PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در مورد نصب ویندوز {{{اگه جواب بدین تشکر هم می کنم}}}

Mahdi_Co_1368
18-03-2007, 00:43
:41: :41: یه روز هارد دوستم رو آوردم خونه که رو اون ویندوز نصب کنم ولی وقتی دوباره بردم خونشون دیدم که ویندوز جدید رو سیستم اون بالا نمیاد ...علت از کجاست... اگه میشه مفصل توضیح بدین:13: :13:

satttanism
18-03-2007, 00:59
:41: :41: یه روز هارد دوستم رو آوردم خونه که رو اون ویندوز نصب کنم ولی وقتی دوباره بردم خونشون دیدم که ویندوز جدید رو سیستم اون بالا نمیاد ...علت از کجاست... اگه میشه مفصل توضیح بدین:13: :13:

حتما هارد خودت رو باز نکردی و ویندوز فایل های بوتش رو در درایو اصلی هارد خودت ریخته

H A M E D
18-03-2007, 11:38
دوست عزيز كاملا مشخصه! سخت افزارهاي متفاوت، IRQ هم زمين تا آسمون تو سخت افزارهاي دوتا كامپيوتر فرق داره بعد شما مي خواي يه ويندوز كه رو كامپيوتر تو نصب شده راحت رو سيستم دوسست هم كاركنه؟! اگر دو تا سيستم كاملا يكسان باشن ميشه و يا اينكه فقط در يكي دو قطعه اختلاف داشته باشن ولي اگر با هم خيلي فرق دارن (مادر برد و گرافيك و رم و اين جور چيزا متفاوت هستن) نميشه.. چرا رو سيستم خودش نصب نكردي؟

siavash_ahmadpour
18-03-2007, 12:20
باید دوباره ببری با سخت افزار های خودش یه بار دیگه ویندوز بریزی

Mahdi_Co_1368
18-03-2007, 22:34
با تشکر از {hamedsw{ و {satttanism{. طول می کشه که من بخوام براتون علتش رو بگم ولی مطمعن باشین که غیر ممکنه. چون مشکل از سخت افزار مادربرده
عزیزان آیا هیچ راه دیگری برای نصب ویندوز هست یا خیر
راستی آیا میتونم از طریق داس محتویات درایو ویندوزم رو به طور کامل تو درایو اون past کنم.

satttanism
18-03-2007, 23:18
با تشکر از {hamedsw{ و {satttanism{. طول می کشه که من بخوام براتون علتش رو بگم ولی مطمعن باشین که غیر ممکنه. چون مشکل از سخت افزار مادربرده
عزیزان آیا هیچ راه دیگری برای نصب ویندوز هست یا خیر
راستی آیا میتونم از طریق داس محتویات درایو ویندوزم رو به طور کامل تو درایو اون past کنم.

نه همچین راهی وجود نداره که شما کپی پیست کنی ولی با استفاده از برنامه Norton ghost میتوتی این کار رو بکنی
در ضمن برای نصب ویندوز باید هارد خودت رو غیر فعال کنی یعنی فقط هارد اون باشه

Mahdi_Co_1368
19-03-2007, 13:31
من Norton ghost رو دارم. ولی تا حالا باهاش کار نکردم. اگه زحمتی نیست لطفا تا جایی که حوصله داری توضیح بده . یه خورده ام بگی می فهمم .
اکه حوصله نداری یه لینک برای راهنمایی به من بده...
با تشکر از جنابsatttanism

satttanism
19-03-2007, 13:48
من Norton ghost رو دارم. ولی تا حالا باهاش کار نکردم. اگه زحمتی نیست لطفا تا جایی که حوصله داری توضیح بده . یه خورده ام بگی می فهمم .
اکه حوصله نداری یه لینک برای راهنمایی به من بده...
با تشکر از جنابsatttanism

اینجا میتونی به جوابت برسی و اموزش کامل نورتون قست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اضافه می کنم شما باید از قسمت پارتیشن تو پارتیشن استفاده کنی....

Mahdi_Co_1368
19-03-2007, 19:22
با تشکر دوباره و فراوان از جناب satttanism.
میرم . ببینم چی میشه...
فعلا با اجازه

محمد مهندس
08-05-2007, 11:24
به خاطر سخت افزار چون وقتی ویندوز را نصب می کنید یک سری قطعات اولیه را می شناسد و چون ویندوز روی سیستم شما نصب شده قطعات کامپیوتر دوستت را نمی شناسد و باید دوباره روی کامپیوتر دوستت با قطعات خودش ویندوز نصب کنی

nw_nk
08-05-2007, 14:27
به خاطر سخت افزار چون وقتی ویندوز را نصب می کنید یک سری قطعات اولیه را می شناسد و چون ویندوز روی سیستم شما نصب شده قطعات کامپیوتر دوستت را نمی شناسد و باید دوباره روی کامپیوتر دوستت با قطعات خودش ویندوز نصب کنی

دوست عزیز .. می دونم که تنها هدف شما کمک به دیگر دوستانه!

ولی لطفا کمی دقت کنید! جواب سوال ایشان قبلا داده شده و تاپیک مربوط به مدتی قبله!

بالا آوردن "تاپیکهای قدیمی" و "سوالهای جواب داده شده" باعث سردرگمی میشه و نمیشه به دوستانی که تازه سوال مطرح کردن خوب رسیدگی کرد!