PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : exporting outlook express ?

sepehr_s
18-03-2007, 11:50
سلام دوستان :
من می خواستم ویندوز خود را عوض کنم ، اما می خواهم از پیغامهای داخل outlook ذخیره داشته باشم تا دوباره در نصب مجدد ویندوز بتونم آنها را در outlook express استفاده کنم چگونه می توانم این کار را انجام دهم ؟

techno
18-03-2007, 16:05
شما باید از چند تا فایل مخصوص بک آپ بگیری که در این فولدر ذخیره شده اند(اول باید فایل های مخفی یا هیدن رو غیر فعال کنی):C:\Documents and Settings\user name\Local Settings\Application Data\Identities\{956C66FB-5114-4AC6-9B91-04568D918303}\Microsoft\Outlook Express
لازم نیست تمام فایل های توی اون فولدرو بک آپ بگیری اما برای اطمینان بهتره این کارو بکنی(فایل های با پسوند .dbx).پس از تعویض ویندوز،فایل های بک آپ شده رو به همون فولدر برگردون.

Parsian-Soft.IR
19-03-2007, 01:45
سلام دوستان :
من می خواستم ویندوز خود را عوض کنم ، اما می خواهم از پیغامهای داخل outlook ذخیره داشته باشم تا دوباره در نصب مجدد ویندوز بتونم آنها را در outlook express استفاده کنم چگونه می توانم این کار را انجام دهم ؟

Open your Outlook > Files > Import and Export

برای گرفتن backup بايد شما export رو انتخاب کنيد.
و برای وارد کردن backup بايد از import استفاده کنيد.

پيروز باشيد

sepehr_s
19-03-2007, 13:04
شما باید از چند تا فایل مخصوص بک آپ بگیری که در این فولدر ذخیره شده اند(اول باید فایل های مخفی یا هیدن رو غیر فعال کنی):C:\Documents and Settings\user name\Local Settings\Application Data\Identities\{956C66FB-5114-4AC6-9B91-04568D918303}\Microsoft\Outlook Express
لازم نیست تمام فایل های توی اون فولدرو بک آپ بگیری اما برای اطمینان بهتره این کارو بکنی(فایل های با پسوند .dbx).پس از تعویض ویندوز،فایل های بک آپ شده رو به همون فولدر برگردون.

ممنون از لطف شما . انجام شد .

sepehr_s
19-03-2007, 13:06
Open your Outlook > Files > Import and Export

برای گرفتن backup بايد شما export رو انتخاب کنيد.
و برای وارد کردن backup بايد از import استفاده کنيد.

پيروز باشيد

مرسی مشکلم حل شد اما به گفته شما ، موقع export این فایل کجا export میشه ؟

Parsian-Soft.IR
19-03-2007, 15:47
مرسی مشکلم حل شد اما به گفته شما ، موقع export این فایل کجا export میشه ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو اين مرحله انتخاب ميکنيد که کجا save بشه !