PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كرك كردن يعني چه ؟

آرام جان گل
18-03-2007, 21:45
سلام

لطفا بگيد كه كرك كردن يعني چه ؟

چرابايد يك برنامه را كرك كرد . چرا يك برنامه هم نياز به كرك داره و بقيه ندارن

لطفا كامل توضيح بديد

Elfin-D
18-03-2007, 21:53
منتقل شد....
دوست عزیز
چون ما در ایران برای نرم افزار پول نمیدویم و نرم افزارهایی که به بازار میاد اکثرا پولیه و باید اکتویت بشه مجبوریم که به یک راهی این نرم افزارها رو فعال کنیم و که به کلیه ی این کارها میگن کرک کردن.
توضیحات تکمیلی رو دوستانم میفرمایند
مخلصیم

hardrock007
18-03-2007, 22:01
دوست عزيز

بطور کلی و خلاصه کرک يعنی از بين بردن محدوديتهای زماني و فعال کردن امکانات نرم افزارهايی که بصورت غير قانونی (بدون خريد برنامه و پرداخت پول) ازشون استفاده ميشه

royaye_talkh55
19-03-2007, 23:10
يه جور هم من ميگم
ديديد که تو برنامه ها سريال ميخواد تا شما بتونيد از اون برنامه کامل استفاده کنيد وقتي که شما سريال رو نداشته باشيد نمي تونيد استفاده کامل بکنيد و مجبوريد سريال رو تهيه کنيد حالا بايد اونو از صاحب برنامه بگييد و اون هم در راه خدا که برنامه ننوشته و ميخواد نون بخوره اينجاست که به سراغ کرکر ها ميرويم و اين دوستان عزيز اين برنامه ها رو موشکافي ميکنند و يه حالي بهشون مي دهند و از اون به بعد ما مي توانيم از برنامه بدون دادن هيچ پولي استفاده کنيم
چه تو ضيحي خودم هم گيج شدم !

javadbka
19-03-2007, 23:59
با سلام به همه
اگه زحمتي نيست من پيشنهاد ميكنم كه يه تاپيك براي آموزش كرك نرم افزار بذارين خيلي مفيده.مخصوصا براي كسايي كه دنبال نرم افزار محاني تو نت ميگردن(مثل خودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

mehdi_7070
20-03-2007, 07:07
با سلام به همه
اگه زحمتي نيست من پيشنهاد ميكنم كه يه تاپيك براي آموزش كرك نرم افزار بذارين خيلي مفيده.مخصوصا براي كسايي كه دنبال نرم افزار محاني تو نت ميگردن(مثل خودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
اگه شما توی انجمن سرچ کنید ، می تونید این آموزش ها را پیدا کنید .
یا فهرست كامل تاپيك ها و مقالات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را ببینید .

javadbka
20-03-2007, 13:14
ممنون مهدي جان. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
25-03-2007, 17:43
در ضمن میتونید به انجمن آنریل که یه انجمن تخصصی کرک هستش!!(و خیلی از بزرگترین کرکرهای ایرانی اونجا عضو هستند) نیز سر بزنی و مطالب آموزشی را مطالعه کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (البته اگه چیزی هم سر در اوردی به منم بگو!! ثواب داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...)

alirezatz
25-03-2007, 19:26
اقای مهدی حالا شما سایت این انجمن رو بزارین شاید یه چیزی توی مخ پوک ما رفت

piremard
25-03-2007, 19:47
سلام

لطفا بگيد كه كرك كردن يعني چه ؟

چرابايد يك برنامه را كرك كرد . چرا يك برنامه هم نياز به كرك داره و بقيه ندارن

لطفا كامل توضيح بديد

تغییر عملکرد طبیعی یک نرم افزار جهت برداشتن محدودیت های قانونی-قراردادی
که شامله :
محدودیت های مالکیت نرم افزار - مثل رجیستر نرم افزار بدون پرداخت هزینه -