PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Google Desktop / تمامی ورژنها در این تاپیک

kevin
18-03-2007, 03:37
Google Desktop Search provides full text search over your email, computer files, chats, and the web pages you've viewed. By making your computer searchable, it puts your information easily within your reach and frees you from having to manually organize your files, emails, and bookmarks.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینو همه باهاش اشنایی دارن نیازی به توضیح نداره

Elfin-D
19-03-2007, 23:37
میروری دیگر از این برنامه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

siavash_ahmadpour
20-03-2007, 11:23
Elfin-D دستت درد نکنه این گوگل که ما رو تحریم کرده میگه تو کشور شما سرویس نمی دیم

Elfin-D
20-03-2007, 11:28
Elfin-D دستت درد نکنه این گوگل که ما رو تحریم کرده میگه تو کشور شما سرویس نمی دیم
جدی میگی؟یعنی برای کار کردن هم مشکل دارید؟
من حدودا 1 ماه پیش با این کار کردم و جواب داد.عجیبه

RONN!E
20-03-2007, 11:52
جدی میگی؟یعنی برای کار کردن هم مشکل دارید؟
من حدودا 1 ماه پیش با این کار کردم و جواب داد.عجیبه
منظورش دانلود از گوگله

Elfin-D
20-03-2007, 11:59
منظورش دانلود از گوگله
آها:دی
خب من که لینک میرور رو از رپید گذاشتم.
مخلصیم

Behroooz
20-03-2007, 15:48
لینک خرابه .

Wisdom
20-03-2007, 15:55
لینک خرابه .

بهروز جان لينك kevin كه براي خود Google هستش به آدم ناسزا ميده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، اون به كنار Google Desktop is not currently available in your country
ولي لينك دادا رضا كه مشكلي نداره ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_ok1
11-11-2007, 18:45
این هم بالاترین نسخه این نرم افزار

تو ایران چیزی به نام تحریم وجود نداره

به زار اجانب با این برنامه ها خودشون رو سرگرم کنند

Alastoor
01-03-2008, 21:29
Google Desktop 5.7.802.22438

شركت گوگل نسخه جدید نرم‌افزار پركاربر گوگل دسكتاپ (Google Desktop 5.7.802.22438) خود را به صورت رایگان عرضه كرد.

گوگل دسكتاپ نرم‌افزاری است كه به كاربران كمك می‌كند در میان انبوه اطلاعات موجود در هارددیسك رایانه‌های خود، به جستجوی اطلاعات مورد نیازشان بپردازند. شركت گوگل در نگارش پنجم این نرم‌افزار سرعت عملكرد و جستجو را افزایش داده و به برخی ویژگی‌های جدید برای افزایش امنیت كاربران مجهز شده‌ است.

گوگل دسكتاپ كه پیش از این مورد استقبال گسترده كاربران قرار گرفته است، پس از نصب شدن در رایانه، تمامی اطلاعات موجود در هارد دیسك شامل فایل‌ها، ایمیل‌ها، اسناد متنی، وب سایتهای ذخیره شده و سایر اطلاعات را فهرست می‌كند كه در مرحله بعد كاربران می‌توانند با سرعت زیاد در میان این انبوه اطلاعات به جستجوی اطلاعات مورد نظر خود بپردازند. علاوه بر این، گوگل دسكتاپ دارای قابلیتهایی متنوع اینترنتی به نام ‪ Gadget‬ است كه این Gadget ها روی دسكتاپ رایانه قرار گرفته و اطلاعاتی نظیر عناوین مهم خبری، تقویم و سایر اطلاعات انتخابی كاربران را نمایش می‌دهند.

هم‌ اكنون نگارش پنجم گوگل دسكتاپ به قابلیتی مجهز شده ‌است كه كاربران می‌توانند در هنگام جستجوی مثلا یك فایل در هارد دیسك رایانه خود، پیش‌نمایشی از فایلهای استخراج شده توسط گوگل دسكتاپ را مشاهده كنند.

مثلا اگر كاربر نام فایلی را كه توسط نرم‌افزار واژه‌پرداز Word ایجاد شده در گوگل دسكتاپ جستجو كند، این نرم‌افزار پس از یافتن فایل مذكور در هارددیسك، بخشی از اطلاعات درون این فایل را نیز نمایش می‌دهد تا كاربر پیش از باز كردن فایل توسط Word، مطمئن شود همان فایل مورد نظر خود را پیدا كرده‌است.

نگارش پنجم گوگل دسكتاپ به علاوه به قابلیت ضد فیشینگ (ضد وب سایتهای جعلی) مجهز شده است. این بدان معناست كه چنانچه درون اطلاعات استخراج شده توسط گوگل دسكتاپ لینك و آدرس سایتی وجود داشته باشد كه این نرم‌افزار غیر ایمن بودن آن را تشخیص بدهد، هشداری برای كاربر نمایش داده شده و غیر ایمن بودن آن سایت یادآوری می‌شود.

در نگارش پنجم گوگل دسكتاپ به علاوه ظاهر نوار كناری (Sidebar) ‬این نرم‌افزار كه در كنار دسكتاپ نقش می‌بندد متحول شده و امكانات جدیدی در این نواركناری گنجانده شده‌است.

توضیحات: WinBeta

Download Google Desktop 5.7.802.22438 | 1.7 MB

LordMMD
11-03-2008, 16:53
اين برنامه بعد از يک مدتي که قشنگ کل هارد رو زير و رو کرد، کلي جا اشغال ميکنه.
چون از هر فايلي ، محتواي اون رو هم به نوعي در بانک اطلاعاتيش ذخيره ميکنه.
الان هارد 160 گيگ من، که البته همش هم document نيست و بيشتر فايل صوتي و تصويري، و برنامه اجرايي و image ديسک ها هست، نزديک 3 گيگ ، اين google desktop جا اشغال کرده!
دوستان نظري در اين باره ندارن؟
درسته که برنامه به درد بخوري هست و کار جستجو رو خيلي آسان ميکنه اما آيا دوستان هيچ جايگزيني براش سراغ دارن؟ آيا پاکش کنيم؟ يا بذاريم بمونه؟!!

دوستان نظرات تخصصي خودشون رو اينجا ارائه بدن..

Javad_Ed
28-03-2008, 01:08
اين برنامه بعد از يک مدتي که قشنگ کل هارد رو زير و رو کرد، کلي جا اشغال ميکنه.
چون از هر فايلي ، محتواي اون رو هم به نوعي در بانک اطلاعاتيش ذخيره ميکنه.
الان هارد 160 گيگ من، که البته همش هم document نيست و بيشتر فايل صوتي و تصويري، و برنامه اجرايي و image ديسک ها هست، نزديک 3 گيگ ، اين google desktop جا اشغال کرده!
دوستان نظري در اين باره ندارن؟
درسته که برنامه به درد بخوري هست و کار جستجو رو خيلي آسان ميکنه اما آيا دوستان هيچ جايگزيني براش سراغ دارن؟ آيا پاکش کنيم؟ يا بذاريم بمونه؟!!

دوستان نظرات تخصصي خودشون رو اينجا ارائه بدن..
سلام من تازه نصبیدم
ایندکسش کامپلیت شد
فعلا جایی نگرفته
ولی دوست عزیز فکر کنم بهتر باشه این بحث در بحث های نرم افزاری انجام بشه
ممنون

AK1
02-07-2008, 11:55
Google Desktop 5.8.806.18441
Google Desktop Search provides full text search over your email, computer files, chats, and the web pages you've viewed. By making your computer searchable, it puts your information easily within your reach and frees you from having to manually organize your files, emails, and bookmarks.

Unforgiven
29-08-2008, 15:33
Google Desktop 5.8.808.21323

Unforgiven
12-09-2008, 14:59
Google Desktop 5.8.809.8522

almo9999
17-09-2008, 04:10
سلام دوستان.
من این برنامه را از دو جای مختلف دانلود کردم.
اما بعد از نصب با این خطا مواجه می شم
کسی اطلاع نداره علت این خطا چیه؟

Unforgiven
04-10-2008, 19:21
Google Desktop 5.8.809.23506

Unforgiven
27-08-2009, 23:46
Google Desktop 5.9.908.26273 | 1.93 MB

popowoody