PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشکال در لود ویندوز

cao-cao
18-03-2007, 22:53
سلام
ویندوزم وقت لود درایوا خیلی دیر میاد بالا یا اصلا نمیاد وقتی که ریست میدم وگزینه بالای نرمال مودو میزنم میاد بالا اونم بعد از 8 یا 9 بار لود کردن
ویندوزمم تازه عوض کردم درست شد ولی بعد از یه مدت دوباره :41:
رمم سالم مین سالم هارد نو
دیگه نمیدونم چیکار کنم میشه راههنماییم کنید :10:

Elfin-D
19-03-2007, 00:17
سلام
ویندوزم وقت لود درایوا خیلی دیر میاد بالا یا اصلا نمیاد وقتی که ریست میدم وگزینه بالای نرمال مودو میزنم میاد بالا اونم بعد از 8 یا 9 بار لود کردن
ویندوزمم تازه عوض کردم درست شد ولی بعد از یه مدت دوباره :41:
رمم سالم مین سالم هارد نو
دیگه نمیدونم چیکار کنم میشه راههنماییم کنید :10:
سلام
میتونه مشکل از سخت افزار ها باشه...
اگر بتونید یک بار هارد رو بطور کامل فرمت کنید تا خیالتون از عدم وجود ویروس راحت بشه بسیار عالی میشه.
ممکنه که ویندوز شما دارای مشکلی باشه...بهتره نصب اون رو با سی دی دی گه ای آزمایش کنید
همنیجا خبرش رو بدید
مخلصیم

cao-cao
19-03-2007, 16:52
سلام
میتونه مشکل از سخت افزار ها باشه...
اگر بتونید یک بار هارد رو بطور کامل فرمت کنید تا خیالتون از عدم وجود ویروس راحت بشه بسیار عالی میشه.
ممکنه که ویندوز شما دارای مشکلی باشه...بهتره نصب اون رو با سی دی دی گه ای آزمایش کنید
همنیجا خبرش رو بدید
مخلصیم

هاردمو فرمت کردم
ویندوزمو عوض کردم
انتی ویروسمو از ای وی جی به کاسپر سکی تغییر دادم و اپدیت کردم
ولی بازم یه خط در میون اینجوری میه وبعد از یه بار در حین لود ریست کردن و انتخاب گزینه بالای نرمال مود درست میشه ولی دوباره روز از نو روزی از نو
اخه دلیلش چیه؟
با اپدیت ویندوز درست میشه؟:19:

Elfin-D
19-03-2007, 18:35
هاردمو فرمت کردم
ویندوزمو عوض کردم
انتی ویروسمو از ای وی جی به کاسپر سکی تغییر دادم و اپدیت کردم
ولی بازم یه خط در میون اینجوری میه وبعد از یه بار در حین لود ریست کردن و انتخاب گزینه بالای نرمال مود درست میشه ولی دوباره روز از نو روزی از نو
اخه دلیلش چیه؟
با اپدیت ویندوز درست میشه؟:19:
نه فکر نمیکنم ربطی به آپدیت ویندوز داشته باشه...براتون امکان داره که با یک سی دی دیگه ویندوز رو نصب کنید؟
من حدس میزنم مشکل از خود ویندوزتون باشه....

cao-cao
19-03-2007, 19:50
نه فکر نمیکنم ربطی به آپدیت ویندوز داشته باشه...براتون امکان داره که با یک سی دی دیگه ویندوز رو نصب کنید؟
من حدس میزنم مشکل از خود ویندوزتون باشه....

این کارو کردم ولی درست نشد دیگه دارم کلافه میشم
میشه ادرس ای پی تو بدی تا بتونم از راهنماییهات استفاده کنم

shahedi
19-03-2007, 20:21
با سلام
این نظر منه و شاید نظر شما با اون متفاوت باشه من نظرم را می گم حوصله ی دعوا را هم ندارم(بعضی ها دنبال شرند تا یه چیزی بگی..)
خوب این امکان هم هست که به دلیل نصب نرم افزار های مختلف یا پر حجم این اتفاق رخ داده باشه یک سر به startupهم بزنین و اون را خالی کنین توصیه می کنم یک نرم افزار ترمیم رجستری هم نصب کنی اگر خواستین بگی لینک را بدم البته شاید کمی دیر بشه یک scan nowهم برای هر یک از درایو هاتون انجام بدین تا احیانا اروری داشت حل بشه
موفق باشی

cao-cao
19-03-2007, 20:28
با سلام
این نظر منه و شاید نظر شما با اون متفاوت باشه من نظرم را می گم حوصله ی دعوا را هم ندارم(بعضی ها دنبال شرند تا یه چیزی بگی..)
خوب این امکان هم هست که به دلیل نصب نرم افزار های مختلف یا پر حجم این اتفاق رخ داده باشه یک سر به startupهم بزنین و اون را خالی کنین توصیه می کنم یک نرم افزار ترمیم رجستری هم نصب کنی اگر خواستین بگی لینک را بدم البته شاید کمی دیر بشه یک scan nowهم برای هر یک از درایو هاتون انجام بدین تا احیانا اروری داشت حل بشه
موفق باشی

عزیزم
هاردم 160 ساتا 2 هستش و بیشتر از 100 گیگش خالیه
برنامه ترمیم وحذف رجیستر رو هم اجرا کردم ولی بازم یادیر میاد بالا یا اصلا نمیاد مجبور میشم ریست کنم وگزینه بالای نرمال مودو بزنم که اگه دلش خواست بعد از 7 یا 8 بار لود کردن بیاد بالا
در صورتی که قبلا اینجوری نبود و با 2 یا 3 بار لود کردن میومد بالا:2:

cao-cao
19-03-2007, 22:38
ممکنه اشکال سخت افزار باشه اگه اره به نظر شما کجاشه وچکونه تستش کنم میتونه ماله پاور باشه
یا رم
مال بوت کردن چطور
دارم گیج میشم

Elfin-D
19-03-2007, 23:23
ممکنه اشکال سخت افزار باشه اگه اره به نظر شما کجاشه وچکونه تستش کنم میتونه ماله پاور باشه
یا رم
مال بوت کردن چطور
دارم گیج میشم
میتونه از رم باشه,حجم رمتون چقدره؟
میتوه از مین برد باشه....حتی میتونه از سی پی یو هم باشه...یک سری نرم افزار چک کردن سخت افزار هست...ولی دقیق نمیدونم که درست جواب میده یا نه ولی به هر حال استفاده از اونها ضرر نداره
مخلصیم

cao-cao
20-03-2007, 00:43
میتونه از رم باشه,حجم رمتون چقدره؟
میتوه از مین برد باشه....حتی میتونه از سی پی یو هم باشه...یک سری نرم افزار چک کردن سخت افزار هست...ولی دقیق نمیدونم که درست جواب میده یا نه ولی به هر حال استفاده از اونها ضرر نداره
مخلصیم

ram====1gig hyper king
cpu====3200= athlon 64
main ====dfi ultra infiliti
gpu====7600gt
hdd======maxtor sata2 160

میشه یکمی بیشتر راهنمایی کنی
اگه قطعات خرابه چرا 7 یا 8 بار میاد و بعد گیر میکنه و وقتی ریست میدی و گزینه بالای نرمال مدو انتخاب میکنی درست میشه تا دفعه بعد
ممکنه قطعات یه بار درست کار کنن یه بار نه

میشه یه لینک برای تست بدین یا یه برنامه معرفی کنین خیلی ممنون از اینکه وقتتونو در اختیار من ق:2: رار میدین

Elfin-D
20-03-2007, 01:18
ram====1gig hyper king
cpu====3200= athlon 64
main ====dfi ultra infiliti
gpu====7600gt
hdd======maxtor sata2 160

میشه یکمی بیشتر راهنمایی کنی
اگه قطعات خرابه چرا 7 یا 8 بار میاد و بعد گیر میکنه و وقتی ریست میدی و گزینه بالای نرمال مدو انتخاب میکنی درست میشه تا دفعه بعد
ممکنه قطعات یه بار درست کار کنن یه بار نه

میشه یه لینک برای تست بدین یا یه برنامه معرفی کنین خیلی ممنون از اینکه وقتتونو در اختیار من ق:2: رار میدین
اون گزینه سیف مود هست که ویندوز رو در شرایطی بالا میاره که هیچ کدوم از نرم افزارهای استارت آپ بالا نیومدن و هیچ درایوری نصب نیست.اگر در این شرایط ویندوز به درستی کار میکنه میتونید به نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستمتون شک کنید

cao-cao
20-03-2007, 09:48
[QUOTE=Elfin-D;942658]اون گزینه سیف مود هست که ویندوز رو در شرایطی بالا میاره که هیچ کدوم از نرم افزارهای استارت آپ بالا نیومدن و هیچ درایوری نصب نیست.اگر در این شرایط ویندوز به درستی کار میکنه میتونید به نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستمتون شک کنید[/QUOTE

درستهاز رو سیف مود راحت و بی دردسر میاد بالا
الان دوباره ویندوزو عوض میکنم وهیچ نرم افزاری روش نمیریزم
ولی بار قبل وقتی درایورا رو نصب کردم وقتی سیستمو ریست کردم سیستم چند تا بوق زد و بالا نیومد و وقتی ریست کردم درست شد
لطفا راهنمایی کنید
این وقتی بود که داشتم درایور گرافیکو نصب میکردم:10: