PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خیلی خیلی مهم:

سینا35279
17-03-2007, 23:29
من بوسیله برنامه dictaphone صدایی ضبط کردم که حدود 20 مگابایت بود وقتی که stop کردم گوشی هنگ کرد و وقتی فایل رو به کامپیوتر ریختم حجمش همون 20 مگابایت هست ولی اصلا" نمیخونه من با تمام نرم افزار های
cool edit,all media fix,sound forge کار کردم ولی اصلا" کار نمیکنه خواهش میکنم کمکم کنید خیلی برام مهمه.

piremard
18-03-2007, 00:40
گمانم چون انتهای فایل بسته نشده فایل شما تبدیل به نوعی sound stream شده
یک فایل یک ثانیه ای از همون نوع رو ضبط کنید
بعد با hexeditor انتهای فایلتونو با انتهای فایل یک ثانیه ای مقایسه کنید پارامتر های جا افتاده را به فایل ابتدا و انتهای 20 مگی اضافه کنید
البته این روشه منه ساده نیست اما خودم یک بار همین مشکلو با یک آهنگی که ضبطش کرده بودم داشتم
خوش باشید

*NashenaS*
18-03-2007, 02:14
با پلیر های مثل وینمپ یا جت اودیو تست کن!!
بعد با مدیا پلیر!!اینا هرکدام توانای های در خواندن فایل های ناقص دارن!! اگه اجرا شد بگو تا بقیش بگم!!

پسوند موزیک چیه؟

Thanx 2 Shabgard & SANR :20:

سینا35279
18-03-2007, 09:25
میشه خواهشا" بیشتر توضیح بدی.

سینا35279
18-03-2007, 09:26
پسوندش wav است

piremard
18-03-2007, 13:40
خب البته اگر از بنده توضیح خواستید که همینو می تونم اضافه کنم که : معمولا تو فرمت های مختلف کد هایی به اول و آخر یک فایل اضافه می شوند که اونا رو از فایل هایی مثل رادیو های آن لاین متمایز می کنه
وقتی یک فایل ناقص بسته می شه با هیچ نوع ابزار پخش صوتی اجرا نمی شه چون برای تمام نرم افزار ها اون کد های شناسایی انتهای فایل موجود نیست
این موقع باید شما از هوشت استفاده کنید ، همون طوری که گفتم با مقایسه ی دو فایل در برانامه hexeditor کد های مشترک و ناقص رو پیدا کنید بعد به انتهای فایلتون این کد جا مونه که معمولا چند خط هستند رو با همین برنامه اضافه کنید
این کدها رو خودتون باید پیدا کنید تو هیچ جایی پیدا نمی شند مثل این نمونه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید