ...

هر کی خاست تیمه مورد علاقشو هم بگه هر کس هم که ترکیب اصلی هر تیم رو میدونه اینجا بگه بحث کنیم ...
من خودم فرانسه رو دوست دارم و زیدان هر چی خطا پشت محوطه باشه گل میکنم با این اجوبه ...

B O L O T
19-03-2007, 00:52
اوووووووووووووووووووووووو ووووووووووو
تو كي رو ميگه اون رو
مگه يادت هنوز هست
يادش بخير چقدر بازي ميكرديم ها

Oracle_Eldorado
19-03-2007, 01:00
آره . يادمه فوتبال 2004 تازه اومده بود ولي هنوز بچه ها 99 بازي ميكردن !
تا چند وقت پيش هم كه هنوز كلوب تعطيل نشده بود باز هم شرطي بازي ميكردند !
هر وقت هم نگاه ركورد ها ميكردي هر كدوم كمتر از 5 تا به همديگه نزده بودند !

arash2006
19-03-2007, 01:24
اقا هر کی توی 99 حریفه بیاد اینجا هر چی درباره این بازی جذاب و ماندگار ps1 میدونید اینجا بگید ...

هر کی خاست تیمه مورد علاقشو هم بگه هر کس هم که ترکیب اصلی هر تیم رو میدونه اینجا بگه بحث کنیم ...
من خودم فرانسه رو دوست دارم و زیدان هر چی خطا پشت محوطه باشه گل میکنم با این اجوبه ...

به به دست گذاشتي روي دلم:40: :40: اصلا بازي مانگار 99 كه هيچ وقت قديمي نميشه فقط كساني كه در اين بازي نتيجه نگرفتند گذاشتنش كنار :41: :41: من به شخصه در اين بازي حريف ندارم 99 درصد سانتر هام گل ميشه تيم مورد علاقه ام هلند و ايران است كه خيلي از بزرگان اين بازي را در انزلي شكست دادم منتخب كه ديگه ولش اين تيم را بگيرم بايد 10 نفري بياين با من بازي كنيد اون اوايل وقتي فوتبال 2000 اومد من گفتم 99 قديمي شد يك سال ديگه ميره كنار ولي صاحب كلوپ گفت 99 هيچ وقت قديمي نميشه و هنوز هم كه هنوزه تو برخي از كلوپهاي سنتي هنوز يكي 2 تا سوني1 است براي همين بازي خلاصه هركي ادعايي داره بياد جلو يه 7 يا 8 تايي بخره بره عقب در ضمن الون 11 هم حريف ندارم :21: :21:

00110
19-03-2007, 09:56
اوووووووووووووووووووووووو ووووووووووو
تو كي رو ميگه اون رو
مگه يادت هنوز هست
يادش بخير چقدر بازي ميكرديم ها
نه اقا قدیمی نشوده ما اینجا تقریبا هر روز میریم ...

هر وقت هم نگاه ركورد ها ميكردي هر كدوم كمتر از 5 تا به همديگه نزده بودند !

نه اقا اون زمانا بود حالا بازیکن حرفهای زیاده و این نتیجه ها دیگه به دست نمیاد ...

من به شخصه در اين بازي حريف ندارم 99 درصد سانتر هام گل ميشه تيم مورد علاقه ام هلند و ايران است كه خيلي از بزرگان اين بازي را در انزلي شكست دادم
هركي ادعايي داره بياد جلو يه 7 يا 8 تايي بخره بره عقب

اگه شهر ما بودی حالتو میگرفتم ولی خداییش این 99 خیلی پیچیده است و نمیشه قضاوت کرد ...

خوب حالا از اینا بگذریم هر کی هر ترفندی ترکیبی بلده بگه ...

این ماله من :
ترکیب فرانسه :
دفاع 8 - 5 - 4 - 3
وسط 7 - 17 - 15
حمله 10 - 12 - 20

M O H S E N
19-03-2007, 10:24
بنده نیز معشوق این بازی هستم و هنوز هم بازی میکنم و تیمم هم نیجریه و آرژانتین است.

00110
19-03-2007, 10:41
بنده نیز معشوق این بازی هستم و هنوز هم بازی میکنم و تیمم هم نیجریه و آرژانتین است.

این ارژانتین هم فکر کنم تیم خوبی باشه اگه ترکیبی واسش داری بده ...

Oracle_Eldorado
19-03-2007, 11:24
اگه شهر ما بودی حالتو میگرفتم ولی خداییش این 99 خیلی پیچیده است و نمیشه قضاوت کرد ...

این ماله من :
ترکیب فرانسه :
دفاع 8 - 5 - 4 - 3
وسط 7 - 17 - 15
حمله 10 - 12 - 20

منم اینو میدونم . ولی وقتی نگاه بازی شون میکنی وقتی توپ دست یک نفر باشه تا گل نشه نمیتونی از دستش در بیاری . باور کن همه اینطورین ! به خاطر همینه که رکورد گل ها از 5 تا پایین نمیاد !

vorojax
19-03-2007, 11:36
اقا ما هنوز داريم با بچه اينو بازي مي كنيم ساكر 6 هست ولي باز 99 يه چيز ديگه همش يه تيم داره حمله مي كنه.
تيم اون تو فقط نيجريه بعشم ايتاليا

M O H S E N
19-03-2007, 12:06
الا ایهال این فوتبال 99 با وجود گرافیک پایینش طرفداران زیادی داره.چون راحت میشه توش گل زد.

hamid_hitman47
19-03-2007, 12:25
ولی خداییش خیلی بازی باحالی بود..........یادش بخیر...

mmo1983
19-03-2007, 14:32
ولی خداییش خیلی بازی باحالی بود؟؟؟؟

بازی باحالی هست. هنوزم که هنوزه بازی رو دستش نیومده

M A T I N
19-03-2007, 14:54
یادش به خیر ....از هر جای زمین شوت میزدی گل میشد ...

Oracle_Eldorado
19-03-2007, 16:09
یادش به خیر ....از هر جای زمین شوت میزدی گل میشد ...
نه دیگه فیلم هندی که نیست ! ولی یادمه بیشتر کرنری ها گل میشد .

ولی خداییش خیلی بازی باحالی بود؟؟؟؟

بازی باحالی هست. هنوزم که هنوزه بازی رو دستش نیومده
درسته . باهال بوده و هست و خواهد بود ! ولی از اینا بهتر هم اومده .
Fifa و Pes

arash2006
19-03-2007, 17:50

این ماله من :
ترکیب فرانسه :
دفاع 8 - 5 - 4 - 3
وسط 7 - 17 - 15
حمله 10 - 12 - 20

انقدر مثل شما بودند كه باختند :5: من واقعا ديوانه كننده بازي ميكنم همه از سانتر هاي من مينالند:13:
با ايران ميبرمت شما منتخب جهان بگير :31: خداي 99 لقب منه

تركيب تيم من 3 4 3 است :27:

راستي برنامه اي وجود داره بشه باهاش 99 را به روز كرد يعني بازكن هارو جديد كرد

در ضمن فيفا اصلا به اندازه الون طرفدار نداره و ساكر 6 هم الان رفته كنار و همه دارند الون11 بازي ميكنند به همراه 99

Oracle_Eldorado
19-03-2007, 18:10
خیالت راحت آرش جان اینجا کمتر از 5 تا نمیخوری !
ولی حیف ! حیف که کلوب تعطیل شد...........
تمام خاطرات بچگی ما هم اونجا تموم شد . باور کن 16 سال کلوب بود !
فکر نکنم کسی چنین رکوردی زده باشه ! خودش هم عاشق بازی بود .
یادش بخیر ......................

00110
20-03-2007, 00:32
راستي برنامه اي وجود داره بشه باهاش 99 را به روز كرد يعني بازكن هارو جديد كرد

بله میشه یه سیدی مخصوص داره ...
ترکیب 3-4-3 هم ترکیبه خوبیه ولی اگه بلد باشی باهاش بازی کنی مثلا هلند سریع میتونه به این ترکیب نفوذ کنه ...

اقا لطفا کرکری خوندن دیگه بسه هر کی بلده اینجا یه چیز جالب و به درد بخور یاد بده ...

Oracle_Eldorado
20-03-2007, 10:27
کسی تاحالا گل برگردون زده ؟ نه از بقل . بازی کن قشنگ بپره و پشت به دروازه گلش کنه . من یه بار شانسی اینکارو کردم . راستی دوستانی که فرانسه رو زیاد میارند اگه گفتید اسم یکی از مهاجمان فرانسه چی بود ؟ به فارسی خیلی بده ! نمیگم !

arash2006
20-03-2007, 18:29
خیالت راحت آرش جان اینجا کمتر از 5 تا نمیخوری !
ولی حیف ! حیف که کلوب تعطیل شد...........
تمام خاطرات بچگی ما هم اونجا تموم شد . باور کن 16 سال کلوب بود !
فکر نکنم کسی چنین رکوردی زده باشه ! خودش هم عاشق بازی بود .
یادش بخیر ......................

خيالم راحته اگه 5 تا بخورم حداقل 10 تا ميزنم اينجا كار به اونجاها نميرسه به هركي 5 تا ميزنم قطع ميكنه بازي را ميگه برو بابا ديگه باهات بازي نميكنم تو فقط سانتر ميكني از اينجور حرف ها
كلوپتان هم كه تعطيل است بعدا مي بازي ميگي خيلي وقته كه بازي نكردم اينجا هم كلوپ سن بالا داريم كلوپ
خانه سبز كه مال آقاي ارجمندي است
خوب اين رمز را فكر كنم همه بلدند ولي ما ميگيم دوباره :
رمز آوردن منتخب جهان و اروپا:
در منوي اول بازي دكمه هاي 2 تا بالا _2 تا پايين_ چپ راست چپ راست _ضبدر دايره را بزنيد

M O H S E N
20-03-2007, 18:40
خيالم راحته اگه 5 تا بخورم حداقل 10 تا ميزنم اينجا كار به اونجاها نميرسه به هركي 5 تا ميزنم قطع ميكنه بازي را ميگه برو بابا ديگه باهات بازي نميكنم تو فقط سانتر ميكني از اينجور حرف ها
كلوپتان هم كه تعطيل است بعدا مي بازي ميگي خيلي وقته كه بازي نكردم اينجا هم كلوپ سن بالا داريم كلوپ
خانه سبز كه مال آقاي ارجمندي است
خوب اين رمز را فكر كنم همه بلدند ولي ما ميگيم دوباره :
رمز آوردن منتخب جهان و اروپا:
در منوي اول بازي دكمه هاي 2 تا بالا _2 تا پايين_ چپ راست چپ راست _ضبدر دايره را بزنيد

در مسابقات رسمی که کسی حق نداره منتخب برداره. فقط و فقط تیم های ملی.

saeed_cpu_full
20-03-2007, 19:07
بازی خیلی خوبی بود خیلی من رو سر گرم می کرد :20:

[Nima]
21-03-2007, 02:30
یادش بخیر زمانی خوره این بازی بودم.:5:
امروز داداشم داشت بازی میکرد ، یکی از شرکت های ایرانی این بازی رو با گزارش فردوسی پور و آخرین ارنج بندی همراه اسامی انگلیسی به بازار داده ، گزارشش معرکست.

سال نو مبارک :11:

arash2006
22-03-2007, 09:21
;945683']یادش بخیر زمانی خوره این بازی بودم.:5:
امروز داداشم داشت بازی میکرد ، یکی از شرکت های ایرانی این بازی رو با گزارش فردوسی پور و آخرین ارنج بندی همراه اسامی انگلیسی به بازار داده ، گزارشش معرکست.

واقعا مطمعني فوتبال2004 را درست نكردن آخه تا حالا 99 را كسي اديت نكرده اسمش چي گزاشتن و قميتش چنده
نام شركت هم بگو مرسي:11:
سال نو همه مبارك:10:

00110
22-03-2007, 10:34
من برگردون هم زدم اگه بازیکن رو بکشی عقب و کسی دورو برش نباشه برگردون میزنه ...

واقعا مطمعني فوتبال2004 را درست نكردن آخه تا حالا 99 را كسي اديت نكرده اسمش چي گزاشتن و قميتش چنده
نام شركت هم بگو مرسي:11:
سال نو همه مبارك:10:
اره راس میگه منم اینو دیدم فردوسی پور گزارش میکنه ...

من برای چندمین بار میگم لطفا مطالب به درد بخور بفرستید ...

Oracle_Eldorado
22-03-2007, 12:32
فارسی به درد نمیخوره . همون گزارشگر انگلیسی بهتره . دوبله فارسی خیلی مشکل داره .

من برگردون هم زدم اگه بازیکن رو بکشی عقب و کسی دورو برش نباشه برگردون میزنه ...
درسته ولی مگه میشه که کسی دور و برد بازی کن نباشه !
ببین یه روش دیگه هم داره . وقتی توپ رو از گوشه زمیین میفرستی ، یه ضربدری میوفته روی زمین باید بازیکن یکم پایین تر از ضربدر باشه که توپ قشنگ بالای سرش قرار بگیره . وقتی توپ رو در اون حالت ببینه چاره ای جز برگردون زدن نداره !

00110
22-03-2007, 18:16
درسته ولی مگه میشه که کسی دور و برد بازی کن نباشه !

ببین یه روش دیگه هم داره . وقتی توپ رو از گوشه زمیین میفرستی ، یه ضربدری میوفته روی زمین باید بازیکن یکم پایین تر از ضربدر باشه که توپ قشنگ بالای سرش قرار بگیره . وقتی توپ رو در اون حالت ببینه چاره ای جز برگردون زدن نداره !
نه اینکه کاملا خالی یعنی اینکه دفاع های حریف روی بازیکن پرسینگ ایجاد نکنن ...
به این راحتی ها توی 99 نمیشه برگردون زد اونی که من گفتم رو امتحان کنید ...

__________________________________________________ ____________
اینجا کسی ترکیب واسه فرانسه نداره بده ؟؟؟ هیچ کس با فرانسه بازی نمیکنه ؟؟؟

1/ از ترفند ها هم بگید مثلا اینکه چطور میشه 1 و 2 کرد ولی پاسه دوم رو نداد بازیکن اولی میره جلو و معقیت خوبی به دست میاد ؟؟؟

2/ و اینکه چطور وقتی به یه بازیکن پاس میدی اونو نمیگیره و ردش میکنه واسه اینکه یا به یاره جلویی برسه یا اینکه دفاع رو گول بزنه و جلوتر خودش توپ رو بگیره ؟؟؟

arash2006
22-03-2007, 19:53
يه روش براي گل زدن تو كرنر كه صد در صد تست شده و مطمعن
اول دكمه سلكت ر زده بطوري نمايشگر سلكت در بازي آبي شود يا پر شود بعد جهت جلو را گرفته مربع را تا ربع پر ميكنيم و سپس ضبدر جهت به طرف در وازه بگيريد توپ به يارتان بصورت در وازه خالي ميرسد و راحت گلش كنيد:27:

طريقه گل زدن با سانتر معمولي با سرعت رفت تك سانتر كنيد و وقتي يارتان را ديديد يه دونه جهت بطرف توپ بعد مربع را تند بزنيد حتما همه هد هاي اول را ميزنيد

arash2006
26-03-2007, 09:37
;945683']یادش بخیر زمانی خوره این بازی بودم.:5:

كسي ميتونه اين بازي را آپلود كنه هنوز انزلي نيومده همه جا رو گشتم
من مدتها دنبال اين بازي بودم
مرسي

Oracle_Eldorado
26-03-2007, 10:52
مرسي از ارش عزيز . ولي روشي هم كه من گفتم 100% ميشه . بهتون قول ميدم

00110
27-03-2007, 13:10

1/ از ترفند ها هم بگید مثلا اینکه چطور میشه 1 و 2 کرد ولی پاسه دوم رو نداد بازیکن اولی میره جلو و معقیت خوبی به دست میاد ؟؟؟

2/ و اینکه چطور وقتی به یه بازیکن پاس میدی اونو نمیگیره و ردش میکنه واسه اینکه یا به یاره جلویی برسه یا اینکه دفاع رو گول بزنه و جلوتر خودش توپ رو بگیره ؟؟؟

کسی بلد نیست ؟؟؟

من یه سوال دیگه هم داشتم ...

3/ وقتی میرید در قسمت ترکیب دادن به تیم ها Select رو که میزنید اون بالا یه گزینه هایی هست درباره Over lap اگه کسی چیزی میدونه بگه ؟؟؟

s.reza.y1992
29-08-2022, 19:04
من برگردون پشت محوطه زدم. برگردون گل کردن توی این بازی تخصص منه :king: